• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
ja nemusim ist pozerat masky stači ked kuknem do zrkadla :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja do mesta isto nepojdem Danko zase trochu prechladnuty teda sopliky a kasel a to pocasie von je sice supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ale nie na kocik a dieta takze popozerajte a uzite si aj za nas :grinning:
23. feb 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no tentokrat som trosku ochorela ja, takze to nie je bohvieco :frowning2:
ked uz je konecne mala v poho, ze by sme mohli ist von, tak zase ja som na tom tak, ze nevladzem nic a som rada, ze zvladam malu, ale hadam to rychlo prejde, ja som bola naposledy chora pred troma rokmi, tak mozno preto, to takto zle zvladam :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a tak som sa tesila na stredu, ze pojdem cvicit a pred :angry:
23. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skore uzdravenie Mati a neboj este pocvicis.... :grinning:
23. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka aj ja som nejaka prechladnuta, len deti dopujem, nech to nechytia, co sa mi dufam podari :wink:
23. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
24. feb 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,uz som tu, diky za tipy na kadernika........

ja som bola 2x po sebe u kadernicky pri Urade prace v tej bytovke, zda sa mi dost draha, platila som 40 EUR za farbu a strihanie, a to mam pomerne kratke vlasy, zda sa mi to vela.........
do Tulipu som chodila predtym, ten chalan ma este ako-tak ostrihal, ale tie baby su tam nemozne, raz mi jedna nechala 15 min. ucinkovat farbu, asi po 2 umytiach som bola presne ako predtym.........
24. feb 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko a pekny den :slight_smile:
24. feb 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...
chorôbky liečte sa... :wink:
24. feb 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute žienky, čo ste z Ľadovne, onehdá ste mi tu radili jednu pediatričku v zdrav. centre na Ľadovni, ale som zabudla odvtedy, ako sa volá.
Dáte mi ten tip prosím ešte raz? (iba do IP, lebo do túto tému nesledujem)
Ďakujem pekne.
24. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoa máš IP...a pekné od teba, že túto tému nesleduješ :sweat_smile:
24. feb 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pasoa ,,,to ako ze sem neprides pokecat, ha? :slight_smile: uz sa ti to krati :dizzy_face:
zuzu cauuuu :slight_smile:
24. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky tak aj my sme chori ale uz je to lepsie sme na atb tak zaberaju a zajtra na kontrolu ideme :wink:
24. feb 2009 o 15:26  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2018 (16. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nám ocko aspon postavil snehuliaka ked nemožme von a baby nan čumia z okna :slight_smile: ale som ich obliekla a sme sa pri nom pofotili . to je na nervy ked je snehu by sa vybláznili ale musíme byt doma a ked budú zdravé tak nebude sheh :unamused:
24. feb 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte martinske maminy, trosku vam sem vpadnem, lebo este nie som mamina :wink:ale coskoro :slight_smile: ak by ste mi vedeli niektora poradit, ked ste boli tehu, kde v MT sa daju kupit klasicke tehu nohavice, nie rifle, a za dobru cenu?....mozno mi poradite, dakujem :slight_smile:
24. feb 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorciera - ja som si kupovala nohavice pri sociálke v tom obchode , ale vôbec netuším či to tam ešte je. a jedny som kúpila na www.ma-ma.sk. no a potom som už mala len rifle :wink:

ako bolo v meste na maskách?????????????????
24. feb 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorciera, radsej objednaj cez net, cez mimibazar, tam mas tehu oblecenia od vymyslu sveta ............
ja som akurat teraz predala dvojo tehu rifli, ak by si chcela, mam este cierne elasticke tehu nohavice c. 38 z CA a jedny 3/4 pekne biele nohavice c. 38 na jar a leto tiez z CA........ obidvojo sme kupovali v BA, su v super stave, moc som ich nenosila, cele tehu som chodila totizto v teplakoch .....
akurat sa ich chystam predat cez mimibazar......... tak ak by si mala zaujem, napis cez IP .... :slight_smile:
24. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupovala rifle hore v priore ale netusim ci to tam este je,,,,no a vlete som nosila saty a sukne :slight_smile:
24. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste vsetky zaspali? :slight_smile:
24. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, akosi nemam teraz moc casu na internet! Dietatko nam rastie a vyzaduje si aj viac pozornosti :wink: .
Tak Vas aspon vsetky zdravym a hadam stihnem poprecitovat, co ste porecnili. :slight_smile:
25. feb 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...
lucxy nezaspali :grinning:
anculka veru rastú deti.... :wink:
25. feb 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka na maskách som nebola...prisla som o 17=tej domov z práce, potom s Luckou do obchodu...no a bolo 18 hod. šup za hrnce navariť a o 19,45 som padla do perín s Luckou ako zhnitá hruška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelame aj my dobre ranko mame prvy zub a dalsi na ceste takze si to pekne uzivame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: adiku tak šup kúpiť nové šaty za prvý zúbok...
25. feb 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, manzel minuly tyzden objavil prvy zubok a uz mame aj druhy, su poriadne ostre tak Adiku, bacha na zubanov :slight_smile:
25. feb 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, idete dnes niekto na ten aerobic?
25. feb 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostry je riadne to ano ale sa tesim lebo budeme moct papkat aj ine fajnotky, inac tie zubky preziva dost zle takze v noci mame veselo
25. feb 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby za rady,...pepies...IP :wink:
25. feb 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorciera IP :slight_smile:
25. feb 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adiku mne to znasal nastastie dobre, len bol trosku nervozny, slintal a cele paste si pchal do ustociek, az ho natahovalo, ale nastastie ziadne teploty ani nic podobne ............... natieram mu dasienka Calgelom, len kym stihnem natriet, vsetkom mi zje, velmi mu to chuti, ten gel, boze, ten by zjedol uz hadam aj slaninu, hlados jeden :slight_smile:
25. feb 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok