Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
16. júl 2010

bibinka...aj ja ti prajem (aj tu na MK) všetko naj... 😉

bibinka
18. júl 2010

kočky, ďakujem, i keď môj vek ma desí, no ale čo už.... 😅

čo porábate v tomto dusne? ja som celý týždeň prežila "v saune", u nás v robote sa to ani inak nazvať nedalo 😝 😝 😝 ,
včera sme sa boli kúpať na Váhu(za žos-kou), normálne je tam pekná kamenná pláž a deti sa tam vybláznili. nakladali kamene jak diví. ja som sa opaľovala, muž chytal ryby, no idylka 😀 .

tak peknú nedeľu vám prajem. 😉

zuzu13
18. júl 2010

@bibinka a čo ta tak na tom veku desí...ved je to krásny vek...pokial si ho vieš užívat...a ty to predsa vieš 🙂
my sme boli na víkend na dolniakoch...takže veget...pohoda...len teraz by som potrebovala aby bolo menej hodín, nech stihnem doprat a dovarit...a zajtra zase do prace...budíček 4,45 ☹ no čo už 😝

pekný zvyšok nedele... 🙂

abetka
19. júl 2010

@bibinka/ vsetko najlepsie

saskarisko
20. júl 2010

Ahojte,
@bibinka - dodatocne vsetko najlepsie 😉

a sem uz nikto nechodi ? 😕

lenkamt
20. júl 2010

ahojte.

Bibinke dodatočne všetko naj 😵

Saskarisko - dnes pri moskve????

saskarisko
20. júl 2010

@lenkamt - posnazime sa prist 😉

lenciatko
20. júl 2010

Dako pomenej sem chodime vidim....
No ja sa zo slniecka tesim, akurta by mohlo byt tak o 5-7stupnov menej.
Boli sme v Tepliciach na kupku cez vikend a potom sme grilovali.
Bduci tyzden caka Vikinu anglicky tabor v Snowlande vo Valci, tak som fakt zvedava, co to bude. 😀

bibinka
20. júl 2010

babuľky, ďakujem za gratulky 😀 😀 😀
zuzu- no áno, užívam si ten vek, veď pomaly štyridsiatničky sú predsa najlepšie a najkrajšie 😀 😀 😀

mám novinku- máme kiahne 😝 😝 😝 😝 😝 odvčera mal Filipko teplotu, ale aj hnačkoval, tak učka v škôlke pomerala a namerala 😖 .od tretej v noci sme baláchali a revali na raty, že furt čosi bolí ☹ no a dnes ráno na neho kukám a kukám a napočítala som zo desať mokvajúcich vyrážok a tak šup šup k dr. a tá to potvrdila.no tak sme pokúpili tantum, púder a fešák sa sám mastí kam dočiahne 😀. našťastie teploty klesli, tak optimisticky očakávam miernejší priebeh. od rána mu nič nového nepribudlo, tak neviem či sa ešte dačo vyhádže .
a samoška, očakávam ,že Alexander to schytá presne o dva týždne, lebo si myslím, že to nechytili obaja z jedného zdroja, ale že to mladší chytí od staršieho 😠 . .......a to sme mali zaplatenú chatu od pondelka...........kurnik, to bude dovolenka 😅 😔 😔 😔 doma na čaji a paralene

lenciatko- to bude nejaký denný tábor,alebo tam ideš s malou na celý týždeň?

saskarisko
21. júl 2010

Ahojte,
Leni - nakoniec sme neprisli kvoli bliziacej sa burke. auto mame v servise (kamion nam nabural do spataku), takze som nechcela rychlo cvalat a nahanat autobus

lenkamt
21. júl 2010

ahojte.

Kati nevadí, ja som najprv bola nakúpiť nejaké veci manželovi do balíka a potom sme boli chvíľku v parku, ale kvôli búrke ozaj len chvíľku.

takže ak by sme šli dnes do tehelne tak tebe nehrozí bez auta? 😔

matica2
21. júl 2010

ahojte
bibinka no teeeeda teraz kiahne 😒 nech vám to čo najlepšie prejde 😉 my sme mali dobrý priebeh 😉

saskarisko
21. júl 2010

@lenkamt - zatial sme bez auta. malo byt opravene vcera. dufam, ze uz servis zohnal nahradnu suciastku, ale to budem vediet az poobede. vsak napisem sms, kde ste, a ci prideme

zuzu13
21. júl 2010

@bibinka no to nemáte bohviečo...ale aspon je teplo a nezachladne 🙂...prajem rýchly a bezproblémový priebeh...

bibinka
21. júl 2010

zuzu- ďakujem, zdá sa, že ten priebeh je veľmi mierny, klop klop, lebo Fifi už teplotu vôbec nemá a ani sa už neobjavili nové vyrážky. tak sa zatiaľ v duchu vytešujem, že ich nemá na tváričke,ale len po rukách, brušku a pár na nohách.

lenciatko
21. júl 2010

No kiahne su fakt pliaga. Ja som pred pol rokom dala Vikinu ockovat, tak uvidime, ci to pomoze, ked dakde v skolke vypuknu kiahne. 😅

Ten tabor - to organizuje Helen Doron, budeme tam kazdy den dochadzat, na doobedie. Uz som zvedava, co to bude. 😀

bibinka
22. júl 2010

hm, lenciatko, daj potom vedieť ako to tam prebieha. 😉

zuzu13
26. júl 2010

??? nikto nič? či ste si už založili súkromnú tému???? 🙂

lucxy
27. júl 2010

kukuk 🙂

abetka
27. júl 2010

😉 kuk

lenkamt
27. júl 2010

😀

matica2
27. júl 2010

kukukuk 😎

abetka
27. júl 2010

😀 kukykuky

matica2
27. júl 2010

😀 sa aj prebavíme xixi

bibinka
27. júl 2010

tak sme sa rozkukali a teraz šup šup s novými infoškami 😀 😀 😀

u nás sú kiahne na ústupe, ešte dnes sa asi vyrašila posledná, tak sme ju spoločne namazali tantum verde a je zrejme po nej 😀 😀 😀 . Inak som mysľou na dovolenke čo sme mali ísť ... 😅 .inak som chcela dnes okná umývať, no ale kým som sa rozhýbala, tak teraz začalo pršať....tak nič, zase niekedy....keď sa rozhýbem 😀 😀 😀 😀

čo vy všetky, ako sa máte?

bibinka
27. júl 2010

abetka, ty nemáš dovolenku? 🙂

matica2
27. júl 2010

ahoj bibi vy by ste nemali dovolenku plánovat ale ráno vstat a ideméééé 😀
my sme boli v nedelu v aquaparku v DK. baby sa vyšantilíííí 🙂

abetka
27. júl 2010

@bibinka- no uz mam za chvilu po dovolenke 😢 Ale tyzden popracujem a potom mam este tyzden.
aj ja uz mam nervy z pocasia, lebo som sa tiez chystala na okna a nejako sa mi nedari 😀

zuzu13
27. júl 2010

no čo vy kukučky 🙂

vidím, že dovolenky v plnej parade... my sme si s mm naplánovali a teraz mi je to na ho... spoločne budeme 2 dni a potom musi mm na týžden na školenie... tak tento rok bez oddychu... ☹
bibinka nech už su preč kiahniská 😉
abetka to bude krásny týžden v práci medzi dovolenkami 😀

ukana
27. júl 2010

ahojte 🙂
ja ešte tri dni v práci...potom víkend a v pondelok smer Štúrovo...snáď sa vyčasí... 😎

@bibinka , skoré uzdravenie chalanom, mala som nabehnuť, nech má aj Maťo po kiahnach, ešte stále ich nemal 😨 🙄

@zuzu13 , to mi je luto, že vám takto nevyšla dovolenka, ale aj dva dni sa dajú prežiť intenzívne 😀 😀 ...deti postrážim 😵 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre