Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
2. júl 2009

zuzu nechceli sme to ale spôsobili sme to 😒 no ved ja utekám hned ako sa napapáme von 😉

zuzu13
2. júl 2009

no ved preto som to dala do uvodzoviek...ani ja som to nechcela...ale bohuzial vacsina za nas rozhodla...tak sa devastuje a nici dalej...a vo velkom...dokonca maju na to aj povolenia... 😒

matica2
2. júl 2009

taaak taaaaak a este aj slovensko predáva emisie takým čo si nezaslúžia lebo devastujú najvaic

lucxy
2. júl 2009

no vsetko sa tu devastuje

lucxy
2. júl 2009

mna Laura krmi tycinkami dru 😀

lucxy
2. júl 2009

asi som jej zvieratko 😀

lucxy
2. júl 2009

no prave mi povedala ukaz havko,,,este mas? 😀 😀 😀

matica2
2. júl 2009

ta vycvičí ešte ti povie lahni a sadni 😀

lucxy
2. júl 2009

nie teraz uz komentuje ze jedz lebo nebudes velka na bycikel 😀

zuzu13
2. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
2. júl 2009

dobre baby lucim sa idem do tesca pa 🙂

matica2
2. júl 2009

aj ja potrebujem íst do tesca 😉

zuzu13
2. júl 2009

...ja nepotrebujem ist do tesca...mne staci 5 x za rok...ale ak vas nechytia...kupte aj mne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matica2
2. júl 2009

keby som v tescu nekupovala plienky tak mi ani nechýba 😉

lucxy
2. júl 2009

ja kupujem plienky v lidli,,,,ale isli sme koli byciklu,,,, 🙂

bocmanka
2. júl 2009

lucxy vy ešte máte plienky?....mňa ide poraziť, že romy sa nechce naučiť na nočník, chalani už v 1,5 roku plienky vôbec nepoznali....

lucxy
3. júl 2009

ahojte,,,bocmanke mame plienky na noc,,,niekedy je sucha cela a niekedy nie,,,, 🙂

bocmanka
3. júl 2009

🙂 bréééééé ránečko, vyvesila som prádlo..stihne uschnúť kým zase bude prietrž mračien jak včera?....toť otázka...
zuzu, dnes budem asi od 11h v skanzene, pôjdem pre mateja na výtvarnú....nedobehneš?

zuzu13
3. júl 2009

boc...co si...v takom teple??? 😀 😀 😀 my mame prechadzku za sebou...teda mangel s Luckou...od 8,30 boli von a prave prisli...

abetka
3. júl 2009

cafte. Aj nas ma plienky na noc, ale cez den len slipy, ale aj tak mu niekedy ujde. No co uz 😅

matica2
3. júl 2009

ahojkajte 🙂 som prádlo akurát pozbierala lebo zas zhrmelo ale poschlo 😉

zuzu13
3. júl 2009

ahojte
ja som prave pradlo vyvesila...ale riadne sa zmraka...no co uz...ved ked prsi kazdy den, tak preco nie aj dnes...ze???
Lucka sa rozhodla nespat, tak vecer si aspon oddychneme a v klude pozrieme telku... 😀
ja riadim ako besna, zajtra idem chystat oslavu...syn ma 15 r. a najhorsie je, ze ja mam stale tehu kila na sebe 😀 😀 😀 asi sa opijem 😀 😀 😀

bocmanka
3. júl 2009

😵 zuzu opimema.....xixixixix

zuzu13
3. júl 2009

co moja???nejako som nepochopila...opime sa??? alebo opi ma????dnes vecer???kde???

zuzu13
3. júl 2009

boc...a kde mas albumy????

ukana
3. júl 2009

cau zuzu, pijes? a bezo mna?? 😀 ........peknu oslavu teda 🙂 🙂 🙂 🙂 ........ja som mala plany na vikend, a krpec ma teplotu a zapalene hrdlo 🙄 🙄 🙄 .......tak budeme doma 🙄 🙄

zuzu13
3. júl 2009

ukana...ty zijes???
ja nepijem...az zajtra...teraz len predychavam kontrakcie 😀 😀 😀

ukana
3. júl 2009

😀 😀 😀 .........ja som rodila pred mesiacom, uz mam sestonedelie 😀

zuzu13
3. júl 2009

no vidis...tak to u\z mozes pit 😀 😀 😀

ukana
3. júl 2009

no si dam dnes....segra zajtra odlieta, tak dnes zapijeme jej odchod......................a malemu na zdravie 😉 😵 , chuda, dnes bol naposledy v skolke, zajtra mu zacinaju prazdniny, a on ochorel 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre