Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ukana
1. aug 2012

@felinka ja mám chlapa, dr. Málika, ja tým chlapom nejak viac dôverujem 😅

sorciera24
1. aug 2012

@felinka myslim, ze od Pecovej skor ci enskor odide kazdy 😒 ...ja mam Krkoskovu (spokojnost uz dlhe roky)....a tiez som pocula o Gatovej ( z Heliosu)...vraj si otvara svoju ambulanciu....len neviem, ci na Severe, ci v Kosutoch..... zavolaj jej.....

felinka
1. aug 2012

@sorciera24 cauko, rada by som jej zavolala, ale neviem na nu zohnat kontakt, v Heliose nevedia... Nasla som ju len na FB, tam som jej pisala, tak uvidime. 🙂

sorciera24
1. aug 2012

@felinka tak obehni Kosuty...ja ti obzriem Sever🙂

uberfrau
1. aug 2012

@cencula ako si spokojná s dr. Trnovskou? .. ja som ku nej kedysi chodila no našťastie som ju vymenila za dr. Krkoškovú, ktorá ma ihneď ako som k nej prišla poslala do nemocnice na laparo, nakoľko sa pani Trnovská u mňa snažila liečiť pomocou ATB neliečiteľné 😠

uberfrau
1. aug 2012

A ozaj kočky, mám dotaz 😀 Chystám sa prvý krát na CTG a chcem sa spýtať ako to tam chodí, či sa zapisuje alebo sa len tak príde a chytí poradie? A asi tam čakáva hodne žien už od skorého rána, však? Alebo? Prosíííím ozvite sa niekto aby som sa vedela pripraviť 😀

sorciera24
1. aug 2012

@uberfrau v akom poradi prides, v takom ides...zaidne zapisovanie....ja som chodievala tak rano o 7ej...aby som bola medzi prvymi

martincankasr
1. aug 2012

@uberfrau ahoj v mt sa zapises na papier hned pri dverach a sestricka vola podla toho kto je napisany ja som chodila uz pred siedmou a bola som medzi prvymi zenami... ono to tam ide dost pomaly na izbe ste 4 na ctg.zober si nejaky casak sladky caj a spapaj trochu cokolady aby sa drobec rozhybal lebo ked bude spat poslu ta domov a prides neskor alebo ta daju na salu. ked sa im nebude nieco zdat vyvolaju kontrakcie ja som tak skoncila 2 krat a na treti som rovno porodila.drzim palceky

cencula
2. aug 2012

uberfrau vieš momentálne mi vyhovuje, lebo je blízko, ale teraz rozmýšlam vymeniť hormonálnu koncepciu za nehormonálnu, tak zvažujem, či u nej zostanem, či nie, lebo by som chcela danu - aj ked nie som stopercentne rozhodnutá, a bojím sa aby mi ju nezaviedla zle.

uberfrau
2. aug 2012

@martincankasr jeeej ďakujem veľmi, že si mi to takto pekne podrobne popísala - presne takto som si to predstavovala a už som sa bála, že tu nikto taký ochotný nebude 🙂

miss_shy
2. aug 2012

baby Mudr. Gatova je na severe , Zvolenska 4014 byvale jasle, lekaren IZIS, viem to lebo zastupuje mojho lekara. cislo uvedene nebolo, snad som pomohla 🙂

martincankasr
3. aug 2012

@uberfrau ahoj nemas zaco...ja som rodila v marci.keby nejake otazky tak kludne napis..co si mas vziat atd...ak budem vediet poradim ako dopadlo ctg?a pohlavie uz vies?hlavne aby ste boli zdravi aj kamoska ma termin v sep.presne 29 dalsia ma v novembri a dalsia v decembri co caka dvojicky..heh ja som ich asi vsetky nakazila ...tento rok vsetci v partii sme sa asi dohodli plodny to tento rok...daj vediet ako si dopadla a si z mt?

uberfrau
3. aug 2012

@martincankasr super, ďakujem, keď ešte čosi nebudem vedieť, určite sa ozvem 😀 jj čakáme chlapca .. a ctg myslím, že fajn akurát, že som tam ležala 3/4 hodinu, lebo malý sa vraj slabo hýbal a potom som ešte skoro dve hodiny čakala na lekárov podpis 😖 aj mne sa vidí tento rok plodný, kamarátky, ktoré som si našla, keď som žila v UK sú tiež tehu a máme medzi termínmi rozdiely 2 mesiace 😀 pekne ideme za radom, haha.. a áno, som z MT ale po pôrode sa sťahujem do NM 🙂

willi
8. aug 2012

Ahojte kocky 🙂 ...chcem sa Vas opytat, ktore jaslicky v MT odporucate?

cencula
9. aug 2012

bambule čaute poradte mi prosím vás nejaký výlet s deťmi? niekde pri olomouci je nový dinopark, nepočuli ste o tom? dakujem za rady,chcela by som z chalanmi niekde vyraziť, len neviem kde

miskovapetka
13. aug 2012

Baby viete mi poradit nejaku super cukrarku, chceme dat malemu upiect na narodky tortu "Doba ladova" a nevieme komu

aurra
13. aug 2012

@miskovapetka Zuzka Simoncicova z Diakovej,vsetky torty davam robit len jej 🙂

miskovapetka
13. aug 2012

@aurra dakujem a nemas na nu nejaky kontakt?? Ze by som sa jej skusila ozvat..

cencula
13. aug 2012

mne torty robí Martina Pokrievková z Krpelian a sú fantastické

miskovapetka
14. aug 2012

@cencula dakujem dakujem, pisala som ti, uz som aj pozerala torty v albumoch vyzeraju uzasne..pisala som jej spravu,tak ak sa neozve,zavolam jej , vsak cislo uz mam

victoriad
1. sep 2012

jeeeej, ani som nevedela ze takato tema existuje 🙂 Caute koceny z Martina 🙂

ilona3
10. sep 2012

Čaute baby, boli ste uz niektorá na severe na tom novom interierovom ihrisku? Ak ano prosim dajte info co je to zač. Zatial som videla len velku reklamu na streche.
A neviete či uz je otvorené po prazdninach materske centrum?
Dik

jankavrutky
10. sep 2012

ahojte.aj ja sa velmi rada pridavam ku skupinke 🙂 Do Vrutok som sa pristahovala po svadbe a nejak mi tu chybaju kamaratky na pokec a kocikovanie 😉

matja
11. sep 2012

@ilona3 - my sme boli raz, keď bolo vonku škaredo, bolo tam veľa ľudí a ešte viac detí 😅 Zdá sa mi to celkom fajn na vybitie energie pre deti 😅 , je to veľké, kopec aktivít, len škoda, že sa tam musí platiť až na dve hodiny, menej nie. Prípadne aspoň súrodenci by mohli mať nejakú zľavu 😕

@jankavrutky - máme podobne staré detičky, ale do Vrútok moc nechodím... Občas so starším synom na stanicu obzerať vlaky 😅

jankavrutky
14. sep 2012

@matja to je super. a odkial presne si?

matja
28. sep 2012

@jankavrutky - písala som ti IP, stretneme sa niekedy? Prípadne je tu nejaká ďalšia maminka, ktorá len tak bezcieľne kočíkuje v doobedňajších hodinách?

magica78
1. okt 2012

ahojte nemate niekto cislo na MUDR GATOVU? lebo co som nasla na MK cislo 043 428 89 60 to nie je ☹
dakujem

mirka_mt
3. okt 2012

@magica78 Našla som pre teba takéto číslo na MUDr. Gáťovú: http://112.sk/clenovia_firmy_detail_sk.php?id_e... - vyskúšaj

magica78
3. okt 2012

@mirka_mt dakujem ale uz som nasla a toto to nie je 🙂 ja som tam volala. sestricka ma mobil.

magica78
3. okt 2012

@mirka_mt a este tam je aj zla adresa lebo ona je na zvolenskej. ja nechapem ako robili ten zoznam a ze ho aj neaktualizuju:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre