• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
Ja by som do MC šla, asi aj pojdem poobede ked malý vstane, už sme tam dávno neboli :wink:
11. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

kto dnes ide poobede do mc????
11. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ako sa mate?
Ja vsetko len precovne, v behu riesim domacnost a deti alebo ani neriesim :grinning:
Ja to do MC nestiham :unamused: Nejako sa mi nedari stretnut sa s vami a detmi. Snad ked bude teplejsie sa stretneme :dizzy_face:
Prajem krasny den
11. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt, julyb - aj ja by som prišla :wink:
julyb - bola si včera cvičiť?
11. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak poďmeeeeeeeee :grinning:
11. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ella nebola, svokru mám v nemocnici, absolútne sa od malého nedostanem....
11. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb - dúfam, že nič vážne :frowning2:

lenkamt - o koľkej???????????????????
11. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15.30-16.00 sme tam :dizzy_face:
11. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK :wink:
11. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stretnite sa aj za nas...xixixi..my sme stale chora cela family...takze moja pracovna necinnost sa predlzuje na dalsich 10 dni...takze skoro cely februar som doma...no parada... :angry:
11. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič moc :confounded:
donesiem ti zajtra tie dvd???
nejde, nejde musíš si to skopčiť alebo www.ruefa.sk zakyntos hotel eleon grand :wink:
11. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sari ty mi hoď prosím link na ten ošon, kedže Nina si vyvaľuje šunky na wellnese :grinning:
11. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
kebyze nas tato neprisiel domov o 16.15, tak by sme sa do centra dovalila. vzhladom na to, ze mal kocik v aute, nebolo cesty.

Leni - kuk tu
http://www.auchanbielskobiala.pl/
najdes ho jednoducho, je hned na zaciatku Bielska po pravej strane
a tu kupuje Ninus tapety
http://www.leroymerlin.pl/sklepy/bielsko-biala,z-1col,1191314015.html

a este chodime tu
http://www.sfera.com.pl/
ale to je tak na den, potraviny blbe. to je centrum hlavne na oblecenie

no, a potom je kusok od auchanu Tesco (napis je na komine) - ja som v nom este nebola, a kusok od neho je dalsie centrum Sarni Stock (tam som bola akurat v Carrefoure, a v CA)
11. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

dnes som úplne od veci, stááášne sa mi chce spať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenkamt - chystáte sa shopping?

Zuzu - skoré uzdravenie :wink:
12. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

mne sa tiež strašne chce spať, ráno som na 7 utekala ku kožnej na krv kvôli tomu helicobacterovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz mi normálne chýba tých 30minút spánku :grinning:

shoping bude niekedy v marci - jarné zaobutie a letne zaoblečenie :slight_smile:
12. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, po dlhom case nakukam.........
my sa zotavujeme doma z nemocnice, tak dufam, ze bude Kubko ok ......

Do Bielsko Biala chodime aj my, ale len do Auchanu kvoli plienkam a drobnostiam pre maleho............. Ale chystame sa aj do tej Sfery a do centra ................. a do Mebliku - tam chceme objednat malemu detsku izbu, len dufam, ze to najdeme ..........
Ten Auchan je inac o nicom na handry, tam su super len potraviny a inac nic moc .............

Tak si to uzite v MC aj za nas, ked sa zotavime, radi sa pridame. Uz sme 3 tyzdne nikde neboli :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, Ella asi sme chytili predčasnú jarnú únavu, ja som tiež jak vygrcnutý rezanec :grinning:
12. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo bol za čaj včera? :grinning:

Elab - mňa ide inak seknúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a volala som práve s deckom tak vyrážajú :wink:

Peti - vitaj, dúfam že už budete ok :wink:
12. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sme boli u doktorky, bo Saska sopli uz asi tyzden (ale len voda), a uz netusim, ci jej to zastavit, tak nech poradia. Este dnes rano sa mi "napichla" jednou dierkou na physiomer, tak este jej aj krv z nosteka tecie :pensive: . ale uz som radu dostala, tak hadam uz to bude OK. a dala som jej ten zly nurofen, ma skoro svaclo, hlavne, ze som doma kontrolovala sarze, a tato krabicka neviem, kde bola zasita :angry: Risko dostal od tetuse doktorky martafon, tak furt s nim chodil :grinning: a lahol si len pod vyhrazkou vratenia martafonu tete doktorke :sweat_smile:

a pridavam sa do klubu predcasne jarno unavenych :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ja by som stale spala, keby som mohla :pensive:

Peti - a co vam bolo ?
12. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak deti sa vrátili z lyžiarskeho zdravé a celé, Adam dokonca s medailov, tak super :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my bez medaily zato s papierom z chirurgie :grinning: ale tiež žijeme :grinning:
12. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,

ellab- gratulka Adamkovi za medailu, určite bol jednička :wink:

lenkamt- a čože sa stalo Verči? dúfam, že nebude mať žiadne následky :confused:

pepies- verím, že vás už budú všetky zdravotné problémy obchádzať

inak, aj na mňa akosi dolieha jarná únava, či čo...mám akúsi depku...a tiež som ako vygrcnutý rezanec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, ideme na zápis do škôlky s Alexíkom.ešte neviem ,v ktorý deň, lebo je to od 15.2 do 15.3., ale chcem ísť v tých prvých termínoch, aby nebolo nebodaj obsadené :confused: . a berú deti od dvoch rokov.len musia sa pýtať na wecko a to to moje nemehielko nevie :sweat_smile:
12. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Leni - a coze sa Verci stalo ?

Bibinka - ktoraze je to skolka ?? :confused:
12. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sobota ráno a ja nemôžem spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi stres :grinning: :grinning: :grinning:
Lenkamt - a čo je Verči??? chúďatko :frowning2:
13. feb 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

Ellab no ty to ale prežívaš :grinning:

Verča na tých posledných pretekoch spadla tak že sa jej nejako vyvrtla noha, ale ona to skôr herečkuje ako by jej niečo bolo, mala naprd lyže a lyžiarky, nabudúce už musíme zainvestovať :rolling_eyes: tento rok ešte pôjde aspoň raz so ségriným frajerom tak že si požičia a ak ju to teda ide baviť tak jej na budúci rok kúpime.

dovolenka nakoniec 12.6. takže Verča nepôjde ani do školy v prírode :sweat_smile:

no a Elenka riadne si pozri tú prilbu, lebo ak jej fakt niečo je tak kúpime novú a túto si zoberieme, neboj sa povedať :wink:
13. feb 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,prave dopijam kafco a idem upratovat,,,,no ved klasika nie i ked najradsej by som tiez spala
celkom vonku dost fuci
13. feb 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok