• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
Adiku - to sú nalépky :grinning: ibaže macka pooh pre baby idem maľovať, lebo nálepku by časom určite strhli :grinning:
29. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka/ neviem, on jogurty v tomto teple nejedava, ale asi tak za hodku vypil na to mlieko, tak to bude asi tou strasnou kombinaciou, lebo dnes bol ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lenka/ krasne su nalepky. Aj ja nad niecim takym rozmyslam, ale asi az v zime nieco podobne spacham v obyvacke :grinning:
29. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka no ja si myslim ze to mal ztoho kedze melon a mlieko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka- tak to je ozaj vražedná kombinácia a ešte na také malé telíčko :sweat_smile: , našťastie je už ok
29. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi a ty ako? :slight_smile:
29. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej bibi ako??? ešte pôjdeš na stretko ako sexi pamela? :wink: :grinning:
29. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa maju dvojicky?
29. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nemajú teplotu, ale nechcú nič jesť, a sú unudené :confounded:
29. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak im zacni robit opicky :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ja? no som stále polovičná pamelka :grinning: :grinning: :grinning: , šak sa jedná len o jednu k..u :sweat_smile: už neodstriekavam, ale bolí to jak kráva, hádam sa to vstrebe :grinning: :grinning: :grinning:

lenka- tak to majú superangínu, ked teploty už klesli. Ked mal Ffi angíny,vždy mal skoro 40 st. :confounded:
29. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak v Polsku som bola nakoniec vcera aj ja, a oplieskala tam nejake eurace :sweat_smile:
a dnes som bola pre zmenu dat prepichnut Saske uska, takze uz ma nausnicky :dizzy_face:

Leni - a afty uz nemaju ? hlavne ich megazavodnuj
29. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko- tak ste nakoniec boli aj v tom auchane aj v tom druhom centre?
29. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibinka - ano boli sme v Auchane a potom v Sarni stocku. HM tam sice nie je, ale vyblbla som sa inde, a detvaky maju nejake nove oblecenie :sweat_smile:
29. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
uz sme doma...Lucka uz spinka...a ja som si sadla k netu na chvilku...precitat vas...
lenka krasna izbicka...
saskarisko...ake su ceny v PL???
bibinka...ty nasa pamela :grinning:
29. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzu tak co netujes?? ti to chybalo coooooooooooooo??
29. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože dovi dopo, prišiel muž a mám zdravé deti :confused: zjedli mu plnú misku polievky, ktorú mne 5x oplakali a šalia sa už 2,5hodiny, predtým 3dni zaspávali o 19, teraz ešte skáču po byte a terorizujú Veroniku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak ja neviem, žeby to bola choroba z toho že im chýba otec? :grinning:

afty ešte majú, ale už len také červené fliačky, to biele navrchu zmizlo :confused:

v piatok ráno ideme na kontrolu, tak dúfam že už budú v poriadku :zipper_mouth:

Bibinka - :grinning: tak to chce stretko - polovičnú Pamelu som ešte nevidela :grinning:
29. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru lenka tak dovi dopo nevedeli sa ho dockat a vidis ako malo stacilo??
29. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis....vy ste ale stihacky...co ste cakali na mna???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lenka, ano presne to moze byt pricina ich "choroby"...ver mi...deti nam davaju znamenia...a ak im nerozumieme...prejavi sa to inak... ale nejdem tu rozpisovat, lebo ma poslete do Sucian....
29. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodila som new fotos....kuk
29. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ochoreli v nedeľu keď bol doma, tak neviem :sweat_smile: ale ja na také veci verím, ja ťa do sučian nepošlem :wink:

ale Lenka už nechce mlieko a reve, takže to nebude až také ružové :pensive:
29. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne...v nedelu mu dali najavo, nech nikam nejde....
29. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt :sweat_smile: tak to si zajtra zase hádžem, ale v piatok príde tak sa snáď už nadobro vzchopia

fotky som kukala, malá je krásnučká /žeby po maminke/ :slight_smile:
29. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka...ja ta tak luuuuubim....ako kona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ty ma vies vzdy tak povzdvihnut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu - oblecenie, topanky, kozmetika, drogeria urcite. elektronika - ako, co. potraviny, ako ktore. Moji rodicia boli v Zakopanom v Alme, a tam nakupili lacno potraviny, perfekt vyber. a mas tam pekne fotecky :wink:

Lenka - teda, pekne ste izbicku urobili. odkial mas ten ornament ? aj ja chceeeemmmm .... :wink:
29. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.artsablony.sk :wink:

a predlohy na maľovanie klasika www.predlohy.sk :wink:
29. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dávam do pozornosti tie zrkadlá v tých artsablonach - uplne geniálne :dizzy_face:
29. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka si mi mala co ukazat by som najradsej cely byt oblepila :grinning:
29. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, nečítala som tvoje príspevky dozadu, ale píšeš o artsablonach - kupovala si šablónu alebo nálepku? Ja som mala vysnívanú jednu nálepku, ale na zrnitej omietke vraj nedrží dobre, tak preto sa ťa chcem opýtať, či vám drží.
29. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: všímaj si aj ceny, hneď ťa to prejde :grinning:
29. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok