• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
čaute-

lucxy- naozaj pekný ten melír :slight_smile:

zuzu- ešteže sme nešli do skanzenu, mali sme to na pláne, ale kvôli tomu štátnemu smútku sme to odložili. inak od skanzenu chodíme veľmi radi.

matica- no veru, sadli k vám bacily...fuj, už aby boli preč, že? Naši majú tiež akési sople, ale to sú tie, čo Fifko dotiahol zo škôlky, tak majú multivitamíny a kalciový sirup obaja-ja im ho dávam ako prevenciu pred laryngitídou- minulý týždeň som im takto "zachránila" krky, lebo mi v noci "štekali"a už som sa s nimi videla minimálne na pohotovosti.

mne teraz všetko spí, ja si vegetím....asi si dám druhú kávu a budem si tu skákať ako kobylka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kde ste všetky? ozaj, bol niekto cvičiť?
22. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si cez obed zdriemla lebo v noci som toho moc nenaspala som bola na stráži lebo saska mala 38,5 teplotu
22. feb 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica2- a ideš na pohotovosť alebo vydržíte do rána?
22. feb 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :slight_smile:
my sme boli včera na tej chate za ségrou = 10dospelých žien, 1stredná a 2malé, najprv sme sa vysánkovali a potom sme boli na chate guľášovať, bolo super, večer sme o 20.00 padli všetky štyri :grinning:

dnes ich zobral sánkovať ocko, tak pečiem buchty , rozumej čakám kým pekáreň spraví cesto :grinning:

Verča mala ísť do skanzemu so školou, ale našťastie volala učiteľka že sa to zrušilo......

Lucxy - pekný melír :wink:

Matica - :frowning2: chúďa, ževraj tie afty strašne bolia :pensive:
22. feb 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejdeme na pohotovost lebo afty mávala adka tak to poznám. pri adke mi dr poradil tantum verde vytierat a podavat b komplex a vzdy zabralo. a urcite to boli ale saska aspon vela pije ale neje a adka my nechcela ani pit
22. feb 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to Filipkove afty vždy lieči dr. tak ,že pichá B12 do svalu- ale on to máva brutálne-celé ďasná doslova horia.
22. feb 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúdatko my sme to take strašné nemali
22. feb 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, on na to trpí, aj teraz je akýsi "prejdetý mrazom", tak čakám ako sa to vyvinie do rána.inak my vždy deťom vytierame pusy-na žabu genciánku a na zapálené ďasná a afty takú robenú tinktúru z lekárne alebo klasický herbadent.
22. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uvidim saska to este nemala a adke to zaberalo :wink:
22. feb 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som mala cez vikendik zase volno, mala bola zo soboty na nedelu u starkych na prazdninach :grinning:
vsetky mate super foto, aj melir je super :wink: a julyb maly je cely tvoj muz :slight_smile:
ja som sa dnes chystala na koncert vidieku do kozla, ale tiez bol zruseny kvoli statnemu smutku :frowning2: a muz sa aspon nemusel obetovat a mohol ist na hokej, co bol aj rad :grinning:
my po tyzdni sople uz v pohode, nezliezlo to na hrdlo tak som hrozne rada :slight_smile:
ja chodim sa davat strihat do tulipu k tomu kadernikovi, som s nim spokojna, ked tu nebol, tiez som chodila do tej modrej budovy na podhaji a tam su tiez velmi sikovne baby a ani nie take drahe - strihanie, farbenie a melir do nejakych 500sk, takze to si myslim, ze je uplne v pohodicke na dnesnu dobu :slight_smile:, tulip je drahsi, ale ja som tam s tym chalanom velmi spokojna :slight_smile:
prajem pekny nedelny vecer :wink:
22. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tam s tým chalanom velmi spokojna :grinning: :grinning: :grinning: Mati skoro mi cvrklo :grinning: pôjdem ho aj ja opáčiť :grinning:
22. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka aj ja som spokojna na Podhaji. A aj ceny su fajn
22. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: to co sa stalo, ze som prva?? :confused: :sweat_smile: deti vam spia doteraz? :sweat_smile:
23. feb 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute- ja už mám akúsi depresiu z toho počasia, stále sa mi chce spať, som už asi stará či čo.... :grinning: :grinning: :grinning:

dnes som sa brodila snehom keď som šla do škôlky ako buldozér :grinning: -kočík s deckom+druhé decko,ktoré sa kočára držalo ako kliešť, samozrejme ešte revajúce, keďže nechcelo ísť moc do škôlky :confounded:

ukana- veru, deti by si radi pospali, ale budíček do škôlky je neúprosný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:. ja tiež ponocujem ako nočná sova a tiež sa mi z postele nechcelo,ale čo už narobím? :sweat_smile:
23. feb 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibinka, som pozerala predpoved a zlepšenie je tam až od 1.3, mna už tiež picne z toho počasie, neviem ako sa idem poobede trepať vonku s kočíkom :unamused:
23. feb 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze to co ide do marca snezit. Ved uz ani na aute sa neda pomaly ist, lebo cestari nejako zaspinkali :sweat_smile:
23. feb 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to do kelu, sme cheli íst dnes do MC ale sa aj bojím aby ma niekde nešmyklo :cry: cesty totál neodhrnuté aspon čo vidím z okna :angry:
23. feb 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,,,no tak musite ist iba na sankach,,,asi sa inak nevyhrabete,,,,my mame novu zabavku berieme si boby a lopatky :slight_smile:
23. feb 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, ja by som aj sánky vytiahla, ale neviem si predstaviť,ako budem ťahať dokopy 30kg detí-to budem ako ťažná kobyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

doprd...e, musím ísť niečosúrne vybaviť do teska a tulipu,no autom sa tam asi nevytrepem.

julyb- pre teba jedine dať malého do šatky a nosiť sa :sweat_smile: , ale chrbát by si mala v keli po jednej prechádzke :frowning2:
23. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, sanky su lepsie ako kocik, aj ked tam mas dve deti :slight_smile: po snehu to klze a ide lahsie ako s kocikom :slight_smile:
23. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sme boli dnes na zahrade, postavili sme jednoguloveho snehuliaka (nejako nam sneh nelepil), a potom sa Risko parkrat spustil a isli sme dom. najlepsie je, ze von sme isli s revom, lebo mlady muz bol od 4.30 hore a prisla unava, a domov sme tiez isli s revom, lebo sa este chcel smykat.

Julyb to iba na podhaji su cesty biele (aj ked doobeda som tu videla 3x traktor so spustenym odhrnacom), cesty v meste su uz mokre a bez snehu
23. feb 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, Sykorka - pekne fotecky :wink:

Zajtra maju byt od 13.00 v meste masky, idete kuknut ?
23. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám z bielej farby depku :grinning:

Sari - vtedy spíme :wink: a aj tak sa boja takže my určite eee
23. feb 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka aj ja mam uz depku z toho pocasia
a maly tiez o takom case spi, tak ja s malym tiez nepojdem :wink:
ja som nejaka prechladnuta, tak snad to deti nelapia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do ktorej su tie masky? :slight_smile:
23. feb 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 13.00 :wink:
23. feb 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
bibinka ja taham na saniach zo skolky obe tak viem ake to je, som ako kôn a pridem domov spotena ako myš :grinning: na koči sa neda mam dvojkolieska :wink: , a ked je odmek mám furt dilemu ako ma ist
23. feb 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kobylky moje...nejako nestiham...ale nevadi...
zajtra by som sla na tie fasiangy v meste...ale o 14-tej mam so synom preventivku a potom mozem././takze okolo 15-tej z ladovne...to by slo...ak cosi tak zdrzte masky nech aj my vidime :grinning: :grinning: :grinning: ...ked uz nam ten skanzem nevysiel... :slight_smile:
23. feb 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co je???nikto nic????no tak dobre....necham priestor mladsej generacii....papapapapa
23. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pojdeme do mesta asi okolo 15.30. ale na masky budeme kukat z velkej dialky. maximalne by sme si pozreli Deduska Vecernicka, ak by sa tam objavil
23. feb 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok