• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
:grinning: :grinning:
bolo super...orea je cool
ja som dnes popíjala, oprela sa o mňa viroza čo mali cez víkend deti, tak radosť, vypaľovala som červa..
ale dobre vám bolo..
nicol, máte rovnaké bodynko jak romina, ona ho miluje...
9. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte. tak na budúce sa pridáme aj my. malého dám na šmýkačku a dúfam, že aj tých preliezok je tam dosť :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...vidim ze ste sa mali super...no co...my co sme bez auta s Vami bohuzial na taketo stretnutia nemozeme ist...takze si musime zalozit vlastnu partu ... :frowning2:
10. jún 2009 o 05:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute.

baby však dajte návrh kde ideme bez auta a ideme :slight_smile:

bolo fakt super, Julka, ešte ti musím vrátiť 1euro, lebo tá pizza bola lacnejšia ako som si myslela, no a ty máš pizzu zadara nabudúce, alebo Ninkin manželík pozýva na niečo lepšie :grinning:

my sme boli ešte do 7 von, potom som ich švihla do vanie, umývali sme aj vlásky tak bol 30min vresk na pol ľadovne :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
zuzu - si riadne ranne vtaca :wink:
nabuduce ked sa pridame aj my, kludne mozeme niekoho zobrat, do nasho Picassa sa toho zmestiiiiiiiii - takze v pohode, nie je problem....................
Inac v MT nie je nejake taketo kofolovo-pizzove zariadenie s detskymi atrakciami? :wink:
My chodime aj do Desiny na Strane, je to taka krcma s terasou a teraz som si vsimla, ze tam vzadu je detske ihrisko - pieskovisko, preliezky............ Je to pod Victoriou ......
Nam staci zatial len ta terasa, ale pre chodiacich drobcov je to super !!!! :slight_smile:
10. jún 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, no toje tazko...ja napr. idem do hory...prida sa niekto???mala vstane, ja dopijem kafe...zbalim veci a ide sa... :grinning:
10. jún 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies, nie ...zdanie klame....musela som vstat o 4,20...lebo Viktor isiel na vylet...takze preto som tu nalepena :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,,vidim ze zuzu dneska vedie co tak o 5tej si vstala? hm inak aj mne mala vstala o 5,10 spravila som jej servis a nastastie zaspala,,,,na hodinku,,,,,,
Leni aj tvoje tak nenormalne vrestia koli vlasom,,,,myslim umyvanie,,,,,ja neviem ako ju mam od toho odnaucit :slight_smile:
10. jún 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to zase prrr, nemam upratané ani navarené, my budeme doobeda pekne na balkone :grinning:

Peti - v mt asi nie, nechápem že to páni podnikatelia ešte nepochopili, však rodiny s deťmi je najsilnejšia nákupná skupina, sem cukríky, tam nanuk, jedlo, pitie........... už len vyhrať to lotto a ide sa nato :grinning: minulý týždeň to už vypuklo - vyhrala som 4,30 eura :grinning: ale investovala som 6,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. jún 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy, aj Lucka mala zachvaty pri umyvani vlasov...a cca mesiac si hlavu umyje sama.... :grinning: :grinning: :grinning: ono to prejde...Lucka este spi...
10. jún 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, wow...si v baliku...prachacka.... :grinning: :grinning: :grinning: ale je to lepsie ako drotom do oka, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné :grinning:

mne Verča vrieskala pri vlasoch do 3rokov :cry: ibaže ona bola iba jedna s oveľa menším hlasovým fondom, toto je fakt des, normálne som bola ohučaná ešte 2hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu ale u mojej to uz trva dost dlho a nie a nie sa toho zbavit,,,,ked jej povies alebo sa jej spytas ze ako sa maju umyvat vlasky tak ti pekne ukaze, ze sa maju zaklonit,,,,,,ale s praxou je to horsie,,,,
co idete varit?
Lucxy - kedy budeš vedieť výsledky??? a z čoho to bolo? žeby som šla budúci rok aj ja :grinning:
ake vysledky???nieco som zmeskala??? :sweat_smile:
lucxy, navarene...zeleninova pol. s liatymi knedlickami....paprikas, kolienka a pre mna zapekany kalerab a zemiak plneny zeleninkou
10. jún 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem zeleninovú polievku a lievance. nič iné sa mi nechce :sweat_smile:

ale zajtra by som im mohla perkelt, paprikáš mali minule :grinning:
10. jún 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni fakulta specialneho inzinierstva-krizovy manazment,,,,,no a beru 80 hlasilo sa 160 a ja som umiestnena na 95ta,,,,,takze daku sancu mam lebo zatial je to len podla bodov ako kto spravil lenze vies niektory co aj spravili si dali este aj na 4 skoly,,,,takze no ak nic tak skusim na buduci rok xixi pojdeme spolu,,,,len potom nechcem vidiet co budeme robit po ziliny hihi :grinning:
10. jún 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sme mali teraz navarene ,,,,asi spravim tarhonu a ktomu maso,,,,,no a ja si dam bez masa so zeleninou
10. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy...no toto...ty nam ides studovat???
10. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu skusila som uvidim :slight_smile:
10. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem...dieta sa uz rozprava v izbe....
10. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy to je zaujimavy odbor ........ tak drzim palce :wink:
ja som chcela ist tento rok na personalny manazment, ale kvoli financiam som to odlozila .......... :frowning2:

Lenka - ako bolo v Piestanoch?
tam to napr. podnikatelia pochopili uz davnejsie, ze rodiny s detmi su riadna kupna sila a na teraskach prip. v kaviarniach su minimalne nejake domceky a detske kutiky pre deti - aj to je nieco.
Inac minule sme sedeli v Lolo, aj tam je naznak detskeho kutika - celkom pekne je to tam - ta teraska a neuveritelne, ze mali aj bezkofeinovu kavu :slight_smile:
Inac je to v MT katastrofa :frowning2:
10. jún 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru...ako tak to bolo na ladovni pri terke...ale teraz je z toho penzion, tak deti s rodicmi nemaju kam na pivo :grinning: :grinning: :grinning: ja chodim rada do zabokriek na ranc...
10. jún 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Zabokrekoch som este nebola - je tam dobre?
10. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja pepies :slight_smile:
10. jún 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre...aj dobre varia, aj ceny su celkom OK...aj hojdacka tam je, zmrzlina....
10. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pojdem s malou vonku a do obchodu,,,,lebo potom pojdem navarit,,,,tak sa zaial majte
10. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim to pojdeme omrknut, tie Zabokreky :wink:
tento vikend mame oslavu u nas na chate, muz ma okruhliaky - teda aspon myslim, ze 35 je take okruhlejsie - a ja stale nemam pre neho darcek - okrem torty .....
poradte ................
10. jún 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies...ja som mojmu davnejsie na "okruhle" kupila tenisovu raketu.... :sweat_smile: ...no a klasika kozmetika nic?kosela? vecer vo dvojici??? :grinning:
10. jún 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ideme von...lebo uz teraz je teplo ako na sahare...bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok