• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
abetka- tak sa budeme na obedoch míňať. :grinning: :grinning: :grinning: ja mám ešte týždeň voľno a potom hajde do roboty. ale ešte som si "ukradla" koniec augusta

ukana- idete na staré dobré miestečko v Štúrove? alebo len tak na blind? ozi, tú kávičku hodíme kedy? :grinning: :grinning: ......aspoň na kiahne si mohla skočiť :sweat_smile: :sweat_smile:

zuzu- neboj, aj na rok bude dovolenkové obdobie :grinning: :grinning: :grinning:. a dovča sa dá podniknúť hocikedy v roku, no né? :wink:
27. júl 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ukana dakujem za milé slová :slight_smile: deti sa už postrážia aj samé :grinning:
@bibinka no jasne, že sa dá aj v priebehu roka...len to už asi nebude teplo na kupko :slight_smile: jedine, že vyhráme na lote a odletíme do teplých krajín :grinning: no a zbytočne vymeškané hodiny v škole...tak to radšej teraz :slight_smile:
28. júl 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu- výhra v lotte by sa šikla aj mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. chcem sa spýtať nepoznáte niekoho v MT kto pečie torty poťahované marcipánom?chcem dať spraviť malej k prvým narodkám a nikoho ,,schopného"nepoznám. tak ak máte s niekym pozitívne skúsenosti poprosím info :dizzy_face:
29. júl 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

@petka035 táto pani pečie krásne:
http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=42443

alebo si skús nájsť na www.tortyodmamy.sk tam sú pekárky rozdelené podľa oblasti :wink:
29. júl 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/2956/images

ale rátaj s riadnou cenou 30e a viac :wink:
29. júl 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamt vdaka :wink: tie na tortyodmamy som pozerala :wink: len,že či nemáte nejakú overenú :slight_smile: pozriem aj ten mimibazar :slight_smile: a s cenou rátam :sweat_smile:
29. júl 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
@petka035 - petka, upec sama. :wink: gelovky (farby) napr. predavaju v ulicke za fritom (pizza)

K.
29. júl 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka035 tiež na tvojom mieste upečiem sama, ak by si chcela tak poťahovaciu hmotu budem mať 1/2kg na predaj :wink: :grinning: to máš 3e, plus pár vajec, cukor, múka, maslo, puding, mlieko..... možno to nebude taká nádhera ako u tých báb, ale Ninke sa bude páčiť určite :wink:
29. júl 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamt - len pre info, uz je aj v ZA tescu obchod s potahovkami, farbami, ...
29. júl 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko tak keď tam budeš zisti ceny :wink: budeme vypekaaaaaaaaaaať :grinning:
29. júl 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamt @saskarisko no to neviem ako by dopadlo :sweat_smile: , som chcela len k prvým narodeninám nech má aspon peknú,aj ked jej to bude jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka035 - od maminy bude najkrajsia, aj keby mala nedostatky. :wink:
@lenkamt - zistim, a dam vediet. ale napr. v tom obchode pri frite su gelovky o cca 0.40 centov drahsie ako na peceni hrou.

kazdopadne priznavam, ze tie ceny, co si pytaju cukrarky za tortu, su adekvatne k tej praci
29. júl 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto sú moje zlepence, keď to dokáže taký nezručný a netrpezlivý človek ako ja tak každý, jasné te nie sú také vymakané ako tie od cukrárok, ale potešia :zipper_mouth:
29. júl 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mňa K2 vyjde v pečenie hrou 6.49, teraz som si objednala aj formu , tak sa mi poštovné oplatilo :wink:
29. júl 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamt - aku formu si objednala ? ja uz K2 v lete nechcem. v chladnicke krasne vytvrdla, vybrali sme ju von, a zacala sa hnusne rosit, a potom zacal ten potah aj pustat kvapky. vsak je to na foto aj vidno. ale Riskovi sa pacilo, tak to je hlavne
29. júl 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - ja to nedávam do chladničky :fearful:

formu na barbinine šaty, najprv som chcela suknu piecť v bábovkovej forme, ale kedže mám 3 dievky , toto využijem, je k tomu aj telo barbiny s takým špicom miesto nôh na zapichnutie :slight_smile:
29. júl 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamt ,že zlepence :stuck_out_tongue_closed_eyes: krásne sú :wink: vyskúšam upiecť,ale ešte pred jej narodkami,nejakú skúšobnú :sweat_smile:
si nerobíte poťahovku samy?
29. júl 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka035 tá prvá je potiahnutá s tou hmotou z cukríkov - mne osobne to šlo na nervy, lepislo sa mi to, odvtedy si objednávam K2 cez www.peceniehrou.sk :wink:
29. júl 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam si môžeš objednať aj nejakú oblátku - o to je zdobenie ľahšie :wink: :grinning:
no ale sme sa rozpiekli, idem variť :grinning:
@petka035 - ja skusala aj mmf robenu doma (zdielam Lenkin nazor :sweat_smile: ), potom som robila zo suseneho mlieka (ta rychlo vytvrdla), a potom z K2 - s tou sa pracuje uzasne, len mna teraz sklamala kvoli tomu roseniu
29. júl 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to na prvý krát si nebudem trúfať sama robiť :sweat_smile: radšej tiež kúpim :wink:
29. júl 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka035 mne asi 1/2kg tej k2 zostane, tak ak budeš chcieť ipni :wink:
29. júl 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkamt a kedy ju budeš mať?
29. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju už mám, piecť idem 7.8. mne bude stačiť 1/2kg a na také malé torty ako som dala fotky stačí toho pol kila :wink:
29. júl 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt- ak si tú K2 nevezme petka, tak si pre ňu prídem ja :wink:
29. júl 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky zdravim y porodnice, odtiekla mi voda teda postupne odteka a ja som yavreta na 3estke hore na tretom s besnymi kontrakciami a nic sa nedeje sa vobec neotvatam...
29. júl 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ikul - :confused: ťa trápia??? dúfam, že to budeš mať čoskoro za sebou, myslíme na teba :wink:
29. júl 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok