• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
Ahojte,
tak aj my patrime k spokojnym zakaznikom kocika Baby design, mame Sprint :grinning:

Nicol - my sa vozime v kociku este aj teraz, ale hlavne na dlhsie trasy, alebo ked je takto mokro, a ked sa m nechce Riska nosit a jemu nechce chodit :sweat_smile:
Zuzu - drzime palce :wink:
10. mar 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, tak Viktorovi Tfuj-tfuj, drzime palce :wink: :wink: :wink: :wink: ale on je sikulko, nemas sa co bat :slight_smile:

bibi, tak chori ste? dost deti je teraz chorych, liecte sa, ty mas maraton s chorobami, najprv jeden, teraz druhy :unamused: :unamused: :frowning2: uz nech je jar, slniecko, to je najlepsi lekar :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee raanko...tak ja od 4-tej nespim{zeby nervy? :grinning: }...o 6-tej som vesala pradlo na balkone....ako sibnuta :sweat_smile:
dakujem za syna, verim, ze to dopadne dobre... :slight_smile:
11. mar 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu nic sa neboj urcite to dopadne dobre myslime myslime :slight_smile:
11. mar 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zuzu potom mi ring
11. mar 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu aj ja drzim palce !!!!!! nech to dobre dopadne :slight_smile:
11. mar 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez periema idem prave vyvesit a potom ma caka Mala a letime k zubarke :grinning:
11. mar 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja periem :grinning: takže čakám že vyjde slnko :angry:

Ikulka niečo mala??? :confused: ak áno tak všetko naj :slight_smile:

a samozrejme myslíme na Viťa :slight_smile:
11. mar 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni sa obavam ze sa nacakas :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to slnko :sunglasses:

jo a ja mam uz davnejsie vybraty Baby Design kocik :wink: len este neviem ktory, musim ist live mrknut next tyzden ked budem moct ist medzi ludi uz...mne sa paci Mini new alebo Tini...take malicke, ako ja a sara :grinning: a kedze je to na leto a necaka ma (hadam) predieranie sa snehom tak by mohli byt OK
11. mar 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
lenka ikulka mala včera narodky :wink:
11. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli v tesku na nákupe a som si najivne myslela že ked pojdeme doobeda bude málo ludí aaale pri pokladniach rady ako na vianoce :unamused:
11. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky kto ide dnes cvicit do haly - hopi hopi aerobic???? :wink:
11. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes nemôžem, lebo obe deti sú kaputo-kantáre a nemôžem sa od nich odtrhnúť ani na wc. a letíme s Fifkom na očnú pohotovosť, lebo má taký staršný zápal spojoviek,že pomaly nevidí a popraskané žilky v oboch očiach.

zuzu- ako dopadol Viktor? :wink:
11. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi som si aj myslela, ze dneska nejdes :slight_smile:
11. mar 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi tak drzim Filipkovi palce, zapal spojiviek, hmmm, nic dobre :frowning2: ......... tak nech sa rychlo vylieci..... :wink:

mne sa dnes nechce hopsi-hopsi, strasne ma boli hlava, ale urcite pojdem, dnes som sa bola vyvetrat tak akurat na pasovom, esteze tam nebolo vela ludi ............ :wink:
11. mar 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=CwtOSOEL9rE&feature=related
asi tu vsetko cvičí tak malá inšpirácia

:grinning:
11. mar 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu, no ako????????????????????????

Ikulka mala 18? :astonished: to by chcelo oslavičku :grinning:
11. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
zuzu asi oslavuje :slight_smile: :dizzy_face:
Ktom to tu prekrocil prah dospelosti? Ikulka vsetko najlepsie a vitaj medzy nami, zenami :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....
...nieeee...neoslavujem....aj ked....rukav by som si nedala odtrhnut.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vito je spokojny, tak som spokojna aj ja....teraz nam nezostava nic ine, len cakat...ale hlavne, ze to ma za sebou....este nech ma za sebou operaciu a je vsetko ok...

no a IKULKE....vsetko naj...naj....naj,... :wink:
11. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso...ze za sebou....s "u"....te pic....no bomba...normalne sa cervenam.... :sweat_smile:
11. mar 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte abenky ako sa tu mate ani cas nemam sem prist co je tu nove :wink: my sme zatial zdravi len muz je chori trska tak coskoro ze budeme fit
11. mar 2009 o 20:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2018 (8. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Ikulke - vsetko naj :wink:

a babenky, ktore ste chodili na Robika alebo chcete vediet, co sa tam robi, tak urobte kuk na tieto fotky
http://picasaweb.google.sk/robikmt
11. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte- tak Zuzu, hlavne, že chlapec je spokojný. A bolo to náročné? lebo ja keby som robila testy z matiky, tak určite zhorím jak fakľa :grinning:

baby, díky za Fifka, chudák, normálne ho zložilo. Boli sme napohotovosti a tá mudra mu našla aj zápal priedušiek,neviem či jej mám veriť, a škli sme aj na očnú pohotovosť. a tam na mňa sestrička vybafla, že pohotovosť je len pre úrazy oka. No,ale dala nám pamykon, tak kvapkáme odušu. i keď Fifko bojuje z celej sily,aby som mu do tých očí nekvapla :angry: :angry: :angry: .A má aj sumamed. takže sa budeme trápiť..... už aby boli obaja zdraví, juj...

lucxy- no hádam na to cvičenie pôjdeme o týždeň :wink:

abetka- ako malý, už je fit?

matica- :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ja som teraz dosla domov, od siestej na nohach, :confounded: :confounded: :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: idem: sprcha, postel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bibi, uz sa vyliecte konecne :frowning2: :frowning2: :frowning2:

zuzu, tak super, ze Viktor ma dobry pocit z toho monitoru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bol zážitok keby tie monitory dali rodičom :grinning: ja by som urcite pohorela teraz po niekolkých rokoch doma s plienockamy a papanim a cikanim :grinning:
11. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica- detto, ja už ani neuvažujem a kupujem len detské lieky ,ktoré sú omnoho drahšie ako pre dospelých- a pritom pramálo účinnej látky. až ma musel muž sprdnúť, že načo to kupujem( a pritom, že zdr.sestra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) proste nerozmýšľam.... ja už chcem ísť do práááááce. :sweat_smile: l
11. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sari jéééj :sweat_smile: :sweat_smile:
sranda ako tie dietky rastu...risko aj veronika su teraz uz velkáááci :slight_smile:
11. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá ´dakujem...áno hurá už mám 18.....konečne som sa dočkaláááááááááá :grinning: :dizzy_face: možem piť čo mi hrdlo ráči.....
zuzi viťo to určite zmakol...je šikovný po maminke :wink:
no veru ja by som si na niečo také netrufla, kde je moje a vedomosti správne vyjadrovanie.... a o ostatnom ani nehovorím už mám problém zrátať aj2+2 :rolling_eyes: :confused: booože ked sa vrátim do roboty asi sa budme musieť za seba hanbiť :angry:
11. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka- ešte stíham pre dnešok- všetko najlepšie :wink: :wink: :wink: :wink:
11. mar 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak vcera sme si fajn zacvicili..........
konecne svieti slniecko ......... :slight_smile:
12. mar 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok