Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

nicolmt
9. jún 2009

zuzu a ty sa nechystas s nami 😕 ha 😲
a kde su july a pepies 😕 vy taky, sup sup
a este aj ostatny 🙂

zuzu13
9. jún 2009

nicol...asi nie...zajtra Viktor cestuje...a aj tak by som nemala ako ist...s Lenkou to nechcem riskovat...predsa len by Lucka sedele medzi dvojkami len na sedaku,.. a to sa nesmie 😅

zuzu13
9. jún 2009

a okrem toho prsi...

bocmanka
9. jún 2009

😵 zuzi a kde prší?...

zuzu13
9. jún 2009

na ladovni

bocmanka
9. jún 2009

🙂 heeeeeeeeeeej???????
tak super, nemusím dnes polievať záhradu, ostáva len dúfať, že prší aj v kľačanoch..

zuzu13
9. jún 2009

boc...na neviem...na to by som sa nespoliehala 😀 😀 😀

matica2
9. jún 2009

no sme sa poobliekali a višli von a začalo pršat 🙄

nicolmt
9. jún 2009

http://www.pizzapuborea.sk/ tak tu budeme 😀
cesta je v sekcii O nas ak niekdo bude dobiehat neskor..ako Lenku a seba poznam..do 18tej sme tam v pohode 😀
a v sekcii Detsky zabavny park..skontrolujte kde vypustime deti 😝

matka26
9. jún 2009

ahojte,
no ja by som sa veru rada pridala, ale dnes mi ako na just zobral auto a ja v nom mam aj autosedacku, takze mam bohuzial smolu 😠

nicolmt
9. jún 2009

mati 😒 a vsak ked dojde auto domov 😕 co?

nicolmt
9. jún 2009

joj tiez nas mohlo napadnut ti to vcera pripomenut ked sa k nam matka zatulala

zuzu13
9. jún 2009

jaj...no pekne ste to vymysleli...vyzera to tam super...ale ja by som urcite nesla sama...nakolko by som asi lietala od preliezky k preliezke...tak si to pekne uzite aj za nas...my pojdeme o rok, ked si kupime auto

lenkamt
9. jún 2009

no čaute 🙂

Pepies - bývali sme v dubovanoch u bývalej spolužiačky mojej ségry. fotky sú v albume 🙂

Nicol - to čo je za počko??? 😝 o tej tretej to teda platí? kde ťa čakať, tak ako minule?

Lucxy - dnes som na teba myslela, dúfam že si to zmákla a poobede ideš s nami 🙂

nicolmt
9. jún 2009

pocko podivne ale z domu to vyzera horsie, boli sme vonku takze pohoda, trosku prefukuje, sara mala dlhy rukach a satku cez usi a pohoda, mne stacil kratky ..vsak 26 stupnov 😝
jo 15.oo na tom isto mieste 😉 beriem sare aj "veceru" na 18.oo 😝 pre istotu

lenkamt
9. jún 2009

akurát mi volala Lucia, že nejako nestíha, tak jej o tej 15 mám zavolať či ísť pre ňu či ako. prinajhoršom budeme iba my, no a volala som aj kámošku tá má už prváčku, tak ďalší člen okrem Verči na stráženie 😀

julyb
9. jún 2009

baby tak kedy tam budete cca, či idete este pre Lucxy?

lenkamt
9. jún 2009

Julyb no ešte nevieme či ideme pre Lucxy 😉 to budeme vedieť až o tej 15, my tam budeme cca okolo 15.30 😉

bibinka
9. jún 2009

čaute, takže vy ste mali dnes výlet do Orey? ako bolo a kto všetko ste boli? hoďte foto... 😉

zuzu13
9. jún 2009

helllo
my sme mali dnes sportovy den...Lucka na bicykli...ja som za nou skoroutekala...adiku s kocikom a danielko na odrazacke...deti boli 3,5 hod.vkuse aktivne a my tiez...po takom vykone sme boli na zmrzline...a verte ci nie...Danko a aj Lucka sedeli, jedli zmrzku a ani sa nepohli... 😀 😀 😀 ...chudatka moje...tak sa vystavili... 😀 😀 😀

lucxy
9. jún 2009

ahojte,,,no dajte dake fotky zostretka? 🙂

nicolmt
9. jún 2009

robim co sa da 😝
http://picasaweb.google.sk/seemann.nina/Stretko...

uff a uvachana som ze az 😀 july si zabudla pizzu 😲 vsetku mi holky nabalili 😝 takze na buduce pozyvam 😉
samozrejme bolo uzasneeee, pocasie absolut ine ako na ladovni, hadam mohlo aj slnko na chvilu vypnut 🤐
myslela som ze sara odpadne..auto zvladla, este pobehat po byte ako vichor a pred chvilou konecne zaspala 😝 dopozeram Chlapci a chlapi 😀 a idem aj ja 🤐

julyb
9. jún 2009

Ja viem ja som taký popleto, a prídem domov a muž že, máme dačo jest a ja že, jasné pizzu som ti doniesla až potom mi trklo že kde je, aspon že som Matúša nezabudla 😝
Samozrejme bolo super, detičky podarené a sladké od kofoly 😀 Ja idem este dačo počítať a tiež spať lebo to slnko bolo zabijácke, zajtra a pozajtra tu mám mamu z BB, v piatok som volná 🙂 teda cez den 😝

lucxy
9. jún 2009

fotky krasne,,,,a aka bola pizza vyzerala mnamky mnamky

nicolmt
9. jún 2009

😀 😀 nahodou ta kofola zisla..vcelku rychlo, uz som mala o to tricko obavy 😕 a si nas zachranila s tym opalovacim kremom, sara je smahla len jemne a ja nemam rudy nos 😅

nicolmt
9. jún 2009

lucxy velkaaa..chces ? mam v chladnicke este 😝

lucxy
9. jún 2009

no a to co ste si dali velku? 🙂

nicolmt
9. jún 2009

my? moja je ta mala 😉 to ostatne boli take nenasytne 😝 😀 😀 ale nie, treba ujasnit ze na tu velku ich bolo 5plus dvojky 😉 a ja na tu moju sama 😎

pepies
9. jún 2009

pekne fotecky a ta pizza - nenasytničke sa zbieraju slinky, mnam 🙂
nabuduce sa k Vam rada pridam, dnes mi to nevyhovovalo, boli sme na chate grilovat 😉

dobru noc

bibinka
9. jún 2009

no babuľky, krásne vám bolo. No a tá pizza, juj, fajná musela byť 😉 A deťúrence sú všetka zlatučké 😉 ..............teda aj mamička Lenička 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre