Mamičky Žiar nad Hronom

monkasponka
26. máj 2009

Ahojte žienky, vyhlasujem partaciu akciu po mamičkách - žiarčankách!

vefi89
30. dec 2012

@jojka7 heeeeej? Swana či starého pána?

jojka7
30. dec 2012

@vefi89 hej hej Swana 🙂

vefi89
30. dec 2012

@jojka7 má veľa pacientiek? a kde má ordináciu prosím ťa?
Ja si ho z praxe pamätám ako veľkého fešáka 😀 dokonca raz sme prúser spravili, a on to zobral na seba, len aby nás nevyhodili 😀 a jeho pán otec mi veľa dal, ten nás zas učil 🙂

jojka7
30. dec 2012

@vefi89 ja som na neho počula veľmi veľa dobrých slov..tak preto a myslím že má veľa pacietiek mňa ku nemu dostala kamoška...a hovorí že jakýý fešák, tak som si ho pozrela na nete a že čooo? no uričte..ale ako som tam prišla že dobrý a už som bola červená..čo som o ňom počula a čítala tak mamičky si pochvaľujú a hlavne je odborník a ten prístup bol že wau, čo som u Bugárovej nemela asi nikdy...

vefi89
30. dec 2012

@jojka7 u nás na škole sa hovorilo, že či mladý, či starý pán sú veľmi uznávaní gynekológovia 🙂 takže gratulujem, že si sa k nemu dostala, pokúsim sa o to aj ja 😅

jojka7
30. dec 2012

@vefi89 ďakujem 🙂 a dúfam,že sa dostaneš aj ty a budeme obe spokojné..🙂)

vefi89
30. dec 2012

@jojka7 môžem otázku mimo? (tvoj priateľ či manžel pracuje v O2? ak áno, tak sme sa tam stretli, a malinká sa mi moooc ľúbila... či už máš dohodnutého zaťka? 😀

jojka7
30. dec 2012

@vefi89 ihihihi hej hej tam 🙂fááákt?si mala do mňa kopnúť ja ani neviem 🙂) nie zaťka ešte nemáme dohodnutého 🙂))

vefi89
30. dec 2012

@jojka7 ja som len teraz na to prišla, jak som ti kukla do profilu 😀 😀 tak zaťa nehľadaj! 😀 😀

jojka7
30. dec 2012

@vefi89 🙂))))))))) hihihihi

jarus21
30. dec 2012

@cvikla969 baby neviete náhodou kam sa to mravenisko sťahuje? vraj po novom roku má mať nové priestory len mi nik nevie povedať kde. Tiež sme tam v poslednej dobe začali chodiť a chceme aj pokračovať 🙂

patka6
3. jan 2013

Ahojte robi Zeliznak este stale vo strvtky? A ma tam stale velke navaly? A do kolkej robi? vdaka 🙂

lubka_cmuk
23. jan 2013

Ahoj maminky mám otázku trošku mimo 🙂 chcela som kúpiť lístky na Spievankovo ale neskoro tak mám návrh ak bi bol niekto kto posunie 2lístky budem rada 🙂 stačí napísať ...Dakujem

patka6
30. jan 2013

@lubka_cmuk juj to veru aj ja by som chcela listky na ten spievankovy maskrany bal co bude v zh, tiez som to neskoro zistila a uz bolo vsetko vypredane :(

patka6
30. jan 2013

Mamičky Žiarčanky kde v ZH kupim pomocky na marcipanove torty? zehlicky, kostice a pod...? vdaka 🙂

cvikla969
30. jan 2013

@patka6 aktualne HAMAI a ludovka na namesti ta pri drogerii je to lacnejsie ako v origos obchode juditcakesart.eu ten je pri policajtocha pozor na otvaraciu dobu je to len doobeda ci ako 😉

patka6
30. jan 2013

@cvikla969 dakujem krasne 🙂 a maju v hamai aj jedle lepidlo a farby ci to uz nie? vdaka

cvikla969
1. feb 2013

to uz nie len naradie.. 🙂

lubka_cmuk
1. feb 2013

@patka6 Nakoniec ideme 🙂 podarilo sa mi zohnať dva lístky ... Skús zbehnúť na pokladnu a dohovoriť tej pani že ak jej nejaká maminka vráti aby ťa kontaktovala ? hmm aj to je možnosť ..

patka6
1. feb 2013

@lubka_cmuk tak super ze ste zohnali 🙂 ja uz ani s tym neratam ze zozenieme, snad niekedy nabuduce sa podari 🙂

patka6
14. feb 2013

@cvikla969 prosim ta a ten obchod oproti policajtom to kde tam presne je? vdaka 🙂

cvikla969
14. feb 2013

@patka6 je to vedla ako je taka nova trznica sa to vola...

patka6
15. feb 2013

@cvikla969 dakujem, nakoniec sme to nasli 🙂

patka6
27. feb 2013

@cvikla969 prosim ta nevies ci bude aj tento rok jarna burza v zh a kedy? vdaka 🙂

lubere
10. máj 2013

Baby prosim Vas nie je nejake centrum pre najmensie deticky v Ziari? Napriklad kde sa hraju a zaroven ucia anglicky jazyk

cvikla969
12. aug 2013

neviete kto organizuje nejake kruzky plavania?na cvc stranke pisu nieco o rekreacnom plavani ale ja chcem aby ho niekto naucil uz original plavat (4roky) a nie babylook ? 😉

duda7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
duda7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
papuka
20. jan 2014

Maminky, chcem sa váas opýat, kde chodievate s malinkými detičkami, myslim niečo také ako bolo materské centrum Mravenisko, a ešte jedna otázočka, neviete či je tu v ZH nejaká jazyková škola pre babatká? viem že v BB je také tam som žila, starší syn tam chodil, viem ž je aj vo ZV ale tu neviem ☹

vefi89
20. jan 2014

@duda7 čoooo... ešte raz a pomaly prosím ťa.... jedného poznám, to mi bol spolužiak na ZŠ ešte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre