• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
:slight_smile: aké krásne masky ex...
1. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, dnes meating MC :wink: ja dorazim ca po 16tej este mam predtym cosi tak uvidim ako budem stihat :stuck_out_tongue_closed_eyes: leni beriem ti aj tie mikiny tak sa pripomen :wink:
no a samozrejme ze kdo ide??
2. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my nie, ja som zas prevracala celú noc, neviem či z migrény, či nejaká viroza, tak nejdem riskovať nakaziť vám deti :pensive:

Ex - navrhujem v družine zahájiť výrobu a my si s radosťou budeme požičiavať :grinning:
2. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ani my sme nešli, my sme naštastie OK, ale zvyšok rodiny vracia a hnačkuje, tak aby sme niečo nerozšírili alebo nenachytali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaves, teda tu je akási samá choroba, blé, všetkým skoré uzdravenie :wink:

my sme zdraví, Alexík má už "iba" sople, ale hlavne, že teplotu nemá, Fifi, ten je OK, tak sa vytešujem :wink:

a díky za tipy na karneval, čo ste tu spomínali, ale ja aj tak mám dilemu, že "čo" Filipko bude :confounded: bo on chce byť každú chvíľu niečo iné :sweat_smile:

lenkamt- včera som ťa zahliadla na ľadovni, si šla s deťuchmi v aute, ja som šla akurát domov s Alexom :wink:

nicolmt- teba som človeče už dlho nevidela :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
nemate niektora na predaj opierku na sane...????
dakujem
2. feb 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
ale nám dnes snežíííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako bola včera v mc? my sme neboli, Adam robí projekt do školy a tak nestíhame, on je ako spomalený film :sweat_smile: :sweat_smile:
dnes sa ide cvičiť :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sme po porade nesli :wink: ale ideme dnes...teda aspon ja a katka :slight_smile: lenka uvidime...inak leni ty uz nechod do sangahaja bo potom vzdy grcas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: a mohlo by uz prestat kydat, fest sa mi chce este aj pred robotou odhrnat auto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradím sa s Ivkou a tiež by sme šli, ibaže nejde orange, tak jej nemám ako zavolať :grinning:
3. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja, že čo nezvonia telefóny :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz zvonia :wink: inak leni pripomenim mi ze heslo rekreacia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Ninuš asi ti nič nepripomeniem, bo ja v tomto počasí nikam nejdem, obháňať tri deti + odpratávať 2xsneh z auta sa mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zase ma bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som tento týždeň fakt nejaká vyfľusnutá a skôr to tipujem na nejakú vírozu ako shangaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Ninus - nezabijaj ma, ale neviem, ci sa tam ukazeme. vsetko totizto zavisi od Sasky, bo sme boli von dve hodiny, a ona potvorka si tam asi na hodinku zdriemla, takze som zvedava, co bude teraz
3. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, a uz ma tu knizku Hostitel :wink:
3. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes ideme na zápis do prvej triedy :slight_smile: teda už sa ideme obliekat :sweat_smile:
3. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To už máš velkú slečnu Matica, my sme doobeda povysávali, poprali, všetkým hračkám odsali sople, čítali knižky, počúvali CD a poobede chcem íst von tak nech už NEKYDÁ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak ideme do školy :slight_smile:
3. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica :slight_smile: andrejke gratulujeme :dizzy_face: uz je skoro školačka :slight_smile: ...a maminka moze zacat setrit na skolske pomocky :grinning:
3. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana dík ale mám s toho strach ako to bude ale aspon sa doučím čo som sa nestihla xixi
3. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,

matica- bože, že zápis do školy, tak strašne rýchlo to uteká a Andrejka už bude školáčka, gratulka!!! :wink: :wink: :wink: popíš ako prebiehal zápis :wink:

inak, aj mňa ten sneh "dostal" na kolená :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už som si myslela, že bude celú zimu "suchá zima" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Matica - gratulko, tak budes mat doma velku skolacku :dizzy_face:

inak, ak by sa dnes planovalo MC tak nejdeme. Risko zacal soplit, predpokladam ze len z tlaciacej sa stolicky. ale pre istotu
4. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
TAk ja som vcera s malzm utekala na pohotovost, lebo nic len vzsoke teploty a ma hnisavu anginu :frowning2:
Sestra a mama opatruju, tak je to na nervy
4. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
abetka - to je nepríjemné :cry: skoré vyzdravenie prajem :wink:
my sme mali v pondelok malý úraz, ale vyzeral dosť desne, Artur si rozbil hlavu, nič vážne, ale v prvom momente ho zaliala krv, tak to bol dosť veľký stres :cry: :cry:

vonku je krááásne, vedela by som si predstaviť byť skôr na martinkách ako v robote :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ellab a čo ty vlastne robíš, ak to nie je tajné? :grinning: :grinning: :grinning:
ja to mc nestíham nikdy, my sme stále medzi svahom a bytom, dnes som aspoň nakúpila, lebo zase majú chalani tréning v jasenskej, manželík dôjsť nestihne, tak musím ja obuť lyže, lebo marko mi furt mraučí, že sa stratí, keď je tma...
ellab, ako idete v sobotu na martinky?...ja potrebujem niekoho, kto mi nahodí reťaze, už odšoférujem aj sama, aj keď smrť v očiach....
musím poriešiť tú 4x4 lebo toto mi fakt lezie na nervy..
4. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Abetka malému skoré uzdravenie, neboj so starkou a tetou mu je určite fajn :slight_smile:
Ella no ja by som asi dostala infarkt, dúfam že už je v pohode :slight_smile:
Ja idem zajtra do roboty, normálne sa teším že na cvílu vypadnem, lebo sme s Matúšom ako siamského dvojčatá stále nalepení na sebe :grinning:
4. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
nas tata ide zajtra na policiu kvoli nejakemu priestupku, a mame ticheho tusaka, ze ten priestupok som urobila asi ja :sweat_smile:. ale neviem, co to moze byt, vsak to teraz idu riesit september :sweat_smile:
Abetka - skore uzdravenie, hnisaky su hnusne :confounded:
Ella - a coze Arturko robil ??

a to tu idete akoze byt vsetky uz pracujuce ??? :confused:
4. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

Ellab - kedy môžem dôjsť pre prilbičku???

chorobáčikom a zranencom skoré vyliečenie :wink:

Kati - ja sa ešte dlho nechystám :grinning:
4. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boc - tajné to nie je :wink: staviame pekné krby, takže keď budete potrebovať, ohlás sa :wink: ja som marketingový manager :grinning: :grinning: ako pekne to znie :wink: V sobotu neviem, či budú martinky, lebo mm má nejakú prácu, takže ak tak, až pred obedom a to vy ste už v plnom nasadení :wink: na reťaze si ani ja netrúfam :stuck_out_tongue_closed_eyes: popros uja na rampe :grinning: :grinning: :grinning: čo sa počasia týka, mali sme tam byť dnes!!!!
saskarisko - tak držím palce na polícii :wink: Artur sa potkol a hlavou narazil na stoličku, nebola som pri tom, takže neviem podrobnosti...
Lenkamt - prilbu asi až v sobotu, cestou na gin :grinning: :grinning: :grinning: možno pôjdeme lyžovať, tak by som ti ju buď doniesla v sobotu, ak si ju ešte chcete vyskúšať alebo potom v nedeľu pred školou....
4. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom v nedeľu pred školou, a nebudete ju potrebovať??? lebo ak hej požičiam, totižto nemáme palice tak musím ísť požičiať :sweat_smile: zajtra ti volám keď pôjdem do vrútok :grinning:
4. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt - v pohode nepotrebujeme, cez týždeň nepôjdeme lyžovať :slight_smile: ináč my tiež nemáme palice, Adam nechce lyžovať s palicami :sweat_smile:
4. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok