Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
10. jan 2010

som mimo, čo je to twillight? 😅 😕

nicolmt
11. jan 2010

caute holky. uz je zas otvorene MC, nedame meating? ked je take uzasne pocasie 😝 mozeme aj dohodnut kruzky priamo tam 😉

lenkamt
11. jan 2010

ahojte.

zajtra 16.00????????????? bo v stredu idem na pohreb 😔

Bibi - no to sú 4 hrubikánske knihy - láska s upírom 🙂

ellab
11. jan 2010

Dobréé ránko 😉 po 3 týždňoch sm v robote 😝 😝
neviem odkiaľ začať 😖 fb a mk 😀 😀 😀
julyb - kedy ideme do Harmonie?

bocmanka
11. jan 2010

😵 ak zajtra mc, tak sa možno pridám, ešte musím kuk ako máme tréningy..

dnes ráno celkom kruté, ale úspech!!...prišli sme do školy presne na posledné zvonenie. 😀 😀

nicolmt
11. jan 2010

OK tak zajtra v MC niekedy okolo 15.30 😅
leni a my dame kedy interne, nech ti odovzdam nakupny ulovok z PL 😉
ella no nezavidim, ja sice pracujem uz tyzden ale vidite ako sa mi chce 😝

ellab
11. jan 2010

na stretko by som došla možno aj ja 😉
Lenkamt - mám pre Verču hru do DS 😉

lenkamt
11. jan 2010

Ninuš a to mi nemôžeš dať zajtra???? 😀 kľudne dajme interne aj v stredu, však nebudem na pohrebe do večera 😔
Ellab - no tak to sa musíme stretnúť 😀

nicolmt
11. jan 2010

no blondina 😝 😀 toto mi nedoplo 😎

julyb
11. jan 2010

Ahojte, zajtra, možno aj my dávno sme nemali žiadne sople a podobne.... 😀
Elenka v stredu? 😕

lenkamt
11. jan 2010

takže zajtra 15.30 vyrážame spred lekárne. to je pre Ninu. pre ostatné - stretneme sa tam 😀

miska.v
11. jan 2010

ahojte, nievie mi niektorá z vás poradiť kde v okolí by som zohnala kočík pre bábiku Bellina 2 v1, prípadne ak ho máte doma, ako ste s ním spokojná, vďaka.

bibinka
11. jan 2010

čaute- ja som dnes začala v práci, a div sa svete, chcelo sa mi 😀 😀 😀 😀 fakt, som asi divná 😅

julyb, ellab- aj ja pôjdem s vami do Harmónie, len povedzte na ktorú hodinu?? 😉

saskarisko
11. jan 2010

Ahojte,
ako su teraz aktivity v harmonii ?? mate niektora program ???

btw - pred Vianocami som posielala navrh na mesto ohladom smetiska, ktore tu niektori ludia vytvaraju, a chcela som, aby to mesto alebo majitelia odstranili. 😅 takze som dostala pozvanie na zastupitelstvo, aby sa to vydiskutovalo "zoci voci" 😅 😀

a otvaram otazku skolok 😀 komu chodilo dieta na Hurbanku ? popr. do Datelinky alebo na Gorkeho ? 😉 potrebujem referencie obzvlast ohladom nejakeho individi pristupu, aktivit, ....

bibinka
11. jan 2010

saskarisko- je nový rozpis cvičení od 4.1., ale už si nepamätám rozpis predtým 😅 .

ty si iný káder, treba ťa dať do zastupiteľstva ako poslankyňu, až potom sa niečo udeje, inak sú to myslím zbytočné nádeje. Vypočujúsi návrhy a rozhodnú úplne opačne 😠

moje dieťa chodí do škôlky do Vrútok ku kinu, takže neviem aké sú aktivity v tých tebou vybratých škôlkach 😔

saskarisko
11. jan 2010

Bibinka - no to radsej nie. ale ten pohlad z okna ma uz niekolko rokov doslova irituje 😠 kazdopadne su tu len dve moznosti, bud by to malo odstranit mesto, ktore sa ma starat o udrziavanie cistoty v meste (ak je to mestsky pozemok), alebo vyzvat majitelov pozemkov, aby to prisli vycistit a pravidelne sa o to staralo (tu sa budem asi musiet pohrabat v zakonoch, bo to bude stanovene zakonom SR 😅 ). problemom je, ze uz aj nemenovana firma, ktora ma na starosti v meste odpady dava od tohto ruky prec, a cistit to nebudu. 😔
este som ziadala umiestnenie retardera, na nasu uzasnu krizovatku, lebo uz tu boli aj nejake nehody. a ked tam budem asi spomeniem aj ihrisko (o tomto som s nimi svojho casu aj jednala 😅 )

bibinka
11. jan 2010

saskarisko- správne, len povedz všetky problémy, možno sa vody pohnú. To smetisko ti nezávidím 😒

ellab
12. jan 2010

Helloooo 😉
Bibinka - ideme v stredu o 17:00 hod, ak pôjdeš, môžem ťa zobrať autom 😉
saskarisko - tie škôlky nepoznám, chvíľu som uvžovala o Hurbanke, mali tam veľa aktivít, chodila tam kamarátkiná dcéra a boli veľmi spokojní, ale to je už pár rokov, takže situácia sa možno zmenila....

bibinka
12. jan 2010

ellab- jasné, idem, zveziem saa s tebou. 😉

bibinka
13. jan 2010

čaute, kočky, kde ste???? to tu fakt zdochol pes? 😕 😕 😝

s ellou, julyb a pepies sme boli zhadzovať tuky v harmónii, nepridáte sa niektorá budúci týždeň? 😉 bolo super.

saskarisko
13. jan 2010

Ahojte,
Bibinka - co to presne cvicite a o kolkej ??

v blizkej buducnosti t.j. do tyzdna ideme s Riskom na prestrinutie uzdicky, tak potom drzte paste.

ellab
14. jan 2010

Dobré ránko 🙂
bibinka - súhlasím, bolo super 😉
saskarisko - držíme päste 😉

saskarisko
14. jan 2010

Ahojte,
Ella - dakujem, a uz to mame za sebou

Leni - Ba sa nakoniec nekonala, ale dnesne stretko mi nevyhovuje, bo musim ist pokupit darceky pre oslavencov. ale niektory den buduci tyzden dame to slubene stretko

julyb
14. jan 2010

Ahojte,
Sari a kôli čomu mu to nastrihávali, Matúšovi to robili ked mal pár týždnov....

No som rada Bibi, že sa ti páčilo, konečne nás bude na cvičení viac, nie že by mi Ella nestačila 😀

Ozaj ako sukna????

pepies
14. jan 2010

caute, no ja som nakukla po 100 rokoch ..............

Som rada, ze ste ma vytiahli vcera na to cvicenie - bolo super - July takze sa priklanam k sympatizantom aerobicu.......... Len hladam este partacku na ten pondelok-step aerobic 😝

A som rada, ze som spoznala Bibinku ..... 😉

lenkamt
14. jan 2010

čaute.
nezobrali by ste aj moju ségru na cvičenie????

v sobotu šup šup na stretko o deviatej v jakubovi.

ja mám iba na dnes segrin notebook, takže odzajtra som zase off.

a dnes tu boli aj Ellab s deťmi aj Nicol s dieťaťom , tak bolo zas raz veselo 😀

bibinka
14. jan 2010

čauko- takže sme úspešne naštartovali spaľovanie tukov ,a očakávam, že to budeme robiť pravidelne 😀 😀 😀 😀

pepies- aj ja som rada ,že som ťa spoznala a plne, naozaj plne ťa chápem, že potrebuješ občas byť aj s kámoškami z koňa 😀 😀 😀 😀

lenkamt- jasné, že ju priberieme 😉 . Ideme do jakuba?? 😕

lenk30
14. jan 2010

ahojte, dlho som vás nevidelaaaaaaaaa.
takže ste začali cvičiť? tak nech vám to vydrží. ja sa potom pridám na niečo menej náročnejšie, alebo tanečnejšie........napr. bolywood, brušné tance.

môj malý bol od štvrtka chorý. že angína - ale skončilo to nejakou črevnou virozou. bolo to hrozné, za 4 dni schudol 1,2kg a chceli nás hospitalizovať. našťastie sa doktorka priklonila k tomu, že z infekčného by sme prišli ešte s ďalšími 5 chorobami, tak nám nechala čas do zajtra na vykŕmenie. dúfam, že výsledky už budú OK. na váhe pribral a už 3.deň robí zle, takže mu je zjavne dobre 🙂

pozdravujem vás

pepies
14. jan 2010

lenka tak uz ste ok? drzim palce, nech sa skoro vyliecite a dojdete do nasho detskeho kutika 😀

nieco tanecnejsie by som brala aj ja, len v tych Vrutkach je to zevraj najlepsie, ked tam chodis od zaciatku, lebo potom si mimo 😀 mne pre zaciatok staci ten aerobic v stredu a este asi pridam v pondelok step aerobic, takze ak chces, mozes sa pridat. 😉

bibinka no som fakt rada, ze som vcera trosku vypadla z domu, uz mi to zacina udierat na hlavu, hlavne to kojenie 🙂

bibinka
14. jan 2010

pepies- po pár cvičebných hodinách nebudeš vedieť bez aerobicu ani žiť 😀 😀 😀 , je to dosť návykové, hlavne keď sa tam stretne dobrá parta 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre