• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
no baby nahádzané vo vani lebo inak by tá špina nezišla také boli upotené a špinavé :sweat_smile: aj ja sa už teším na vanu :wink:
abetka áno tá je moja :grinning:
30. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme školku ešte tri týždne :grinning: tak budem mat ešte veget
30. jún 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo čo ste pospali alebo vás zmohlo to slniečko
30. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ddoobbrree rraannoo :wink:
my sme si prave pocvicili s malym, ideme sa najest a varit, ale ja neviem, ze cooo?
poradte. Dnes je aj MM doma a aj Alzbeta :sweat_smile:
1. júl 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: abetka, môžeme hodiť dáke stretko, nech sa alžbetka skamoší s mojím markom..
:slight_smile:
kočky poznáte niekto ten prímestský tábor, čo organizuje biblická škola?...s americkými lektormi?...som tam chcela dať mateja od budúceho týždňa, je to pre deti 4-11 rokov a je to vraj skveléééééééé
1. júl 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
boc v tej biblickej škole praxuje manželova sesternica ale neviem či je ešte volné. ale chvália to
1. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasim sa z bojiska...doma mame velke prazdninove upratovanie...teda skor vyhadzovanie... :grinning:
mangela mam doma do nedele...takze mame co robit aby sme mali do piatku vyriadene, potom budem chystat na oslavu...
ja som navarila zeleninkovu pol. a vcera som spravila za "kotol" segedinskeho, aby som dnes nemusela "aj" varit...
prajem pekny den
1. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu tak riadne vyriadte,,,,ja som bola s malou na kupku omrknut vo vrutkach :slight_smile:
1. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc/ kludne si dame stretko, ja som v meste teraz skoro vzdy, len raz doobeda a niekedy poobede. Mam cislo, tak ti brnk, a stretneme sa :wink:
1. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a máme po búrke :wink: keby som vedela že bude také leto tak ryžu nasadím a nie zeleninu každý den sú hriadky pod vodou :grinning:
1. júl 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matica super napad stou ryzou :grinning:
1. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,no dneska bude riaden hic,,,ja idem doobeda riadit :slight_smile:
2. júl 2009 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my ideme dnes do nemocnice na kontrolu, a potom uz len doma az do pondelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . absolvovali sme s Riskom "neplanovany pobyt" v nemocnici od piatku vecera do utorka rana :confounded: .

takze pekny den vsetkym, a uzivajte si slniecka
2. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: dnes sa asi upečieme vo vlastnej štave :wink:
2. júl 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, veru je riadne teplo...uz teraz...my ideme na bicykloch na vylet...takze nas trosku prefukne...
saskarisko, co bolo Riskovi???dufem, ze je uz dobre...
2. júl 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: v bibleckej škole som bola včera aj s prihláškou, ale vraj už majú plný stav..som sa neskoro spamätala, hlavne že som ju mala mesiac doma vytlačenú a vyplnenú...začína to už v pondelok , tak je to zrejme pasé
2. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
saska / co vam bolo. A ako ste to riesili s malou?
ja si uzivam obidve deti doma, tak ma ide picnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napustila som von vaničku sa potom baby počliapu :wink: ak nepride zas niaka búročka :angry:
2. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matica tu uz hrmi :slight_smile:
2. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved možno prejde :sweat_smile: inou stranou
2. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu hrmiiii...a aj poriadna ciernava ide smerom od holi
2. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne prsi aj u nas :wink:

Risko mal 40 teploty, zapal hrdla, na druhy den aj afty, tym padom prestal jest, pit, cikat. takze dehydratacia, a museli sme zostat v nemocnici, kde mi ho dali do poriadku, a aj preklepli. ale vidiet si takto dieta neprajem nikomu :pensive: .
o Sasku sa staral mangelik, a chodila mu pomahat moja mamina. a ja som odbiehala denne domov na 2-3 hodiny.
2. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska, veru...to je najhorsi pohlad na dietko v nemocnici...ale co uz...hlavne ze su zdravi...a uz doma... :wink:
2. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska ja viem ako je to ked je dietko v nemocke ale tam pomôžu :wink:
lucxy no ledva som pozbierala prádlo a už leje :grinning: tak s kupania nieje nič :sweat_smile:
2. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak si zeleninka zase zaplávala :grinning:
2. júl 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matica co uz,,,,ale toto je fakt divne pocasie,,,,rano vstanes pozries na oblohu krasne to vyzera a o dve hodky katastrofa potom zase fajn,,,no a dotoho tieto burky :confounded: to ani radsej nikam nechodit
2. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to fakt byt doma a ráno som adku vymódila do kratasov a sandálky :sweat_smile: aj minule sam jej musela zobrat ked som šla pre nu botasky.
2. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme tiez dnes boli ako na Floride obleceni a teraz by som im aj bundu dala :sweat_smile:
2. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co uz...pocasie bude coraz horsie...nemozeme sa uz spolahnut na predpoved ako pred 10 rokmi...preto, treba doma nechat bordel, nenavarene a utekat von...kym sa da...este nas cakaju tornada...takze sa mame na co tesit...globalne oteplovanie ma pre nas vela prekvapeni...ale co uz...sami sme to "chceli" :angry:
2. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok