• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
čaute- hlásim, že do kriváňa definitívne idem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .ellab- zarezervuješ ten stôl? a kedy máme vlastne scuka?
dnes sme mali v robote akýsi pretlak či čo, každému vyhrávalo v bedni a každý šálil jak besný, akoby zajtra išiel byť koniec sveta,zoperovali by pomaly celý Martin :angry: :angry: :angry: :angry: nohy ma bolia jak koňa

idem si zacvičiť a bachnem si vínko :wink: , pridá sa niekto? :grinning:
29. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka - ja už mám tiež načaté :grinning: :grinning: :grinning:
Stôl zarezervovaný do 21 hod. tak by sme sa mohli nejako tak stretnúť :wink:
29. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra 21.00 máte spicha ty a Ellab, Lucia ešte nevie či ide lebo nemá kde dať malú
ja s kámoškami prídem okolo 21.10
stôl je zarezervovaný, zaplatíme Ellab jeden giníček :grinning:
29. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helloooo, čo robkáte?
deti si vonku stavajú bunker :wink:
30. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja upratujem a varím aby som zajtra mohla celý deň spať. a dávam si rôzne pleťové masky aby som bola krásna :grinning:
30. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab- tak my tam prídeme o 20.45? ju? lenka nám to určila :grinning: :grinning: :grinning:

lenka- nerob si masky, načo? aj tak si krááásna :grinning: :grinning: :grinning: .ja si akurát umyjem vlasy aby tam zo mňa netiekol fritol :sweat_smile:

moje decká šli vonku aj s mužom, očakávam dvoch snehuliačikov, lebo ako som videla z balkóna, akonáhle vyšli zo vchodu, Filipko hodil šípku do záveja :confounded:
30. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibinka - platí :wink:
naši tiež boli ako snehuliaci, ešte sa aj dva razy prezliekali :grinning: :grinning:
tak ja si nerobím ani masky, aní hlavu si neumývam, tak dúfam, že sa za mňa nebudete hanbiť :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ako ste sa mali v Kriváni?
My sme dnes boli s Marekom lyžovať vo Valči, potom v Impozante na obede, kukli sme This is it a ideme po toho malého čerta ku starkým :slight_smile:
31. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Krivke bolo dobre, nabudúce očakávame hojnešiu účasť :grinning: :grinning:

julyb- no pekný deň si si urobila

my sme boli doma, Alexík mal v noci teplotu, cez deňzatiaľ pohoda, ale teraz som mu chytila čelo noa teda dúfam, že nevybehne nad 39 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidím čo sa z toho vyvinie :unamused:
31. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavme :slight_smile:

tak my sme boli ešte aj v shangaji :stuck_out_tongue_closed_eyes: domov som prišla 3.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bolo super :grinning: dnes sme so Zuzkou zhodnotili že budeme chodiť už iba tam ale len od tej 21-1.30 maximum :grinning: nejaká svalovica ma chytá :grinning:

Ivetka - tak Alexíkovi skoré uzdravenie :wink:
31. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Julyb - to ste mali super deň :wink:
bibinka - tak dúfam, že budete rýchlo v pohode, Artur je tiež nejaký soplavý, už sú s Adamom asi 3 hodiny vonku, tak dúfam, že z toho neprechladne ešte viac, ale krásne sa hrajú, tak mi je ľúto ich ťahať dnu :unamused:
31. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt - ty si nezmar :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťa je nezmar :grinning: :grinning: :grinning: ja som proti nej sivá myška v kúte :grinning:
31. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, ja čumím, vidím, že sa musím dáko skonsolidovať a tiež zájsť do šanghaja s vami. aspoň raz vidieť a zažiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............ale vidím to až najskôr na jar, ked bude teplejšie

fakt ste nezmary :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

díky za Alexíka, pre istotu som mu dala aj brufen na noc lebo sa mu dáko spustili sople :confounded: . ach, idem hodiť spršku a hajde do hajan :wink:
31. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi tak malému skoré uzdravenie, poradte mi niečo na hnačku, Matúš mal minulý týžden, už mu to prešlo a dnes ho svokra napchala piškótami tak zase kaká jak divý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela že chodíme už len do kriváňa :sweat_smile: som sa zle vyjadrila, v šangaji o ničom, žiadna celebrita, samé buchanice a starý tepľoš na hajzli hned po tom čo si vytlačil vyrážku sa ma spýtal či som lesba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
July -banány, čierny čaj, sucháre, uvarená mrkva, ryža...
julyb- díky

na hnačku, no ja by som radila najskôr aspoň jeden deň slabý čierny čajík+sucháre(nie piškóty) a postupne pridávať ostatné potraviny. Ja mám z liekov dobré skúsenosti so Smectou(je to íl v takej pomarančovej príchuti, rozrobí sa to s vodou).a super je aj Kulíšek-rehydratačný roztok, a klasika banány, suchá ryža, varená mrkvička. Zásadne NIČ sladké, myslím ani trochu cukru, osolené to môže byť. Držím palce matúškovi, aby mu to rýchlo prešlo
a nasadiť nejaké probiotiká :wink:
31. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
july - no urcite nasad probiotika, a ja davam v takomto pripade aj hylak

July, Bibinka - skore uzdravenie
Lenka - ty si to teda zhrnula :wink:
31. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby, no všetko hore spomínané dodržujem, len neviem či mu stačí dávať probiotiká, volá sa to Nutrolin-B alebo mu mám dávať aj niečo iné a ako dlho mu môžem dávať tie probio, neviete??? dakujem
31. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
July - ja som davala Saske biogaiu cca 2 mesiace v kuse
31. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, tak mu budem dávať tie probiotiká a dietku, no pri jeho apetíte je to horor,lebo by len jedol :slight_smile:
31. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky chorobkam skoré uzdravenie prajeme my ideme po 2 týždnoch zajtra do školky tak predpokladám, že sa s chorobou za chvílu pridáme k vám...... :frowning2: tu je vraj v školke velmi málo detí vraj všetko choré.....utorok maju karneval ale saška zahlásila, že ona nikam nejde ona všeobecneneznáša nielen školku ale všetko čo by len školkou zavoňalo :frowning2: :unamused: ale ukecala som ju, že sa pojdeme aspon pozrieť že enmusí mať masku.....
31. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte
baby išli konečne po týždni do školky boli choré
ikulka ved daj len biele šaty a nemusí mat nič iné každý hned pochopí že je anjel :slight_smile: :grinning:
julyb my sme hnačkovali pred vianocami a tak ako bibinka napísala nám povedal dr ale saška mi tú smectu ani za nič nechcela a ešte tyčinky týmy sa krmila
1. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
no mati ale nemáme biele šaty ale niečo vymyslím
1. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
ikulka - náš artur tiež školku nemusí a ani karneval, minulý rok sme boli pozrieť, ale len sme stáli a po pol hodine išli domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: tento rok sa nebudem ani snažiť :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ella no u nás to dopadne asi tak isto..... :sweat_smile:
1. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka ja mám ale saška ide byt nevesta :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok