• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
bibinka...aj ja ti prajem (aj tu na MK) všetko naj... :wink:
16. júl 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ďakujem, i keď môj vek ma desí, no ale čo už.... :sweat_smile:

čo porábate v tomto dusne? ja som celý týždeň prežila "v saune", u nás v robote sa to ani inak nazvať nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,
včera sme sa boli kúpať na Váhu(za žos-kou), normálne je tam pekná kamenná pláž a deti sa tam vybláznili. nakladali kamene jak diví. ja som sa opaľovala, muž chytal ryby, no idylka :grinning: .

tak peknú nedeľu vám prajem. :wink:
18. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibinka a čo ta tak na tom veku desí...ved je to krásny vek...pokial si ho vieš užívat...a ty to predsa vieš :slight_smile:
my sme boli na víkend na dolniakoch...takže veget...pohoda...len teraz by som potrebovala aby bolo menej hodín, nech stihnem doprat a dovarit...a zajtra zase do prace...budíček 4,45 :frowning2: no čo už :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pekný zvyšok nedele... :slight_smile:
18. júl 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibinka/ vsetko najlepsie
19. júl 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
@bibinka - dodatocne vsetko najlepsie :wink:

a sem uz nikto nechodi ? :confused:
20. júl 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

Bibinke dodatočne všetko naj :dizzy_face:

Saskarisko - dnes pri moskve????
20. júl 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamt - posnazime sa prist :wink:
20. júl 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dako pomenej sem chodime vidim....
No ja sa zo slniecka tesim, akurta by mohlo byt tak o 5-7stupnov menej.
Boli sme v Tepliciach na kupku cez vikend a potom sme grilovali.
Bduci tyzden caka Vikinu anglicky tabor v Snowlande vo Valci, tak som fakt zvedava, co to bude. :grinning:
20. júl 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky, ďakujem za gratulky :grinning: :grinning: :grinning:
zuzu- no áno, užívam si ten vek, veď pomaly štyridsiatničky sú predsa najlepšie a najkrajšie :grinning: :grinning: :grinning:

mám novinku- máme kiahne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: odvčera mal Filipko teplotu, ale aj hnačkoval, tak učka v škôlke pomerala a namerala :confounded: .od tretej v noci sme baláchali a revali na raty, že furt čosi bolí :frowning2: no a dnes ráno na neho kukám a kukám a napočítala som zo desať mokvajúcich vyrážok a tak šup šup k dr. a tá to potvrdila.no tak sme pokúpili tantum, púder a fešák sa sám mastí kam dočiahne :grinning:. našťastie teploty klesli, tak optimisticky očakávam miernejší priebeh. od rána mu nič nového nepribudlo, tak neviem či sa ešte dačo vyhádže .
a samoška, očakávam ,že Alexander to schytá presne o dva týždne, lebo si myslím, že to nechytili obaja z jedného zdroja, ale že to mladší chytí od staršieho :angry: . .......a to sme mali zaplatenú chatu od pondelka...........kurnik, to bude dovolenka :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive: doma na čaji a paralene

lenciatko- to bude nejaký denný tábor,alebo tam ideš s malou na celý týždeň?
20. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Leni - nakoniec sme neprisli kvoli bliziacej sa burke. auto mame v servise (kamion nam nabural do spataku), takze som nechcela rychlo cvalat a nahanat autobus
21. júl 2010 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

Kati nevadí, ja som najprv bola nakúpiť nejaké veci manželovi do balíka a potom sme boli chvíľku v parku, ale kvôli búrke ozaj len chvíľku.

takže ak by sme šli dnes do tehelne tak tebe nehrozí bez auta? :pensive:
21. júl 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
bibinka no teeeeda teraz kiahne :unamused: nech vám to čo najlepšie prejde :wink: my sme mali dobrý priebeh :wink:
21. júl 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamt - zatial sme bez auta. malo byt opravene vcera. dufam, ze uz servis zohnal nahradnu suciastku, ale to budem vediet az poobede. vsak napisem sms, kde ste, a ci prideme
21. júl 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibinka no to nemáte bohviečo...ale aspon je teplo a nezachladne :slight_smile:...prajem rýchly a bezproblémový priebeh...

21. júl 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu- ďakujem, zdá sa, že ten priebeh je veľmi mierny, klop klop, lebo Fifi už teplotu vôbec nemá a ani sa už neobjavili nové vyrážky. tak sa zatiaľ v duchu vytešujem, že ich nemá na tváričke,ale len po rukách, brušku a pár na nohách.
21. júl 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kiahne su fakt pliaga. Ja som pred pol rokom dala Vikinu ockovat, tak uvidime, ci to pomoze, ked dakde v skolke vypuknu kiahne. :sweat_smile:

Ten tabor - to organizuje Helen Doron, budeme tam kazdy den dochadzat, na doobedie. Uz som zvedava, co to bude. :grinning:
21. júl 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, lenciatko, daj potom vedieť ako to tam prebieha. :wink:
22. júl 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
??? nikto nič? či ste si už založili súkromnú tému???? :slight_smile:
26. júl 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk :slight_smile:
27. júl 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: kuk
27. júl 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. júl 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukukuk :sunglasses:
27. júl 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: kukykuky
27. júl 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: sa aj prebavíme xixi
27. júl 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme sa rozkukali a teraz šup šup s novými infoškami :grinning: :grinning: :grinning:

u nás sú kiahne na ústupe, ešte dnes sa asi vyrašila posledná, tak sme ju spoločne namazali tantum verde a je zrejme po nej :grinning: :grinning: :grinning: . Inak som mysľou na dovolenke čo sme mali ísť ... :sweat_smile: .inak som chcela dnes okná umývať, no ale kým som sa rozhýbala, tak teraz začalo pršať....tak nič, zase niekedy....keď sa rozhýbem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

čo vy všetky, ako sa máte?
27. júl 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka, ty nemáš dovolenku? :slight_smile:
27. júl 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bibi vy by ste nemali dovolenku plánovat ale ráno vstat a ideméééé :grinning:
my sme boli v nedelu v aquaparku v DK. baby sa vyšantilíííí :slight_smile:
27. júl 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibinka- no uz mam za chvilu po dovolenke :cry: Ale tyzden popracujem a potom mam este tyzden.
aj ja uz mam nervy z pocasia, lebo som sa tiez chystala na okna a nejako sa mi nedari :grinning:
27. júl 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo vy kukučky :slight_smile:

vidím, že dovolenky v plnej parade... my sme si s mm naplánovali a teraz mi je to na ho... spoločne budeme 2 dni a potom musi mm na týžden na školenie... tak tento rok bez oddychu... :frowning2:
bibinka nech už su preč kiahniská :wink:
abetka to bude krásny týžden v práci medzi dovolenkami :grinning:

27. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja ešte tri dni v práci...potom víkend a v pondelok smer Štúrovo...snáď sa vyčasí... :sunglasses:

@bibinka , skoré uzdravenie chalanom, mala som nabehnuť, nech má aj Maťo po kiahnach, ešte stále ich nemal :fearful: :rolling_eyes:

@zuzu13 , to mi je luto, že vám takto nevyšla dovolenka, ale aj dva dni sa dajú prežiť intenzívne :grinning: :grinning: ...deti postrážim :dizzy_face: :grinning:
27. júl 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok