Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
14. jan 2010

no a navyše budeš mať aj peknú postavičku 😀 😀 😀

pepies
14. jan 2010

to dufam Bibi........................... 🙂

saskarisko
14. jan 2010

Ahojte,
joj, skoda, ze je to areobic. ja som z toho vzdy mimo 😅

July - vraj bola kratka, tak sme isli. ale tetusa na orl povedala, ze je dost pruzna, ale nakoniec ju aj tak cvakla

ellab
15. jan 2010

Dobré ránko 😉
vidím, že sa to tu konečne trošku rozbehlo 😉
Lenkamt - včera bolo naozaj veselo, tie tvoje deti aj so Sarkou asi zjedli kilo cukru, take boli hyperaktivne 😀 😀 😀
Lenkamt - to su fakt hrozne choroby, drzim palce, aby ste sa dali skoro do poriadku 😉

Ja mam z cvičenia svalovicu na bruchu 😝

ellab
15. jan 2010

saskarisko - toto su velmi jednoduche kroky, ziadne zostavy, takze si myslim, ze by si nebola mimo 😉

lenkamt
15. jan 2010

ahojte.

my nie sme chorí, my sme hyperaktívni 😀

inak zabudli sme na tú prilbu, takže dnes asi idem do vrútok - zavolám ti a doniesla by som ti ju do firmičky, aspoň skontrolujem okná 😀

abetka
15. jan 2010

Ahojte
ja som v praci, tak aspon nejake info odomna 😝
ak idete zajtra do JAkuba, tak aj ja sa hlasim aspon na chvilku 😉

bibinka
15. jan 2010

abetka, dlho si tu ozaj nebola. Ty už pracuješ? však si mala myslím od apríla??? 😕 a dobre sa ti vodí??? 😀

abetka
15. jan 2010

bibinka, zajtra v JAkubovi ta ocakavam a pokecame. Dufam, ze nesklames 😉

saskarisko
15. jan 2010

Ahojte,
ako sa mavate ?
Zuzi - v ktorej ambulancii resp. u koho ta najdeme ?

abetka
15. jan 2010

KAti= na gastre je ta amb.Je to teraz nova, dava sa tam biologicka liecba pacientom s ochorenim creva

lenk30
15. jan 2010

Peti, áno už sme OK. som rada, aj výsledky z krvičky, aj všetko mal dobré. už je v pohode.
a hlavne: Ďalšia prespatá noc. Tak tomu sa hovorí život!
už teším do kútika

A kedy Žilina?

na aerobicu sa mi páči hudba, ale vždy skáčem ako pobesnená koza svoje, takže prvých 15.minút ma ešte baví si skackať vlastnú choreografiu, potom mi je to 10min. smiešne a potom chytím nervy! takže na pohľad sa mi to páči, ale nie pre mňa.
🙂 , ale chcela by som niekam vybehnúť a odreagovať.

Teraz som na tom fakt biedne, ani do roboty som nechodila. celý týždň medzi zelenými hovienkami a grckami......a potom len prezliekaním a praním dookola.

pepies
15. jan 2010

ellab aj ja mam dnes svalovku 🙂 ale bolo dobre............. konecne ziadne tazke zostavy................. 😝

v pondelok idem na ten step o 18,30. som si vstupila do svedomia a idem zacat makat. zatial staci pondelok a streda....... 🙂

Lenka kludne sa pridaj, ak sa chces odreagovat od zelenych hovienok........ Od grciek - to Ti nemozem slubit, lebo mi niekedy po cviceni byva nagrc 😝 😝 😝 😝

bibinka
15. jan 2010

tak ja mám dnes dobrú svaliovicu a pre istotu som si doma ešte zacvičila s činkami 😀 😀 😀 😀 ..............ja budem štííííhla 😅 😅 😀 😀 😀 😀

baby a do ktorej chcete byť v Jakubovi??

lenk30
15. jan 2010

ved uvidím, ja by rada, ale nepochopili by ste tú moju zostavu. a možno by sa vám páčila 😀

abetka
16. jan 2010

ahojte. Bibi= ja idem len tak na chvilu, lebo akosi som unavena 😝 . Adaptacna unava 😀 😀 😀

pepies
16. jan 2010

lenka ma nestvi, chcela si chodit cvicit, tak Ta v pondelok ocakavam o 18,30 v Harmonii. Step aerobic nema ziadne tazke zostavy, ked som to zvladla ja - tak to zvladne kazdy 🙂
Bude sranda, aspo konecne vypadnes z domu. 🙂

pepies
16. jan 2010

bibinka, Ty neprides v pondelok? 😖

zuzu13
16. jan 2010

hello
hlasim sa z práce...do toho Jakuba si zavolajte, dnes tam hrá živá hudba, tak aby ste mali kde sedieť... 😉
pekný deň...

ellab
16. jan 2010

Ahojte 😉
ja dnes ostávam domka, boli sme lyžovať, stretli sme aj Boc 😉 konečne sme sa videli naživo. Teraz som bola ešte so psom na bicykli a mám dosť 😝
dobre sa zabvte 😉

julyb
16. jan 2010

Ahojte 😉
zajtra do toho Impozantu ideme relaxovať tak cca okolo jednej????????? Dajte vedieť, aby som mohla dat dieta k svokrovcom 🙂

lenkamt
16. jan 2010

čavme.
no tak to som zvedavá či sa tam dnes stretneme aspoň tri kusy 😀 to si sadneme hocikam 😀

ja zajtra nejdem, lebo ideme na návštevu 😝

a ten pondelok by som aj šla, chlapa mám doma tak ak bude nálada skúsim zastepovať 😀

ellab
16. jan 2010

lenkamt - ma prekvapuješ 😀 😀 😀 škoda, že nemôžem, my máme anglinu 😕
Julyb - ja som sa dohadovala s Bibinkou, tak skôr na 13:30, 14:00, doobeda chceme ísť do Jasenskej, môže byť???

abetka
16. jan 2010

kto to ide do Jakuba??

bibinka
16. jan 2010

čaute, tak u mňa Jakub nehrozí, deti sú besné, byt rozbitý jak po výbuchu a musíme presťahovať pár skriniek do obývačky 😝 😝 😝 😝

zajtra ale do welnesu idem, kurnik, už sa teším na tú teplú vodu 😀 😀 😀 😀 ( to akoby sme ju doma nemali 😀 😀 😀 😀 😀 )

julyb
16. jan 2010

Ella OK, len do štvrtej majú akciu, že k saunovému svetu máš vodný grátis, ale mne je to jedno, tak sa môžme dohodnúť o pol druhej tam alebo ako vám vyhovuje....Ok?

ellab
16. jan 2010

july - budem sa snažiť, čo najskôr, neviem, kedy sa ráno vytrepeme do tej jasenskej, ty ideš sama, nepôjdeme 1 autom, aj s Bibinkou????

julyb
16. jan 2010

môžme ktorým? 😀 ja by som chcela íst čo najskôr, poobede este musím stíhat návstevu...

pepies
16. jan 2010

ahojte,

aj my mozno zajtra vybehneme do Jasenskej............ Ale len doobeda ..... 😀

Lenka kludne pridi v pondelok, zober aj segru, ja beriem este 2 kamosky........ Aspon sa konecne uvidime po 100 rokoch ...... 😉 Ja idem na 100%. Zacina to o 18,30 ...................

Prajem Vam prijemnu zabavu v Jakubovi 😉

pepies
16. jan 2010

ozaj, a zajtra oslava odpada, ale do Impozantu nemozem ist tak skoro, lebo to maly spi a on si lubi cucnut ... Tak musim byt k dispozicii........ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre