Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ikulka
16. okt 2009

ahojkajte kočice, tak som trochu počítala ako pracujem nestíham vooooobec nič....
to v ktorej cukrárni vo vrutkach ste boli?ak pojdete ešte niekedy stretnite sa pls, v tej čo je blizko pri stanici nech vás aspon omrknem to mám 12min do odchodu vlaku aspon by som vás kukla..... 😎

abetka
16. okt 2009

to tu uz skoro vsetky pracujete????

zuzu13
16. okt 2009

hello
som doma...este zajtra a nedelu mam volno...ufff...
nicol, to je pekne, ze stihate aj stretka...aj ked pracujete...ja stiham stretka...ale po 21,30 😀 ....rano 6,15 do prace a o 21, 30 domov z prace...takze tak...
ikulka, si ta viem predstavit...nabehnes do cukrosky...obzres kobylky a padas na vlak 😀 😀 😀 😀

abetka
17. okt 2009

dobre ranko dievcence.
Boze to pocasie je strasne, zacina ma chytat depka, tak nech uz vyjde nejake slnko, bo ma slahne.
Pekny dnicek 😉

zuzu13
17. okt 2009

hello, hlasim sa z práce...xixixi...
info o prezúvani pneu: doba čakania max 30 min...ceny od 19,60(podľa pneu, diskov), ak niekto chcete volajte, dohodneme...PS: možeme hodiť aj menšiu zľavičku 😀
pekný deň

matica2
17. okt 2009

ahojte žienky domáce a pracujúce 😀
zuzu dobré foto my tu pod horamy máme snehu furt kopu 😀 a spravíš aj kafčo ked prídeme prezut auto? 😅
saskarisko ja som moč brala ako lenka písala do velkého šáčku a potom som dávala na nočník
abetka my sme mali očkovanie len do jednej ruky tak neviem prečo vás trápili do oboch náš dr čakal kým bude tá vakcína spojená aby deti netrápil.
😒

ellab
17. okt 2009

Ahojte, ja varím, periem, upratujem a riešim konflikty, kto koho zbil viac a kto začal prvý 😝 😝 😝 ale inak pohoda 😀 😀 😀

lenk30
17. okt 2009

ahojte.
my chorííííííí. Filipko má vysoké teploty. v noci 39,5-40. tak zábaly, sprchy, plač. Ja okrem materského mlieka do neho nemôžem dostať žiadne tekutiny, takže ho týram striekačkačkou na silu. chúdako moje. ešte že v tomto prípade mám tie cicuchy. v piatok sme boli aj na krvičke, tak zápal nemá, je to viroza, tak len prečkať. tak nám držte palce!
Mne je tiež riadne na prd, len teplotu nemám. no ale pri kojení požieram len tern oscilo......ako lentilky a na noc paralen, ale nevidím žiadne zmeny a ani oddýchnuť sa nedá. Lebo ten môj tiger aj pri 39 skáče, búcha po okne po autách - ale spať nie.

A predali sme byt,takže sme s mužom trochu mimo. chceli sme ho predať, kým dostaviame, ale nečakali sme že takto hneď, no ale peniaze dobré, tak na také 4-5 mesiacov pôjdeme do provizoria. Škoda, že prvé Vianoce s Filipkom nebudeme mať tu. My by sme sa mali tešiť z predaja, ale sme obaja hotoví. máme mesiac na vysťahovanie. tak už tu mám prvé škatule a len čo sa s malým z toho vylížeme,tak začínam baliť..........béééééééééééééé

nicolmt
17. okt 2009

ela 😀 😀 😀 😀 😀

ukana
17. okt 2009

ahojte, ellab, to si bola urcite u nas, ja tiez riesim bitky, kto koho prvy, kto ma viac cukrikov, zatial som zatrhla cirkus, mame ho doma zadarmo 😠 🙄 🙄 ja chcem odist na nejaky pusty ostrov aspon na par tyzdnov 🙄

ukana
17. okt 2009

zabudla som dodat, ze mame na vikend synovca, aby to nevyznelo, ze sa s dietatom bijem o cukriky 😀

matica2
17. okt 2009

ukana ja že sa muž bije s matom o tie cukríky 😀 😀 😀

larisa
17. okt 2009

Ahojte,

tak aj u nás bol plač a bitky o hračky 🙂 som už unavena... 🙂 teraz maly spinka tak je chvilu klud starši syn už nechce spinkat cez den.

matica2
17. okt 2009

ani ja nemám klud furt dačo riešim s babamy u nás nepomôže ani hračka dvojmo lebo vždy sa jedna zapotroší a o jednu sa trhajú 😉 😀 a ked sa hrajú von tak ani neviem že ich mám ale dobré časy skončili von budeme málo ☹

lucxy
17. okt 2009

ahojte,,,,tak uz som doma a na koni,,,idem si spravit kafco,,,, 🙂 mala ma tu otravuje zobrala si casopis daky a mysli si ze to je avon kde sa vonaju tie strany tak uz sa milion krat spytala ze ci vonia strana a vkuse dokola a este bude naschval robit jajjjjj 😎
uz pre zmenu chce plastelinu a pit,,,mna ztoho picne
sa tu zalujem,,,,,,,
lenk takze kde budete teraz byvat?
tie bitky vam teda nezavidim ale aspon sa biju navzajom hihi

lucxy
17. okt 2009

inak dneska taky frmol,,,ze az,,,,,myslim v praci
no co piste nieco

abetka
17. okt 2009

leni, to ste ale rychlo predali. Nas to caka o rok, len dufam, ze sa nejako dohodneme a nebudeme musiet riesit ine byvanie a ak ano, tak pojdeme asi k nasim 😀 😝
A kde idete teraz????

pepies
17. okt 2009

lenk30 - zeby siesta choroba? tak zelame filipkovi skore uzdravenie 🙂

a s tym bytom hlavu hore - vsak staviate krasny obrovsky dom - tes sa !!! mesiac na vystahovanie je viac nez dost. my sa bud. tyzden dozvieme, ci sa stahujeme, ak ano, mame na to asi tak tyzden 😎 mozno aj menej 🙂 ale vsak zmena je zivot ..........

lucxy
17. okt 2009

pepies a vy idete kam? 🙂

ellab
17. okt 2009

Ahojte, tatino prišiel konečne domov, tak uspáva a ja mám konenčne kľud, dnešok bol fakt desný 🙄 🙄 boli sme aj vo Viktorii plavať, ale moc som si to s chalanmi neužila 😠 asi je niečo vo vzduchu 😝 zajtra chceme kuk martinky 🙂

ellab
17. okt 2009

lucxy - cez týždeň som ťa videla v tescu, len si tam mala kopec ludi, tak som išla k inej pokldni 😀 😀

ellab
17. okt 2009

😀 😀 že pokldni 😀 😀 😀

lucxy
17. okt 2009

ellab a kedy sa tam moze chodit plavat? ako tam je? paci sa ti tam? 🙂
tak si mala prist ku mne by som ta pekne blokla,,,hihi,,,,aj dneska to bol des,,,,

ellab
17. okt 2009

lucxy - je tam fajn, len Arturovi sa zdá studená voda, tak sme dnes boli aj vo výrivke, tam mne zasa bolo horúco 😝 😝 nabudúce už prídem ku tebe 😉

ellab
17. okt 2009

a plaváreň je otvorená od 16:00 hod 😉

lucxy
17. okt 2009

no a kedy chodievate? dako pravidelne alebo o ktorej sa moze chodit?je tam aj sauna?

lucxy
17. okt 2009

diky za vycerpavajuce odpovede 😵

ellab
17. okt 2009

My chodievame, ako nás napadne, a sú tam aj sauny, dnes som sa tam deti snažila aj nahnať, ale nepodarilo sa mi to 😒 my to občas kombinujeme aj so squashom 😉 zajtra konkrétne 😀

lucxy
17. okt 2009

chodi tam vela ludi?posledna question

ellab
17. okt 2009

ťažko povedať 😎 😎 je tam dost malý bazén, takže netreba veľa ľudí, aby to bolo plné, nám sa zatiaľ podarilo vystihnúť, keď tam veľa ľudí nebolo 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre