• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
ahoooooooojte.
to je hnus vonku. ale aspoň mám mužíka doma, lebo na stavbe mu pršíííííí. Tak sa starám o 2 deti.
pepies, a v tesku pri tých mrazených somarínách a koláčok neboli také postavičky a kravinky?...........sa mi zdá. ale to vždy vidíš niekde niečo keď to nepotrebuješ a keď to chceš, tak to nie je - lebo aj v tej pekárni som to fakt videla.

idem toršku popracovať kým chaloši spia
12. jún 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Nicol, ja som kuchynku pre Matúša nekupovala, dala som mu jeden hrniec, naberačku, rozložím mu hračky a tie krmi aj pol hodinu a este to aj trieska, aj on je závislý na knižkách Požiarník Hugo je už celý rozpadnutý chudák :grinning: Uži si stretko, a predbežne sa aj my hlásime na chatu :wink:

Peti, mužovi všetko naj, nech ho žienka poslúcha :grinning:

Včera mi Matúš odignoroval tekvicu a predvčerom tarhonu, to chlapčisko by len mäso vyjedalo, baby poradte nejaké bezmesité jedlo čo vašim drobcom chutí....dakujeme

Vitáme aj my nové kobylky :slight_smile:
12. jún 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za chvilku bude dobre liat,.,
12. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt? však tu svíti slunce :sweat_smile: a môj muž sa cca za hodinu chystá prísť na bicykli domov z práce :sweat_smile: :grinning:
12. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz prsi
12. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas uz prsi....
12. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fuci jedna radost...
12. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb, nasi maju velmi radi sulance s makom...granadir s kyslou uhorkou, palacinky, dolky, zemiaky pecene, zem.placky...halusky so syrokremom, bryndzou alebo kyslou kapustou...a neviem este co... :grinning:
12. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezmesite jedlo napriklad,,,,,nitovky s tvarohom a trochou skorice + masielko
12. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
July - lievance, zeleninové rizoto, francuzáky /tam je iba párka/ , cestoviny s bambinovou omáčkou, špenát, tekvicovú kašu s vajcom - no a takéto kraviny im vymýšlam, a ešte majú od roka rady upečenú rybu na masle a zemiakovú kašu - tú im robím s mrkvou :wink:
12. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis lenka toho popisala a dala ti typi
12. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som bola dneska skamoskou a jej maly zase absolutne nechcie zjest maso
12. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás doma nikto okrem mňa nechce karfiol :confused: :angry: ja by som ho jedla 5x v týždni :sweat_smile:
12. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka mojej malej karfiol smrdiiii,,,,,normalne ho pricuchne a povie fuuujjjj
12. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne smrdí, ale chutí mi fest :grinning:
12. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem kafco ,,,,mala zase protestuje ze nechce spat
12. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne Lucia zaspala už 11.30 Lenka až o 12 zase sa budú budiť rozdielne :stuck_out_tongue_closed_eyes: najhoršie bude ak Lucia zobudí Lenku, tej to nebude stačiť a do večera bude zlá :confounded:
12. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy..aj Lucka protestovala...ale nakoniec predsa zaspala...najprv vysla z izby, ze musi cikat...potom kakat a neslo...nakoniec si zmyslela, ze nemoze zaspat lebo je straaasne hladna.... :grinning: dobla 3 x do francuzskych a isla spat... :grinning:
12. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sme totalne chory, teraz to chytilo hlavne mna.. Pisem vam a MM tu skace okolo sporaka a vari :grinning:
12. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vitam nove kobylky :wink:
12. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

July, diky, odovzdam manzelovi :wink:.
Dnes nam treba ist nakupit na oslavu, zajtra oslavujeme s rodinou a nedelu pridu nejaki znami, my budeme na chate aj spat.
Bola som dnes doobeda v Nay, nakoniec som mu kupila navigacny, tak aspon nezabludime do Talianska - teda dufam........... :wink:
Tie srandy na tortu kuknem v Tescu :slight_smile: Nakoniec som objednala tortu klasicke srdce alebo bez tych hovadin ruziciek a tych vyzdob, ze ju vyzdobim sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a asi bude holaaaaa........................ Bude marcipanova s visnovou plnkou, mnam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Po ozdobach zatial ani chyru ani slychu.......... :unamused:
12. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :wink: Ja som dnes trikrat zmokla :angry:
Boli sme s malym na kontrole v nemocnici na hematologii, chodime tam kvoli zvacsenym uzlinam, nikto nevie, preco ich mame, tak nas posielaju kade tade po vysetreniach :frowning2:
potom som behala po poistovni, vcera mi jedna pani nacuvala do auta, a likvidator mi neuznal jednu preliacinu na dverach, ze to nemohlo byt z toho :angry: :angry: bol celkovo dost protivny!
takze asi tak :wink:
Co chystate na vikend?
My rozmyslame, ze pojdeme pozriet Pata a Mata do Bojnic :wink:
12. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som si do profilu úspešne vložila foto, aj keď tam asi nič nevidno :unamused:
12. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepies budete navigovat aj nas, my sice navigacny mame tiez, ale odkedy som aktualizovala mapy, tak funguje nejako cudne, ja technicky talent :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo konečne som vás pečítala :sweat_smile: ste sa posnažili teeeeda
vítam prírastky v tejto našej koníkovskej rodinke :slight_smile:
a umývaním vláskov som mala problem s oboma ale ked už vedeli sediet zo zaklonenou hlavou tak som najprv oplachovala s pohárom a potom sme pomaly prešli na sprchu lebo baby sa báli sprchovania
aaaaaa včera sme dostali klúče od bytu tak už si ideme porobit ako my chceme
12. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica gratulujem :slight_smile:
12. jún 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem sa teším ako blcha :grinning:
12. jún 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti verim. Ja som stale nezabudla ako sme prisli do bytu a nic sme skoro nemali, aleboli sme vo svojom. Tera mi to pride ako scifi, ako sme zili :grinning:
12. jún 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vítam aj ja nové kobylky :wink:

ellab- v lete som ťa vídala na zmrzke vo Vrútkach :slight_smile: Teda aspoň tam nejaká mamička kričala, že Artuuur :grinning: :grinning:

matica- gratulujem k bytíku. :wink: :wink: :wink: ste sa konečne dočkali

abetka- kočík vyzerá byť fajn.

ja som tiež totál chodá, už od stredy, dokonca som sa doštráchala aj k dr.,tak mám ATB. Fifka som dnes ani do škôlky nedala, lebo ráno som bola úplne vypľuvnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a lieky ešte nezabrali.
12. jún 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok