Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matja
29. júl 2009

lenka, všimla si si moju predchádzajúcu otázku?

lenkamt
29. júl 2009

nevšimla 😅 na konci strany , beťárka 😀

zatiaľ to drží 😅 ale je to tam len odvčera 😉

lenkamt
29. júl 2009

Mati - budem od tvojho muža niečo potrebovať 😅 🤐 prenášali sme pc, tak sme ťahali kábel z detskej izby naspať do obývky a odniesla si to tá koncovka 😅 teraz mám v modeme pichnutý len ten medený /či aký/ kúsok káblika 😅 dá sa kúpiť tá koncovka/a potom aj spojazdniť kábel/??? 😅

matja
29. júl 2009

Lenka, máš IP. Takže ty máš tie nálepky? A máš niekde aj foto? No nechám ti nejaký čas a ak ti to vydrží, tak si tú moju vysnívanú nakoniec kúpim aj ja 😀

matja
29. júl 2009

už som objavila tú nálepku v tvojom albume. Vyzerá dobre 🙂

lenkamt
29. júl 2009

oki, počkáme či to vydrží teplá a mrazy 😀

ktorú chceš ty??? ja stále poškuľujem po tých zrkadlách 😅

matja
29. júl 2009
lenkamt
29. júl 2009

tak to by som sa nebála odliepania, ale lepenia 😔 dosť tenké , neviem či by som na to mala nervy 😅

idem spať, kým je chlap doma 😀 dobrú noc 🙂

matja
29. júl 2009

fíha, tak nad lepením som nerozmýšľala. To by bolo aj tak na manželovi 😀 😀

matja
29. júl 2009

baby, pepies je na dovolenke? Neviete? Niečo som od nej potrebovala, písala som jej IP a zatiaľ sa neozýva.

nicolmt
29. júl 2009

no lenka...si mi dala s tymi fotkami dnes, na zajtra som mala plan stenu v obyvke na fialovo a teraz uz zmeny😝 😀 budu kvet, tieto http://www.predlohy.sk/tovar/osem-kvetov-812o prakticky asi tie iste ako ty 😉 ale musim to domysliet, taky isty mam totiz koberec 😀

bibinka
29. júl 2009

lenkamt- si mi dala obrovského chrobáka do hlavy, takže idem snívať o predlohách 😀 😀 😀 😀 ...........môj muž je však zástancom bielych stien, už aj nahovoriť ho na tie dve žleté izby boli heroistický výkon 😝 😝 😝........ .........................ale keď raz budeme mať rodinný domček, tak snáááááď sa toho aj dočkám

baby, ako ste nahovorili chlapov na farebnosť v byte? bo ja si myslím, že mám mimozemšťana 😅

zuzu- super foto

nicol - čo maličká, dobre už? 😉

.............a polovičná pamelka budem asi nadosmrti 😝 😝 😝, buď to klesne alebo pôjdem na plastiku 😅 😀 😀 😀

lucxy
30. júl 2009

dobre ranko,,,,tak kafco dopite,,,,idem upratat,,,,
tak ako vidim vsetky by sme si chceli vylepsit steny,,,,,bibi aj moj frflal to si nemysli,,,nakoniec som si kupila farby,,,,a potom sa mu to uz pacilo,,,,takze nemas doma mimozemstana len ty 😀

adiku
30. júl 2009

krasne ranko zda sa ze bude nadherny den, v mojom pripade dvojnasobne muzicek je doma 🙂

adiku
30. júl 2009

vidim ze nalepky ste predebatili zhora zdola..... fakt je ze to vyzera naozaj super take ozivenie steny 😉

lenk30
30. júl 2009

bré ránko martinčanky!
nás štvú asi zúbky, takže moc času doma nestrávime, tak nestíham ani tu kuk a write. tie nálepky na stenu sú super, ale tiež neviem, či by som muža na také čosi nahovorila - možno keby tam bol báger, alebo traktor 😀
adiku, užívaj si mužíka domka
lucxy, ja tiež musím upratať, aby to vyzeralo na oko dobre, lebo nám prídu z realitky fotiť byt, čo ho ideme predať. A čo škola? bola si na skúškach, či ťa to prešlo? dávno som ťa nevidela po vrútkach brázdiť 🙂

lenk30
30. júl 2009

pridala som nové foton z plávania, aj z večerného piva

lenkamt
30. júl 2009

no čaute 🙂

Adiku ja som si sms našla až o 3 ráno keď mi vrčal budík na telefóne že treba dať deťom atb 😅

ja som tiež mimoženšťan, čo bol len za biele steny, ale všetci ma kritizujú že mám doma ako v predajni nábytku, iba nábytok a nič 😀 tak to tu "zútuľnujem" 😀

Nicol - ja keby som nemusela tak to nemaľujem, fakt sú tie nálepky jednoduchšie, tak si kuk tie artsablony radsek ako predlohy 😉

no a deti definitívne bez horúčky, vyvádzajú ako besné, tak sú už asi v poriadku 😅

Bibi - čudná angína, fakt, ja som mávala tiež hnisavé so 40C horúčkami, toto bolo skôr niečo čo nachytali v tej teplej vode v tepliciach a vyrazilo im to v puske a hrdle ☹ asi to nebola klasika angína 🤐 aj tak dobre, lebo Verča mi tam raz lapla niečo čo sa jej odrazilo na hrdle, ušiach, +hnačkovala 😝 fakt neviem kam idem chodiť s deťmi na kupko 😝

matja
30. júl 2009

no môj manžel by vymýšľal na steny riadne sýte farby. Takú sme dali iba do kuchyne, v ostatných izbách máme také jemnejšie. Takisto by aj oblepil celý byt nálepkami 😀
Ja by som tie šablóny tiež nechcela maľovať, pýtala som sa vtedy predávajúcej a povedala mi, že to môže aj zatiecť pod šablónu. Keď si pozriete nálepky na mimibazáre, je ich tam spústa.

lenkamt
30. júl 2009

tak som sa zabudla na mimibazare 😀 majú aj tulipány 😀
hlavne že som ešte v pyžame 😀

saskarisko
30. júl 2009

Ahojte,
ja som dnes KO. som este vcera do 23.00 varila, bo deturence sa rozhodli, ze zaspia az o 21.30 😝 😠
Ale dnes mam uz kavicku vypitu 😀

Aj ja som mala doma mimozemstana, tiez chcel len biele steny. ale potom som ho zlomila 😵 . ale aj tak obyvku budeme mat stale bielu, takze tam pojde nejaky ornament, len musim nieco vybrat. a zrkadla su uzasne 😉

Lenka - a nemali ste tu infekcnu stomatozu, ci ako sa to vola ? nieco obdobne, co mal Risko. na kupkach je teraz rozsirena slintavka.

lenkamt
30. júl 2009

Kati - podľa mňa áno, ale keď dr. povedala že angína tak rešpektujem 😀

adiku
30. júl 2009

leni tie tulipany som nasla aj ja dnes xixixixixxi no proste sme v tom az po usiiiiiiiiiiiiiii

leni to neva zuzu isla potom pozriet IP a vsetko mi vysvetlila 😉

julyb
30. júl 2009

Ahojte,
dobrá téma 😀
My máme všetky steny slabučko vanilkové, pekne to vizerá ked svieti slnko, ale nie je to moc žlté, no a malý má jednu stenu slabo marhuľovú a zvyšok slabo zelenú a tieto 3D nálepky
http://www.dekoraceprodeti.cz/3-penove-figurky-...
este mu tam chcem niečo dať, páčia sa mi tie kvietky ale zdá sa mi to moc dievčenské, možno len okolo dverí a nejakého zvera este na stenu 😀
ja už chytám pomaly cestovnú horúčku, ale strašne sa teším na tú zmenu bo už mi tu doma zašibáva 😀 pate!!!!!

zuzu13
30. júl 2009
lucxy
30. júl 2009

no nadhera 🙂

zuzu13
30. júl 2009

ja mam tiez svojich favoritov...
http://www.postershop.cz/inshop/scripts/detail....
http://www.postershop.cz/inshop/scripts/detail....

ale asi skor bude ta prva....
my zaciname zajtra malovat...

matja
30. júl 2009

zuzu, obidva linky su rovnake 😀

lucxy
30. júl 2009

to prve sa mi zda vyraznejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre