Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
12. mar 2009

možno mi konečne uschne prádlo 😀

Zuzu - a kedy budú vedieť výsledky??? 😕

ukana
12. mar 2009

caute 😎 😎 😎 slnko svieti, mile deti....... 😀 😀 trocha poezie zrana 😀

pepies
12. mar 2009

ahoj mila Ukana, aj mne hrabe od rana,
slniecko nam svieti vari,
baby - citim vonu jari !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

lenk30
12. mar 2009

pekné slniečkové ráko vám všetkým 🙂 tak hurá kočíkačkovať..........
babule, ako by som vedela, že ho bolí hrdielko, alebo čosi..............celú noc zle spinkal, mrnkal, nepokojný, a on veľký papkoš nepapkal ani v noci, ani teraz ráno a tak sa čudne škaredí. ráno poťahal asi 2 minútky a hodil grcku. soplík nemá, tak neviem.................. ha? help meeeeee

bibinka
12. mar 2009

že slniečko....kua, zase mi zatláča oči z tej tlakovej níže.....fuj, otrasné počasie, tá zimisko vari ani neodíde 😠 😠

abetka
12. mar 2009

leni a ma aj teplotu?

nicolmt
12. mar 2009

lenk30 brnkni dr..to mas najistejsie 😉 pri takom malom baby tazko odhadnut, skor brusko ako hrdlo, a nejedla sa nieco co mu bleee nechuti 😕

saskarisko
12. mar 2009

Ahojte,
teda ste to s tym slnieckom riadne zakrikli. Sme sa prave vratili z vonku, a je tam teda riadne hnusne pocko 😖
Pozitivna sprava - Risko nevracia (vcera 2x rano prudom), akurat nechce nic riadne jest ☹ . Som zvedava, ktory zub kedy vykukne 😕 A dnes v noci rozpraval zo sna, to len cez den je ticho, a na vsetko ukazuje rukami 😠

Lenka - tiez by som brnkla dokine
Nicol - no na tie fotky zo septembra sme sa aj my pozerali, ze ako tie deturence vyrastli. pockaj, ked sa budete fotit niekedy v lete (ak vas tetusa cvakne), aky to bude rozdiel

A s tym opakovanim toho uciva, ja sa spolieham, ze ked pojde Risko do skoly, tak sa mi troska ucivo v hlave obnovi 😅

bibinka
12. mar 2009

lenka- určite zavolaj dokine,možno je to banalita,ale on je príliš malinký na domácu liečbu....l

lenk30
12. mar 2009

nie teplotu nemá, no aj pri mliečku sa škľabí úžastne. nič také som nejedla. tvári sa ako by som mu dávala iný kentus 🙂
doktorka mi nedvíha, asi dnes nerobí, tak uvidím zajtra
ste sa tešili z počasia? no a už je to zas hrúza
Pekný dník

lucxy
12. mar 2009

ahojte,,,no vidim ze podaktore ste tu plne poezie,,,,no ja mam pocit ako keby isli byt vianoce alebo 1.april? 😅
lenk30 a nahodou si necvicila?

zuzu13
12. mar 2009

čafte krásky...hlásim sa z práce...ale nejako nestíham ani čítať...tak vás pozdravujem a prajem pekný deň... 😉

cikyta
12. mar 2009

Ahojte Martinčanky!
Je tu niekto z Vrútok ? (Mám na ne otázku.) 😉

zuzu13
12. mar 2009

cikyta....bibinka, ukana a aj lucxy.... 😉

cikyta
12. mar 2009

Dík Zuzik. Tak im napíšem IP. 🙂

zuzu13
12. mar 2009

jojo...ale mozes hodit otazku aj do plena 😅

cikyta
12. mar 2009

OK . Tak to napíšem sem,lebo už ma začína bolieť brucho a musím sa na chvílu vzdialiť... ☹

Takže: VRUTOCANKY

-Myslíte,že by sa tu uživilo také mini materské centrum pre detičky. Kde by sa mohli deti zahrať,občerstviť,prípadne by tam mali zurganizované narodeniny atd...Proste niečo,kam by sa dalo ísť s drobcom na prechádzku,aj keby pršalo. Len ma zaujíma,či by sa to tu v našom malom meste oplatilo......Ja si myslím,že áno,ale samozrejme,že potrebujem vedieť váš názor. Niesom rodáčka,tak tu nemám kamarátky. Dík za odpovede. 😉

zuzu13
12. mar 2009

hmmm...tazka otazka... 🙂

nicolmt
12. mar 2009

skus sa opytat bab priamo v MC v martine..www.mrc.sk ci sa vobec uzivia oni 😉 lebo co viem, tak aj tam je to kade jake 😎

ukana
12. mar 2009

cikyta,jedno MC vo Vrutkach je, pri katolickom kostole, ale neviem ako funguje 🙂 to skus u bibinky ....a pochybujem, ze by sa to oplatilo, kto chce, ide do MT. to je ako jedno mesto Martin+vrutky.........ale to je len moj nazor, nemusis sa podla neho riadit......ja uz mam vacsie dieta 😉

vo Vrutkach uz nie je ani obchod poriadny s detskym oblecenim, neuzivili sa 😒

ukana
12. mar 2009

teda ako napad to nie je zle,len mam obavu, ze sa tym neuzivis v takom malom meste, neviem, ci by si vobec pokryla naklady ☹

cikyta
12. mar 2009

Ja tu len 5 rokov sledujem detičky,ako sa biju o jednu hojdačku v Priekope a ked začne pršať,bežme domov. A viem,že sa prechádza vela mamičiek a babičiek s deťmi po Vrutkach čiste bezcielne a nieje kam ísť ani.
No ved uvidíme.
Ale dakujem vám velmi za váš názor. Dobrú nôcku kočky 😉

lucxy
13. mar 2009

dobre zasnezene rano 🙂 😖

zuzu13
13. mar 2009

padá sniežik bielučký, na polia i na lúčky, na záhrady na lesy, vtáčik malý kdeže si.....

kráááásne biele ráno....13-teho...piatoček 😉

pepies
13. mar 2009

ahojte, ma vystrie - tato zima je nikdy nekoncici pribeh ..... ☹
ale aspon ze neprsi .............................. 😉

bocmanka
13. mar 2009

sme tu riešili jarné topánk nedávno... 😀 😀

ukana
13. mar 2009

dobre ranko 😎 zuzu ma dnes predbehla s basnickou 😀 😀 😀 😀 😀 😠

zuzu13
13. mar 2009

no veru....ale co už...ešte je aj tak skoro na jar 😅
😀 😀 😀

lenkamt
13. mar 2009

moja verzia:
padá sniežik bielučký, na polia i na lúčky.... b..a, ale sa ho na....o 😝 😀

nervýýýýýýýýýýýýýýýýýý, asi mi zasnežilo to prádlo čo už dva dni schne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre