• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
ahojte veru vonku je hrozne ale dufam ze sa vycasi lebo sediet doma sa mi nechce
24. nov 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abet vyzerali ste vsetci krasne, aj ty aka kocica pekne satocky si mala, a deti naozaj super maly riadny fesko musel byt podareny ked tancil
24. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy na FB sa musis prihlasit klasicky klikni na to co poslala abet prihlas sa a hned ti naskocia ich fotos
24. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

no tak nieže by som mala rada zimu, ale toto je fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, stále mokro a hmla, vôbec sa nedá ísť von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
to počasie fakt nestojí za veľa a prognózy tiež nie sú ružové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja v sobotu určite prídem a v podstate mi je jedno kde :wink:
nás cez víkend čaká oslava, Adam má narodky, tak ešte večer môžeme piť na jeho zdravie :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Dakuje za pochvalu, to potesi. :wink:
24. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dohodneme sa v piatok :wink:

bol tu slabý záblesk pekného počasia ale rýchlo to skončilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kedy mc??? streda či štvrtok????
24. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: my sme ten slabý záblesk stihli ...akurát sme došli domov a sa rozpršaloooooooo

abet a kde máš fotosky zo svadby?..na fb?
24. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tento tyzden v kybli :pensive: nemam auto :confounded:
leni nedojdete dnes na navstevu? zajtra je katky to ideme gratulovat, svrtok dako prezijem a v piatok sa priznala mamina ze ma dovolenku :sweat_smile:
24. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes príde švagriná z handlovej :zipper_mouth: , sedačku máš? nahovoríme ivku s autom :grinning: ak nie tak štvrtok prídte vy, niečo od teba potrebujem v ikei, čiže ti treba obzrieť situáciu mojich skriniek :grinning:
24. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni my s Nat sme to preblesknutie stihli a boli sme na chvilku vonku, este nas caka cesta do skolky pre Danka
24. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina v kybli nekybli treba ist aj autobusom ci peso :slight_smile:
24. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni provokujes s novym nextom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: sedacku samozrejme mam :wink: svrtok teda este dohodneme, dnes neviem :unamused:
adi keby sme sli vecer po 18tej ako chodime z MC v kociku tak sara po tej tme zalomi a bude zurka v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina - máme kuchynku :dizzy_face: tak vo štvrtok prídite :slight_smile: no ja zas neviem čo zajtra, teda :confounded: kto k nám príde???? mám supiš šalát s krabími tyčinkami a banánovú striešku :grinning:
24. nov 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni- robis krabi salat s tatarkou?
24. nov 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno :wink: cestovina, tatarka, korenie, krabie tyčinky, kukurica, uhorka
24. nov 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééé rááánko spachtoši....ja už pracujem
:grinning: :grinning: :grinning:
všetkým Katkám, Katarínkam, Katuškám... malým i veľkým prajem k dnešným meninám všetko najlepšie....
(expertka, sykorka(malá aj veľká :grinning: ), saskarisko...zabudla som niekoho? )

pekný deň...
25. nov 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

aj my prajeme všetkým Katkám všetko naj :slight_smile:
25. nov 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Katarínkam všetko najlepšie :slight_smile: :slight_smile:
lenkamt - pozvanie vyzerá zaujímavo, ale ja idem dnes cvičiť :sweat_smile: mali ste včera rodičko? my sme sa dozvedeli, že sme naj v matike, ale máme pocvičiť diktáty a čítanie :confused:
25. nov 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali, sme najlepší v slovenčine, angličtine a prírodovede, v matike viac cvičiť logické riešenia :confused:

a zháňam kto verči požičia lyžiarsky výstroj, lebo sa rozhodla ísť na lyžiarsky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katusky nase konikovske :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne meninky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vela zdravia, stastia, spokojnosti :wink:
25. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkamt - tak Verča doučí Adama slovenčinu a Adam ju matiku :grinning: :grinning: s výstrojom ma nikto nenapadá, ešte porozmýšľam :slight_smile:
25. nov 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: len skús jej požičať klasicky v jasenskej doline v požičovni u markoviča, bude to mať šité namieru..
25. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: a katarínkam všetko naaaaaaaaj...

kedy organizujete to hýrenie a mc?
25. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, :slight_smile:

všetko najlepšie prajeme Katarinkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boc - mc asi tento týždeň nie, a žúrka asi v sobotu, len neviem kde :grinning:
25. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
hura sme doma :grinning: :grinning: :grinning: . a buduci rok to asi ideme zopakovat, kedze mame narok tam ist 2x do roka. len sa na to budem musiet viac psychicky obrnit :sweat_smile:

btw pridavam sa ku gratulaciam, a za seba dakujem :wink:
25. nov 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým Katrám, Katkám, Katarínkam a Katuškám prajem všetko naj naj naj k dnešným meninám :wink: :wink: :wink:
25. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok