• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
možno mi konečne uschne prádlo :grinning:

Zuzu - a kedy budú vedieť výsledky??? :confused:
12. mar 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: slnko svieti, mile deti....... :grinning: :grinning: trocha poezie zrana :grinning:
12. mar 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mila Ukana, aj mne hrabe od rana,
slniecko nam svieti vari,
baby - citim vonu jari !!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
12. mar 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné slniečkové ráko vám všetkým :slight_smile: tak hurá kočíkačkovať..........
babule, ako by som vedela, že ho bolí hrdielko, alebo čosi..............celú noc zle spinkal, mrnkal, nepokojný, a on veľký papkoš nepapkal ani v noci, ani teraz ráno a tak sa čudne škaredí. ráno poťahal asi 2 minútky a hodil grcku. soplík nemá, tak neviem.................. ha? help meeeeee
12. mar 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že slniečko....kua, zase mi zatláča oči z tej tlakovej níže.....fuj, otrasné počasie, tá zimisko vari ani neodíde :angry: :angry:
12. mar 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a ma aj teplotu?
12. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenk30 brnkni dr..to mas najistejsie :wink: pri takom malom baby tazko odhadnut, skor brusko ako hrdlo, a nejedla sa nieco co mu bleee nechuti :confused:
12. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
teda ste to s tym slnieckom riadne zakrikli. Sme sa prave vratili z vonku, a je tam teda riadne hnusne pocko :confounded:
Pozitivna sprava - Risko nevracia (vcera 2x rano prudom), akurat nechce nic riadne jest :frowning2: . Som zvedava, ktory zub kedy vykukne :confused: A dnes v noci rozpraval zo sna, to len cez den je ticho, a na vsetko ukazuje rukami :angry:

Lenka - tiez by som brnkla dokine
Nicol - no na tie fotky zo septembra sme sa aj my pozerali, ze ako tie deturence vyrastli. pockaj, ked sa budete fotit niekedy v lete (ak vas tetusa cvakne), aky to bude rozdiel

A s tym opakovanim toho uciva, ja sa spolieham, ze ked pojde Risko do skoly, tak sa mi troska ucivo v hlave obnovi :sweat_smile:
12. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka- určite zavolaj dokine,možno je to banalita,ale on je príliš malinký na domácu liečbu....l
12. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie teplotu nemá, no aj pri mliečku sa škľabí úžastne. nič také som nejedla. tvári sa ako by som mu dávala iný kentus :slight_smile:
doktorka mi nedvíha, asi dnes nerobí, tak uvidím zajtra
ste sa tešili z počasia? no a už je to zas hrúza
Pekný dník
12. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,no vidim ze podaktore ste tu plne poezie,,,,no ja mam pocit ako keby isli byt vianoce alebo 1.april? :sweat_smile:
lenk30 a nahodou si necvicila?
12. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte krásky...hlásim sa z práce...ale nejako nestíham ani čítať...tak vás pozdravujem a prajem pekný deň... :wink:
12. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Martinčanky!
Je tu niekto z Vrútok ? (Mám na ne otázku.) :wink:
12. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta....bibinka, ukana a aj lucxy.... :wink:
12. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík Zuzik. Tak im napíšem IP. :slight_smile:
12. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo...ale mozes hodit otazku aj do plena :sweat_smile:
12. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK . Tak to napíšem sem,lebo už ma začína bolieť brucho a musím sa na chvílu vzdialiť... :frowning2:

Takže: VRUTOCANKY

-Myslíte,že by sa tu uživilo také mini materské centrum pre detičky. Kde by sa mohli deti zahrať,občerstviť,prípadne by tam mali zurganizované narodeniny atd...Proste niečo,kam by sa dalo ísť s drobcom na prechádzku,aj keby pršalo. Len ma zaujíma,či by sa to tu v našom malom meste oplatilo......Ja si myslím,že áno,ale samozrejme,že potrebujem vedieť váš názor. Niesom rodáčka,tak tu nemám kamarátky. Dík za odpovede. :wink:
12. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm...tazka otazka... :slight_smile:
12. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus sa opytat bab priamo v MC v martine..www.mrc.sk ci sa vobec uzivia oni :wink: lebo co viem, tak aj tam je to kade jake :sunglasses:
12. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta,jedno MC vo Vrutkach je, pri katolickom kostole, ale neviem ako funguje :slight_smile: to skus u bibinky ....a pochybujem, ze by sa to oplatilo, kto chce, ide do MT. to je ako jedno mesto Martin+vrutky.........ale to je len moj nazor, nemusis sa podla neho riadit......ja uz mam vacsie dieta :wink:

vo Vrutkach uz nie je ani obchod poriadny s detskym oblecenim, neuzivili sa :unamused:
12. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ako napad to nie je zle,len mam obavu, ze sa tym neuzivis v takom malom meste, neviem, ci by si vobec pokryla naklady :frowning2:
12. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tu len 5 rokov sledujem detičky,ako sa biju o jednu hojdačku v Priekope a ked začne pršať,bežme domov. A viem,že sa prechádza vela mamičiek a babičiek s deťmi po Vrutkach čiste bezcielne a nieje kam ísť ani.
No ved uvidíme.
Ale dakujem vám velmi za váš názor. Dobrú nôcku kočky :wink:
12. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre zasnezene rano :slight_smile: :confounded:
13. mar 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padá sniežik bielučký, na polia i na lúčky, na záhrady na lesy, vtáčik malý kdeže si.....

kráááásne biele ráno....13-teho...piatoček :wink:
13. mar 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ma vystrie - tato zima je nikdy nekoncici pribeh ..... :frowning2:
ale aspon ze neprsi .............................. :wink:
13. mar 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme tu riešili jarné topánk nedávno... :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :sunglasses: zuzu ma dnes predbehla s basnickou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
13. mar 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru....ale co už...ešte je aj tak skoro na jar :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja verzia:
padá sniežik bielučký, na polia i na lúčky.... b..a, ale sa ho na....o :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nervýýýýýýýýýýýýýýýýýý, asi mi zasnežilo to prádlo čo už dva dni schne :grinning:
13. mar 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok