• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

5. decembra 2016 
zuzu a ty sa nechystas s nami :confused: ha :astonished:
a kde su july a pepies :confused: vy taky, sup sup
a este aj ostatny :slight_smile:
9. jún 2009 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nicol...asi nie...zajtra Viktor cestuje...a aj tak by som nemala ako ist...s Lenkou to nechcem riskovat...predsa len by Lucka sedele medzi dvojkami len na sedaku,.. a to sa nesmie :sweat_smile:
9. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a okrem toho prsi...
9. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: zuzi a kde prší?...
9. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na ladovni
9. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: heeeeeeeeeeej???????
tak super, nemusím dnes polievať záhradu, ostáva len dúfať, že prší aj v kľačanoch..
9. jún 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boc...na neviem...na to by som sa nespoliehala :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sme sa poobliekali a višli von a začalo pršat :rolling_eyes:
9. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.pizzapuborea.sk/ tak tu budeme :grinning:
cesta je v sekcii O nas ak niekdo bude dobiehat neskor..ako Lenku a seba poznam..do 18tej sme tam v pohode :grinning:
a v sekcii Detsky zabavny park..skontrolujte kde vypustime deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
no ja by som sa veru rada pridala, ale dnes mi ako na just zobral auto a ja v nom mam aj autosedacku, takze mam bohuzial smolu :angry:
9. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati :unamused: a vsak ked dojde auto domov :confused: co?
9. jún 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj tiez nas mohlo napadnut ti to vcera pripomenut ked sa k nam matka zatulala
9. jún 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj...no pekne ste to vymysleli...vyzera to tam super...ale ja by som urcite nesla sama...nakolko by som asi lietala od preliezky k preliezke...tak si to pekne uzite aj za nas...my pojdeme o rok, ked si kupime auto
9. jún 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no čaute :slight_smile:

Pepies - bývali sme v dubovanoch u bývalej spolužiačky mojej ségry. fotky sú v albume :slight_smile:

Nicol - to čo je za počko??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: o tej tretej to teda platí? kde ťa čakať, tak ako minule?

Lucxy - dnes som na teba myslela, dúfam že si to zmákla a poobede ideš s nami :slight_smile:
9. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pocko podivne ale z domu to vyzera horsie, boli sme vonku takze pohoda, trosku prefukuje, sara mala dlhy rukach a satku cez usi a pohoda, mne stacil kratky ..vsak 26 stupnov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo 15.oo na tom isto mieste :wink: beriem sare aj "veceru" na 18.oo :stuck_out_tongue_closed_eyes: pre istotu
9. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurát mi volala Lucia, že nejako nestíha, tak jej o tej 15 mám zavolať či ísť pre ňu či ako. prinajhoršom budeme iba my, no a volala som aj kámošku tá má už prváčku, tak ďalší člen okrem Verči na stráženie :grinning:
9. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby tak kedy tam budete cca, či idete este pre Lucxy?
9. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Julyb no ešte nevieme či ideme pre Lucxy :wink: to budeme vedieť až o tej 15, my tam budeme cca okolo 15.30 :wink:
9. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute, takže vy ste mali dnes výlet do Orey? ako bolo a kto všetko ste boli? hoďte foto... :wink:
9. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helllo
my sme mali dnes sportovy den...Lucka na bicykli...ja som za nou skoroutekala...adiku s kocikom a danielko na odrazacke...deti boli 3,5 hod.vkuse aktivne a my tiez...po takom vykone sme boli na zmrzline...a verte ci nie...Danko a aj Lucka sedeli, jedli zmrzku a ani sa nepohli... :grinning: :grinning: :grinning: ...chudatka moje...tak sa vystavili... :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,,,no dajte dake fotky zostretka? :slight_smile:
9. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
robim co sa da :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://picasaweb.google.sk/seemann.nina/StretkoZMK#5345394652109739874

uff a uvachana som ze az :grinning: july si zabudla pizzu :astonished: vsetku mi holky nabalili :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze na buduce pozyvam :wink:
samozrejme bolo uzasneeee, pocasie absolut ine ako na ladovni, hadam mohlo aj slnko na chvilu vypnut :zipper_mouth:
myslela som ze sara odpadne..auto zvladla, este pobehat po byte ako vichor a pred chvilou konecne zaspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: dopozeram Chlapci a chlapi :grinning: a idem aj ja :zipper_mouth:
9. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja viem ja som taký popleto, a prídem domov a muž že, máme dačo jest a ja že, jasné pizzu som ti doniesla až potom mi trklo že kde je, aspon že som Matúša nezabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Samozrejme bolo super, detičky podarené a sladké od kofoly :grinning: Ja idem este dačo počítať a tiež spať lebo to slnko bolo zabijácke, zajtra a pozajtra tu mám mamu z BB, v piatok som volná :slight_smile: teda cez den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fotky krasne,,,,a aka bola pizza vyzerala mnamky mnamky
9. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: nahodou ta kofola zisla..vcelku rychlo, uz som mala o to tricko obavy :confused: a si nas zachranila s tym opalovacim kremom, sara je smahla len jemne a ja nemam rudy nos :sweat_smile:
9. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucxy velkaaa..chces ? mam v chladnicke este :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a to co ste si dali velku? :slight_smile:
9. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my? moja je ta mala :wink: to ostatne boli take nenasytne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale nie, treba ujasnit ze na tu velku ich bolo 5plus dvojky :wink: a ja na tu moju sama :sunglasses:
9. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekne fotecky a ta pizza - nenasytničke sa zbieraju slinky, mnam :slight_smile:
nabuduce sa k Vam rada pridam, dnes mi to nevyhovovalo, boli sme na chate grilovat :wink:

dobru noc
9. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no babuľky, krásne vám bolo. No a tá pizza, juj, fajná musela byť :wink: A deťúrence sú všetka zlatučké :wink: ..............teda aj mamička Lenička :wink:
9. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok