Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
10. mar 2009

http://www.nela.sk/ detská konfekcia

lenkamt
10. mar 2009

no Zuzu - ecco drahé, tie rakácke som obzerala v priore - nato ako vyzerajú 782,-- nedám 😝 slovobuv sa mi páčia, ale neviem kde by sme ich odskúšali že aké číslo no a ten tripos tiež okolo 900,-- 😝 sa na to seriem s jedným rodičákom 😠 😢

pepies
10. mar 2009

lenka presne chiccho multiway chcem, len v Maderne stoji 180 EUR, v Polsku, okolo 120 EUR, v Cechach cca 3.500 Kc.............
na Slovensku je vsetko predrazene.
paci sa mi tato farba:

http://www.kremilek.cz/detail.php?kocarek_id=16...

lenkamt
10. mar 2009

ten je krásny, no tak budeme robiť chmeľové zájazdy do poľska, Zuzkin mangel nás odvezie 😀

pepies
10. mar 2009

leni beriem, aj zajtra by som isla, len toho nasho Jakuba musit dat zapisat do pasu..... zajtra sa chystam......

lenkamt
10. mar 2009

bez detí , moja, veď píšem že chmeľové, to bude autobus plný dymu a znieť bude pionierska šatka 😀

nicolmt
10. mar 2009

jeeej baby aj ja akurat obkukavam golfac 😅 u mna to asi klasicky isti Nikolka 😉
ja uz potrebujem len taky malý, skladny a lacny 😝
ozaj holky, do akeho veku vam deti chceli/boli v kocikoch?
isto chcem polohovatelny chrbat nech moze spat tam..a chcela som aj s nanoznikom, ale fakt mi to bude treba? do jari/tepla poficim este na tom co mame, a potom do septembra-oktobra nanoznik asi nevyuzijem ..a to bude mat sara 16 mesiacov 😕

lenkamt
10. mar 2009

Nicol - ja by som chcela s nánožníkom a pologovateľný, kosa môže byť aj v auguste 😉 a spať na kupku treba 😉
Verča bola do 3rokov, tá by sa vozila aj teraz, dvojičky sa ešte na jeseň vozili, teraz neviem 😅

pepies
10. mar 2009

leni tak chmelove mozem dat s vami tak o rok, ked nebudem kojit. ☹ teraz musim chodit vsade s malym 😉

nikol ja uz vyberam buginu dlho, do terenu mam Quinny Speedy, to je trojkolka + chcem este nieco mensie. U mna je to jednoznacne Chicco Multiway, je to lahky golfac, ako jeden z mala golfacov sa da polohovat az do lahu, sucastou vybavy je aj nanoznik, takze sa moze pouzivat kludne aj v zime ......
uz som ho objednala z Polska, ale nemali moju farbu a hajzlici, akurat ked som objednavala, tak zvysili ceny .....
tak si pren pojdem asi bud. tyzden do Brna ....
este uvidim ...... 🙂

pepies
10. mar 2009

nikol aj Chicco Lite Way je dobry, je lahsi a trosku uzsi, povodne som chcela ten, no bojim sa, ze sa mi do neho neskor Jakub nezmesti al. ze tam bude natlaceny.
Inac tieto buginy maju aj v All Toys v Tulipe, bola som si ich tam omrknut, ale stoja tam skoro 6.000.
Liteway vyzera asi takto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10485250&tab=0

pepies
10. mar 2009
nicolmt
10. mar 2009

skoda ze modry..ale ako pre teba - pepies http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5234575

pepies
10. mar 2009

nicol tak ten je pekny, keby dala este nejaku zlavu, bo novy kupis uz za 3500 v Cechach .....
idem jej napisat ....... 😉
a tento sa Ti nepaci?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14576744&tab=8

bibinka
10. mar 2009

čaute, vidím, že tu frčia golfáče.....
moje deti sú nekočíkové, Fil od 11 mes.chodil zásadne po svojich a Alex vyzerá, že už do koča nedasne- iba ak násilím(teraz keď už nebude zima a budeme do škôlky chodiť pešo).

ozaj, ten chicco má podľa mňa jednu vadu- a to, že rúčky sú z takej penovej hmoty, ktorá sa veľmi rýchlo vydrolí- skoro všetky baby čo ho predávajú, tak mali také "obžraté" tie rúčky... Ale pekný je.
Ja mám pegperego a tenje supiš,má aj ten nánožník prizipsovateľný a futrovaný, nie je to len taká plachtička na suchý zips.Ale neberte to osobne,je to len moja skúsenosť.

pepies- v Bialsko Biale majú také nadčasové veci. Dostať sa tam dá cez Čierne-Skalité-ideš po diaľnici, tak sa tam nedá stratiť. a ked prídeš do mesta, tak pôjdeš stále rovno až uvidíš macdonald- tam sa dá parkovať zadarmo a ako dlho chceš.

Nicol- s tými hrncami je to u nás denno denne- ja som to riešila tak, že som gumu zaviazala o dva šuflíky a kedže to Alex envládze otvárať, tak ho to prestalo baviť. Lebo u nás ked som chcela variť v hrnci, najprv som si ho musela riadne umyť v jari a a ž potom použiť. lebo on tam hádzal všetko možné včetne smetí 😅

adiku
10. mar 2009

citam ze riesite kociky my mame tento z Nikolky http://www.babydesign.pl/babydesign.php som max spokojna, inac moj Dany velmi dlho nechcel byt v kociku najradsej behal ale obcas sa rad previezol skoncili sme vozenie ked mal rok a pol ale mozno ho este obcas prevezieme ak bude chciet

adiku
10. mar 2009

hlavne treba pozerat aky je dlhy teda aby vasmu babu netrcali nozicky ked lezka proste aby sa tam v pohode voslo, moj je polohovatelny ma aj prsiplast nanoznik a lahko sa zlozi skvely na cesty uz sa tesim ako ho s Nat vytiahneme,

inac uz lozime po 4 viete aka sranda lebo este nie je 100percentna 🙂

adiku
10. mar 2009

a vcera sme zacali spankovy trening prvy krat zaspala az po hodine placu druhy krat po 10 min a dnes na obed uz po 5 minutach zeby to tak rychlo zvladla??? a spi uz vyse dve hodky a to som chcela ist teraz vonku 😒

pepies
10. mar 2009

adiku a aky mas konkretne kocik?
lebo ten link, co si poslala, to je na baby design len stranka, nie je tam konkretny golfac ....

bibi tak myslis, ze sa mi oplati ist predsa len do Polska? do prdele ja som taka nerozhodna, to je hrozne ...... ten golfac potrebujem hlavne na dovolenku, takze viac-menej na cestovanie .......
a tie rucky, to si myslim, ze je najmenej, je to super, ze sa da dat do polohy na lezmo, maly bude pekne spinkat v kociku, pretoze teraz mi spava stale na balkone - aj v noci - ha ha ha
(v noci samozrejme nie 😉 - chcem byt vtipna ) 😀 😀 😀
a ten Multiway je dost velky, teda aj dlhy a siroky (aj bystrozraky) 😉 a ma sirsie kolieska ako ostatne buginy, takze nie je az taky labilny, ako napriklad ten Mclaren, co som povodne chcela .....
bola som ho omrknut v Tulipe ....

adiku
10. mar 2009

ja mam ten travel a naozaj sme spokojni ale su aj ine ved kuk

pepies
10. mar 2009

ked budem mat viac casu, omrknem tu stranku...............
ale som uz viac-menej rozhodnuta pre Chicco Multiway 😉

expertka8
10. mar 2009

...cawte....necitam spatne nic...malo casu.. 😅
..len som zahliadla pojem kocik BABY DESIGN.... 😅 ...ktory som kupovala novy...a bola som s nim spokojna 😉

zuzu13
10. mar 2009

ahojte, prave som dorazila so synatorom....zmoknuti ako mysi....
boli sme sa poflakat po meste, nakupila som mu tricka, dali sme si pizzu...nakupili zasoby pier, penteliek, gumu, 7O % cokoladku{na nervy}, kolu...no a na zajtra je pripraveny v plnej parade....tak drzte palce... 😉

bibinka
10. mar 2009

držíme!!!!!!!!! aj na nohách...

. a teraz to na neho doľahlo, takže ani nejdem koníkovať a idem ho liečiťinak, ochorel mi Filipko, v škôlke mu namerali 37.3, takže sa liečime...a keďže on je taký excelentný pacient 😖 😖 😖 , tak ani nejdem koníkovať.... a teším sa na noc plnú vášní 😠

matica2
10. mar 2009

zuzu držiiiim 😉
bibi rýchle vyzdravenie. a je to teraz lepšie ked mu vybrali mandle?

matica2
10. mar 2009

a ešte ku kociku ja mam golfový po švagrinke ale keby som si mala kúpit tak taký aby sa dal sklopit na búvanie to my dost chýbalo pri mojom 😉

matica2
10. mar 2009

🙂 ikulka 🙂

Tak ti prajem na tvoj sviatok, veľa dobrých kamarátok,
este lepších milovníkov, plný stolík štamperlíkov.
Uži si to jak sa patrí, smej sa za dve, chľastaj za tri!

ikulka
10. mar 2009

mati 😀 😀 😀 Ď 🙂 A 🙂 K 🙂 U 🙂 J 🙂 E 🙂 M 😵

adiku
10. mar 2009

zuzu aj my vsetci vam drzime palceky potom urcite daj vediet ako ste dopadli 😉

abetka
10. mar 2009

zuzu- synator ma monitor? &drzim palec 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre