Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
19. feb 2009

ahojte 🙂

matica2
19. feb 2009

jooooj 25 by som tiez chcela oslavovat ale ja budem mat tento rok okrúhlejšie 😅
tak všeeetko naj...... 😉

nicolmt
19. feb 2009

ancul do deepu na osmu dnes..asi..mozno..uvidim 😕

nicolmt
19. feb 2009

a boc vsetko nááááááááááááááááj 😅

julyb
19. feb 2009

Ahojte, vidím modrú oblohu, asi mám halucinácie...... 😀
Boc všetko naj aj ked neviem ku kolkatke ti to blahoželať..... 😅

matka26
19. feb 2009

ahojte,
Boc vsetko len to naj naj naj 😉
no tie cvicenia zneju naozaj zaujimavo, tu stredu by som to veru isla vyskusat, ale super by bolo, keby sme sa nazbierali viacere a isli vyskusat 😎 nech tam netraposim sama 😀
my sme dnes boli u doktorky, chcela som vediet, ci jej nahodou tie sopliky nestekaju na hrdlo, ale pohodicka, zatial ho mame ciste, takze som rada 🙂 ale uz aj tie sople by mohli zmiznut
no a vyzera to tak, ze cez vikend zacne nase kuriatko prvykrat same spat vo svojej izbicke, mozno az v nedelu, lebo v sobotu ide na prazdniny k nasim a my to este podotahujeme nejake detaily, treba nam este namontovat lampicku, pride mi zabrana na postel a este by som rada nieco dala na stenu za nu, len to musim este do vikendu domysliet, takze ak ste baby aj vy ste nejaku podobnu dilemu riesili tak mi prosim poradte 😉 vopred dakujem
a hlavne drzte palce, aby to zvladla, aj ked si myslim, ze pre mna to bude horsie si zvykat, ze uz ju nemam kusocek od seba, ale uz si myslim, ze je cas zacat ju ucit

pepies
19. feb 2009

matka ja idem v tu stredu urcite a beriem aj 2 kamosky so sebou, takze uz sme na trapasenie 3, mozes sa pridat 😀

matica2
19. feb 2009

matka my sme babám za postel kúpili v jysku taku rohož a bola aj podšitá

bibinka
19. feb 2009

čaute,
Bocmanka- aj odo mňa príjmy gratulácie, všetko naj naj naj, hlavne zdravíčko tebe aj detičkám.

zuzu- ty máš zmapované všetky dátumy narodenín aj menín "našich mamičiek? ? no ty si trieda 😀 -náš informátor....len oznámiš, zagratuluješ a my všetky sa povinne pridávame ku gratuláciám xixixixi....... 😀

baby, ja som tiež nažhavená na to cvičenie, len mne musíte polopate povedať, že kde, kedy.lebo ste to tu s tými termínmi riadne pomotali a schaosili ste ma...a ten návrh...sobota o 9h-by mi úúúplne vyhovoval 😉
matka- nemaj stres s trapošením pri cvičení, ja trapoším stále a permanentne 😉

Jedna moja skúsenosť z aerobicu: keď som mala kedysi dávno kondičku "jak ďábel", 2-3x do týždňa fitko či aerobic, som len tak skusmo šla na tae-bo, šak niečo vydržím........ 😝 po 5 minútach som bola uskackaná a zliata od hlavy po päty.....normálne odvtedy obdivujem všetky cvičiteľky a ....už ma na taebo nikto nedostane. ale veľmi mi vyhovoval step aerobic, body work a joga.

pepies
19. feb 2009

bibinka kazdu stredu bude byvat aerobic pre zaciatocnikov, zacina sa 25.02. o 18hod. v Sportovej hale na Podhaji 🙂
v sobotu je nejake zahajanie aj so Zorou Czoborovou

bibinka
19. feb 2009

pepies- jáj, dík. 😅

pepies
19. feb 2009

😀

kristina.ruzickova
19. feb 2009

hehe ahojte...

trošku guláš že?

takže dnes sme nakúpili fixky, lopty pastelky, omalovavanky všetky možné srandy pre detváky... 😀

platí stále to,že v sobotu slaávnostné otvorenie o 12.30 so zorou,a so mnou...

inak vždy v stredu o 18.00, aerobic začiatočníci...aj s detským kútikom..

bosu by sa dalo vymyslieť aj iné termíny, musíme sa dohodnúť kedy, v prípade že by ste naozaj chceli, skúsim to vybaviť v deepe,ráno haly nie sú vyťažené, a ráno sa naozaj najlepšie spaľuje, naštartuje sa metabolizmus na celý deň....
inak teda u vonsa, mávam dance -utorok, stepy - v piatok, bodywork - v nedelu )
všetko nájdete n tej stránke...

takže čo s atýka bosu všetko je na dohode...ja to odcvičím, podmienka však je aby nás bolo minimálne 5 aby osm nedoplácala za nájom sály ☹, lebo sa stávajú aj také veci žiaľ, bosu máme zakúpených 13 kusov,takže to je zatiaľ maximum....

veľmi sa teším že máte taký záujem, takže mamičky v sobotu na mňa zahulákajte nech sa spoznáme osobne...a nenechajte sa vyplašiť ak budú vsobotu tanečky trochu zložitejšie v stredu to bude naozaj basic - úplne pre každého....

pa Kika

zuzu13
19. feb 2009

wow...cvičenie ráno mi vyhovuje...od 6,00 do 7,00 a potom sprcha a šup do práce...čo vy na to??? 😀 😀 😀

nicolmt
19. feb 2009

zuzu rano...nie v noci 😝 😀 😀 😀

matka26
19. feb 2009

matica dakujem krasne za radu 😉

ikulka
19. feb 2009

hojte no u mna by sa doobeda tiež dalo zavčas rána moc nie, ael doobeda áno a deep by bol super to mám blízko k našim ......

zuzu13
19. feb 2009

zeny to kedy vstavate...ja som rano o 6,00 nastavena na vykon...a kedze mangel je uz v praci 😅 a ja sa sama tazko nutim k cviceniu....tak mne by to vyhovalo 😀 😀 😀

ale co uz...zvladnem to aj sama... 😉
dobru noc...

zuzu13
19. feb 2009

no a uz to viem...uz som pochopila...vy tu do polnoci kvakate...a ja pekne spinkam....preto moje rano je pre vas noc.... 😀 😀 😀 😀 😀
tak dobru noc...este raz.... 😉 😀 😀

lucxy
19. feb 2009

no ja som rannovstaj,,,nastastie stym problem nemam 🙂

adiku
19. feb 2009

ja by som tiez sla cvicit len netusim kde by som supla mojich drobcov 😒

bocmanka
19. feb 2009

🙂 🙂 🙂
jeeeeeeeej ďakujem, zuzu si mi ubrala "pár rôčkov"..mohla si aj "pár kíl..", aby som nevyzerala ako saláma v lyžiarskom oblečení, xixixixi
25 rokov a tri deti do 7 rokov je celkom pekná bilancia..
tak dík vám všetkým
příště to roztočíme drahoušsci....

anculka
19. feb 2009

Boc. Vsetko najlepsie!Cmuk

anculka
19. feb 2009

ozaj, Baby ktore budete cvicit tak sa prihovorte aby som Vas spoznala. 🙂 Ja budem taka mala kucerava gula s celenkou! 😎

kristina.ruzickova
19. feb 2009

ty brďo baby....

tak ešte tak na siedmu deep by osm zvláadla ale s ťažkou ujmou na zdraví, či asi skôr na duši......ale teda ste ma prekvapili..fuuuuha...uvidíme...ako vravím, všetko sa dá dohodnúť podľa záujmu....zas to príjemne na´štartuje deň no....to je fakt....

tešíme s av sobotu...budem na pódiu keby niečo 🙂) ale inak som k dispozícii 🙂)

dobrú noc...
zajtra nevuiem ako budem stíhať sa sem mrknúť ale každopádne sa teším že vás spoznám...K.

saskarisko
20. feb 2009

Ahojte,
Bocmanka - vsetko naj k narodkam 😉

Fuha, tu sa rozbehlo nejake extra cvicenie. Tulenov asi medzi seba neberiete, co ??? 😀 ale nie, ja si musim pekne pockat. a zaujala ma ta bosa. 😉

Nicol - a Ty chces ist prosim Ta preco cvicit ? teda z coho schudnut ??? 😕

nicolmt
20. feb 2009

sari neeee chudnut 😕 to uz si nemozem dovolit 😝 potrebujem vybit nahromadenu energy...na dieta vrieskat nemozem, aj ked ma vytaca 😎 a muz to nemoze vzdy chuda schytat 😀 tak to musi ist do cvicenia..

inak som to vcera aj tak nestihla ☹ muz dosiel skor z prace ze strasne chory...rozumej kasle 😉 ale potom mu akosi vecer vybehla horucka takze som robila dozor aj dietatu aj jemu, a v noci vstavala a obiehala pre zmenu jeho..este ze aspon chuda sara spinkala..pokladik moj 🙂

teraz isiel k dr a ja sa tesim ako sa budem min cez vikend starat o dve deti 😝

lucxy
20. feb 2009

dobre ranko,,,,bocmanka aj ja ti zelam vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵 nech sa ti splni vsetko po com tuzis

nicol vsak cvicit mozes aj ked si chuda,,,,no nie? ved to nie je otom ci je niekdo chudy alebo tucny,,,,,
baby tak ktore idete zajtra do tej haly,,,,napiste

pepies
20. feb 2009

caute baby,
inac cvicia aj chude baby, ved to nie je len o chudnuti, ale o kondicke a posilnovacimi cviceniami sa upevnuje postava 😀
hlavne brucho by mi bodlo upevnit po porode 😝 😝
saska tulenov neberu, ale mrozov ano - moment.ja sa citim ako mroz 😉

lenkamt
20. feb 2009

čavte 🙂

Lucka ja nejdem 😉 aj som na iné športy 😀

baby chcem teplo a hneď nech môžme ísť kočíkovať 😅 ja mám nervy z tohto počasia 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre