• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
ale kľudne zavolaj :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ella to si nemohla povedať skôr...
už nám stojí krb na dome...hm...
4. feb 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. U nas sa stale teplotuje, as bude treba zmenit ATB :frowning2:
Ella= ale aj predavate krby, vsak?
5. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
abetka - jasné, všetko sa dá u nás kúpiť :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella , ved ja s tym pocitam :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak pokuta nebola moja :wink:
5. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte
Veronikám všeeetko najlepšejsie :grinning:
5. feb 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
vidim, ze chorob pribuda...my sme chori cela family...a to komplet...teploty, kasel, sople...bolesti celeho tela...takze neviem kto pojde rano skor k doktorovi...
prajem vsetkym vela zdravicka...a chorobka skore vyliecenie... :slight_smile:
7. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,,,tak uz mi ide konecne pocitac,,,,hura,,,,dneska sme sa boli lyzovat na kubinskej hole bolo super
7. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloo, ja po 3 dňoch konečne pri počítači :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám robia server, tak počítače mimo prevádzku...ale vidím, že tu nikoho :confused: :confused:
lucxy - to verím, že ste si užili, cez víkend bolo krásne, my sme nestihli nikam ísť :frowning2: :frowning2: pre mňa to bolo utrpenie...
boc - som si kúpila šaty, kde si poradila, ďakujem, aspoň sme po ZA neblúdili :slight_smile:
8. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a to co tu nikoho? kde ste? :slight_smile:
8. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte,

ellab- hoď foto šiat :wink: a po plese aj foto z plesu :wink:

abetka- ja som ťa dnes skoro pred šestkou nespoznala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, až potom mi to došlo. šli sme "zachraňovať " močovod na chiru :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak, tá zima ma už servítkuje, dnes ráno mi skoro odpadli uši aj líca od mrazu :sweat_smile: :angry:. ale vraj už má byť lepšie, tak sa teším, že sa začne zjarnievať :wink:
8. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
........a všetkým chorúšikom prajem skoré uzdravenie :wink:
8. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
bibinka - možno hodím fotky po plese :grinning: :grinning: v stredu cvičiť nejdem, ideme fotiť krby, tak nebudem stíhať
:frowning2: :frowning2:
9. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
včera sme boli s MM na večeri v Holiday Inn a potom na ospevovaných Lordoch a bolo to fakt pekné.... :slight_smile:
Matúšovi vyšla dalšia stolička, tak aspon viem z čoho bolo to kakanie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pate!
9. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: julyb, aj my sme boli v holiday inn, napapkať sa, potom na lordov, a potom sme ešte zapíjali zimu zo štadióna v bare...
juuj ako dobre padla hruškovica...
9. feb 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa ti páčilo?
9. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky aj my sme boli na lordov supis predstavenie ale ta kosa na stadione mi dala zabrat brrrrrrrrrrrrrrrrrrr :unamused:
9. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak sme tam boli všetky tri a zrejme každá niekde inde...
ja som sedela na šále, aby som neprechladla..
ale bolo to úžasné
9. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

Ninuš - donesiem do mc :wink: :wink: :wink:

Elab - tak mýto padlo, najnovšia verzia piešťany asi sem: http://www.hotelmaj.sk/pobyty/vikendove-pobyty/detail-pobytu/rodinny-vikend/ celá rodina na štyri dni za 190e :confused:
10. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: lenka, hotelík poznám, je celkom fajn..
:slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no boc my sme boli v Ecku a ja som sedela pre zmenu na ciapke a dnes ma uz boli hrdlo a aj slabsia teplota tak neviem neviem ci som sa tam nedorazila :frowning2: ale lordi boli supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
10. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ste zlate...jedna na sale, druha na ciapke...a co tak sadnut mm na kolienko??? :grinning:
10. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha aby nic nevidel????
10. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavme :slight_smile:

baby no tak to chce uvariť víno, alebo čo :grinning:

dnes bolo v mc supeeer.

zajtra čo kto máte na pláne, ja mám totál voľné popoludnie, takže rozmýšľam nad 3 možnosťami:
tulip
mc
niekto k nám príde na návštevu :grinning:
10. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MC - suhlasim, aj u nas tak :wink: a ja uz mam vinko :sweat_smile:
Leni, u nas MC doobeda, alebo ze by sme dali aj poobede ???? :grinning: :grinning:

ad Lordi - teda, to bolo na zimaku ???? predtym to bolo v sportovej hale - akustika hrozna, ale predstavenie bolo pekne. normalne sa mi vtedy ten hlavny predstavitel pacil viac ako Flatley :sweat_smile:

btw potrebujem dobry tip na hotel v Prahe, nie moc drahy, aby to nezruinovalo nasu 4-clennu rodinku
10. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme sedeli na deke, kedže MM chodí na hokej tak vie čo sa patrí :grinning:
Kati my sme boli tu :
http://www.arteuz.com/cz/praha/dum-u-krale-jiriho.html
je to skoro v centre, všade bolo blízko a čo idete na výlet, či pracovne?
11. feb 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte :wink:
Dnes mám tiež voľno, Adam ešte na lyžiarskom :grinning: , tak tiež neviem čo s časom :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne je jedno, či MC alebo Tulip :wink:
saskarisko - sestra vždy hľadá ubytko v Prahe cez hotely.cz, bola spokojná, ale konkrétny hotel si nepamätám...
Lenkamt - my asi Piešťany nie, my skôr niekde do hôr, však ešte uvidíme ako bude cez Veľkú noc, či sa bude dať ešte niekde lyžovať...
11. feb 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja by som zase potrebovala nejaký typ na ubytko v Rakúsku, blízko hraníc kde je niečo aj pre deti, boli sme síce v lete v tom kinderhoteli ale chceme niečo lacnejšie, možno pri Neuseedlerskom jazere.
11. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
July - dakujem. len ja mam taky vikend, ze by nas len ubytko vyslo na 10 800 CZK :confused: , co je pre nas vela :pensive:
asi posuniem vikend v Prahe o jeden tyzden skor, vtedy su este nesezonne ceny. a ideme len tak na vylet :wink:

no u mna poobede MC ohrozene, deti v noci zle spali, a ja sa citim KO :sweat_smile: :confounded:
11. feb 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok