• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
ahoj zuzu13
11. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako vam je dobre ze mozete ist vonka mi sme chory a uz to chytam od deti aj ja
:slight_smile:
11. jún 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lamada skore vyliecenie, napis nieco o sebe...odkial si, kolko mas deti....atd... :wink:
my sme prave prisli z prechadzky...od 9-tej sme behali po hore...nasli sme dva hribiky....jahodky...no a musim sa pochvalit...maminka aj behala...normalne som zvladla beh do hory...tak som so sebou spokojna...a asi po veceroch alebo ranach idem behavat.... :slight_smile:
idem dat Lucku spat, do obchodu potom na sono...takze pridem az vecer...papapapapa :grinning:
11. jún 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,lamada vitaj :slight_smile:
hm hned rano som varila a potom sme isli vonku ,,,,, :slight_smile: zuzu skoda ze nebyvas blizko mna chodilli by sme spolu
11. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Môžem sa k vám pridať? Som z Vrútok a mám dvoch chalanov 4 a 7 rokov :slight_smile: S niektorými sa tu už aj poznám, však Peppies :grinning: Práve sedím v robote a niet do čoho pichnúť, tak musím takto :wink: :wink: :wink:
11. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no my sme sa dnes vonku nedostali resp. aj by nam to na hodinku vyslo, ale mne sa nechcelo :sweat_smile: (hanbim sa), ale pojdeme poobede.

Kocik uz mame zabehnuty, Risko ho uz stihol aj pokrstit

Lamada, Ellab vitajte :wink:
11. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej..dalsia nova kobylka...
ellab vitaj...ale sa pekne rozrastame... :wink:
11. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za privítanie :slight_smile: Dúfam že sa mi tu podarí trošku zorientovať :sunglasses: lebo ste už hooodne rozbehnuté
:slight_smile:
Dneska v práci končím, idem vyzdvihúť detičky a večer ešte nakuknem.
Pekný dník vám prajem.
papa
11. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ellab :wink:
11. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo...kde ste vsetky???
11. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile:
11. jún 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy ahoj... :grinning:
11. jún 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauuuu,,,,, :slight_smile: no ako zmokla si?
11. jún 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee...prisli sme 10 min. pred zaciatkom...ale uz musimist...premeriavame spalnu...chceli by sme ju po 15 rokoch vymenit...tak pa zajtra...lebo pri pc ostava synator... :slight_smile:
11. jún 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre tak premerajte a nepomylte sa oki cau zajtra,,,daj cmuk malej :slight_smile:
11. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deti spia, manžel ešte nie je doma, čo s načatým večerom ??? :wink:
11. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peeekna burka bola...nas nastastie chytila v tescu, takze sme si pred nim chvilu postali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kupili sme sare vianocny darcek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no co, tak kus dopredu :grinning: :grinning: ..kedze sen vsetkych 2rocnych dievcatiek je mat kuchynku :confused: co teda fakt nechapem..a mali na nu 50% zlavu :zipper_mouth:
jo a este som kupila bazenik (malicky) nech mame deti kde deti v stredu odlozit ked ide byt taky hic :sweat_smile:
zajtra ideme na stretko, ale ... sa mi nechce ... pocasie je naprd ... tym co som sa najviac tesila ochoreli deti ... proste..asi bude dobre nakoniec :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam :zipper_mouth:
11. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol...no my mame kuchynku....barbidom....pokladnu...babiky...ale najviac sa hra s legom, kockami, autami a cita knihy...prajem ti aby ste si uzili kuchynky viac ako my :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol....jasne ze na stretku bude super...len sa dalej netes...potom budes prekvapena :sunglasses: :grinning:
11. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu v to dufam, sa vobec netesim :zipper_mouth:
inak sranda :confused: presne! sara je zavisla na knizkach :stuck_out_tongue_closed_eyes: auticko uz rozobrala, kocky nas bavia a stavebnica tiez..tak hadam si rozsiri obzory, predsa len bude zima tak nebudeme tolko vonku pobehovat :zipper_mouth: a ked nie, sa pohram aj ja :grinning:
11. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol - aké máš stretko? Nie som v obraze :astonished:
11. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,nicol tak nech vynde dobre stretko a nech si to tam uzijete,,,,a kam to idete?
12. jún 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uz nam prsi
12. jún 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...aj ked uprsane...
moj syn isiel do Gadera na vylet...no super...poriadne zmoknu....
12. jún 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej zuzu ale myslim ze nebude dlho prsat
12. jún 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol aj my máme kuchynku tiež saška dostala na vianoce a aj sa s nou dosť hrá....myslím že to je dobrý darček....bože to počasie je na nervy už ma to nebavííííí.....
12. jún 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte :slight_smile: počítam to tu neskor lebo vela ste toho stihli popísat :wink: aspon písat možem ked rozprávat nie lebo my vypadol hlas :unamused: to mám vždy také zakončenie nádchy :zipper_mouth:
12. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica si bola chora? :slight_smile:
12. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja ziram Ellab - cau kamoska, si ma tu vymakla !!!!
Inac s Ellou sa chystame o 2 tyzdne na dovolenku :wink: Tak vitaj !!! :wink:

Leje ako z krhly, dufam, ze vikend bude pekny, mame oslavu muzovych narodiek u nas na chate.

Baby neviete kde by som kupila nejake srandovne ozdoby na tortu? som mimo :unamused:
12. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy mám nádchu a do toho ešte aj mrcha. mna vždy odpáli ked je velký výkyv počasia.
12. jún 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok