Mamičky z Vrakune

daduska75
7. mar 2007

Caute mamičky z Vrakune a BA II,

dúfam, že nebudem kočíkovať sama. My čakáme babenko v oktobri
je tu nejaka mamička z tejto časti BA?

majka_dk
25. apr 2010

ahojte,

tak my sme uz spat z dk a ako tradicne, sme prisli so soplikom, ale vyzera to tak, ze to budu tiez zuby 😒

my mozme na stretko zatial hocikedy 😉

claudinka
26. apr 2010

Ja uz mam tento tyzden plny.. 😒 😒

netmona
28. apr 2010

ahojte,,

claudinka,,,ahoj,,ja tu už dávno nebola,, 🙂 ,,už práca a tak,,a k tomu sa ešte vynovil modríkoník, a sa mi akosi to nepáči,
ale čo už,,,ináč mame krízu, ináč všetko všetko je ok----

netmona
28. apr 2010

modrý

netmona
28. apr 2010

🙂

netmona
28. apr 2010

zajtra má byť 😎

netmona
28. apr 2010

môj bobak Miško ide na výlet zo škôlky,,tak som zvedava aký, nadšený príde,,,

greguska
28. apr 2010

ahojte!

tak ako sa darí ?

netmona, a kam to chodíte do škôlky ? si to aj dávno písala tuším, ale si nepamatám 😝

claudinka
29. apr 2010

netmona aku krizu??? 😕 😕

claudinka
29. apr 2010

Kam s detmi v Bratislave - http://sdetmi.wordpress.com/

martapn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ulinka221
3. máj 2010

ahojte 🙂
nejak je tu ticho....pokazilo sa pocasie a nikomu sa asi nechce pisat.
Ako ste stravil prvomajovy vikend? My sme boli kuknut Euroveu a nabrezie v sobotu...bolo kraasne. A vcera veget doma. Len ma mrzi ze sme nefotili :(
Dnes je zase take nudne pocasie...ani po vonku sa nam tulat nechce.

nellynka
3. máj 2010

Ahojte baby,

uz som tu hadam sto rokov nebola. My sme boli v sobotu rano na burze osatenia v MC Rybka, videla som tam aj Claudinku, tusim. Mala som tu celu rodinu, tak sme sli tiez do Eurovei kuiknut a potom Stare mesto majales, no vsade ludi ako smeti 🙂)))) My sme mali aj teraz taku pauzu s detickami, lebo sme sa nepekne vyhadzali po ockovani po 15. mes., az sa lekarka zlakla co to je, tak nam brali krv a vsetko okolo toho. Ale uz sa to lepsi, tak som rada, vraj asi reakcia na ockovanie. No des. Pozeram, ze sa tu risuje nejake stretko, tak aj sa dohodnete na nejakom termine a budem mat cas dojdem aj ja🙂)))

Tak zatim see yaa

claudinka
3. máj 2010

nelly co si sa neozvala? netukla do mna? hej hej som to bola ja, ta uhucana, co jej furt dieta utekalo 😀 😀

my sme boli v sobotu s matkou v inchebe na expo dieta a rodina, v nedelu kamoska tu bola, s nou na zmrzke, maly spal styri hodinky a poobede na hodinku na zeleznej studnicke.. dnes tu bola kamoska s malym cely den 😀 😀 a taaak no perno 😀

greguska
3. máj 2010

no ako pekne si sa opísala claudi 😀

aké má byť počasie, kedy dáme stretko ? 😉

nellynka
5. máj 2010

Ahojte babule,

no Claudi, nabuduce do teba teda tuknem, ale potom sa necuduj, ze tej zene asi sibe🙂)))) Ty urcite tiez registrujes, ktora som, len ked som tu take inkognito.
No my sme boli teraz v Tescu na nakup a chytil nas dazd, skoda. A to mohlo byt vonku tak dobre.

Inak baby davajte si pozor v tescu na veci, lebo mojmu manzelovi min. tyzden ciganka skoro ukradla tasku, teda ukradla ale chytili sme ju🙂))) A dnes som sa rozpravala na zastavke so susedou, takou starsou pani a zase cigana sa tam obsmietala a rozmyslala ako ju okradnut. Hroza. A hlavne si trufnu na zeny s kocikmi, tak bacha. Ja som na nu sice podala trestne oznamenie, lebo sme sa aj pobili a pokryvila mi brile, ale my je to prd platne lebo nie je trestne zodpovedna kedze mala 13, co urcite nemala.

Tak si davajte pozor!!!!!

claudinka
5. máj 2010

veru, to nase tesco je veru vyhra 😀 😀

nellynka
5. máj 2010

baby idete niektora dnes do MC Rybka? ja rozmyslam, ze by sme aj sli.

claudinka
5. máj 2010

nelly dnes tam bol o 16.00 Den matiek 😉 ak ste isli, daj vediet, ako bolo 😀 😀

nellynka
5. máj 2010

Ahoj Claudi,

boli sme v centre. Najprv bolo divadielko, lenze sme nesli lebo mala je este mala, tak sme sa hrali v herni a potom dosli vsetky deticky. Bolo super, nebolo tak besne vela ludi, deti sa hrali, parada.

claudinka
5. máj 2010

Jeeej tak super, som si aj myslela, ze kvoli pocasiu nebude urcite narvane ako byva na vsetkych akciach.

claudinka
5. máj 2010

Kam s detmi v Bratislave - http://sdetmi.wordpress.com/

greguska
8. máj 2010

ahojte 😉

kde ste zase všetky ?

išli ste na míľu ? my sme aj chceli, ale nakoniec sme skončili v ZOO 😀

greguska
9. máj 2010

Matejko posiela všetkým mamičkám k dnešnému sviatku veľkú pusinku 🙂

claudinka
9. máj 2010

mali ste dojst k nam na Milu, bolo super 😉 😉

jana.hcsba
12. máj 2010

este sem niekto chodi ? 🙂

claudinka
12. máj 2010

vsade ti isti 😀 😀

majka_dk
12. máj 2010

jasne, chodime len teraz nejak nestihame 😉

greguska
12. máj 2010

chodíme, chodíme, len nikto nepíše 😀

nellynka
13. máj 2010

Aj ja chodim, len ked je vonku pekne, tak sme vacsinou vonku a na net nejako neostava az tak vela casu. Ide niekto dnes poobede okolo 16,00 hod. do MC Rybka? My by sme sli, ale ci tam nebudeme same🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre