Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

nicolmt
24. mar 2009

harley harley harley!!!!! 😀 😀 😀 toz to ja som za...mam si uz vybavit priepustku ci ako? musika cubana 😅 luuubim

abetka
24. mar 2009

bibinka aj ja rada bogetku, ale uz som tam dlho nebola. Asi ju pojdem navstivit, aj ked veci mame dost, ale chcem mnejake pekne kosela pre krpca a pre slacnu, tiez nejake pekne tricka 😉

zuzu13
24. mar 2009

ahojte
tak som doma...sama...bez deti...je to strasny pocit... ☹
Vitka rano operuju, ale neviem kedy...takze tam budem zase cely den...ale je mi to jedno...hlavne, ze budeme spolu ☹

adiku
24. mar 2009

caf zuzu tak si sa mala ozvat dosla by som k tebe ked ti je tak smutno

adiku
24. mar 2009

ale verim ze muzicka mas doma a ten ta rozveseli

nicolmt
24. mar 2009

zuzu drzime palecky moc moc moc
mam u seba tie vecicky, ked si najdes cas donesiem (okrem zajtra vecer, to sme v MC) ale samozrjme casom, ved teraz mas ine starosti

a ten harley akoze nikoho neoslovil, alebo co 😲 lenkamt de si de si 😕 a mata26 😕 háááá

adiku
24. mar 2009

nicolmt vidim ze teba to riadne laka potrebujes vyvetrat hlavu zeeee???

adiku
24. mar 2009

ved aj ja ale mne by uplne stacila nejaka kava s kamoskami 😀

pepies
24. mar 2009

ahojte,
zuzu neboj, vsetko dobre dopadne a zasa budete vsetci pekne spolu !!!! 🙂

nicol, mna by oslovila aj hocijaka krcma trebars na Ladovni, len aby som niekde vypadla, no najskor tak asi o polroka sa mi to podari !!!!! som za kazdu stranu, ale .... vsak vies, kojenie, kojenie, kojenie .......

my sme boli v meste zamenit zlotaky a zajtra hor sa do Polska na krowky, he he he ..... 😉
tak drzte palce, nech tam trafime, bo nemame navigacny, nieze sa tam niekde stratime, lebo my sme vsetkeho schopni. Maly bude mat 1x krat vylet za hranice nasej vlasti, teda ak neratam Egypt, kde sme ho splodili 😀

lenka nech potom napise, co dnes nakupila u nasich severnych susedov krowkovych 😉 som zvedava .......

nicolmt
24. mar 2009

je to vidno ci co 😕 😝 😀 😀 😀
ked ja milujem latino a tomu podobne rytmy...mnam 😀 😀
no a o vetrani mi ani nehovor, pocko na nic, aspon vecer musim ist von 😎

ozaj a ja som sa do tej bogetky este nikdy nedostala, lebo sa tam neda ist kocikom, a ked som bola na peso tak zas nebolo otvorene 😖

adiku
24. mar 2009

ved sa urcite nazbierate a chodte si zatrstat ja vtedy nemozem aj keby som chcela budem doma sama s detmi

nicolmt
24. mar 2009

no ak pustaju latino hudbu tak mi staci aj caj 😉

pepies tak vela stastia zajtra nech super nakupite...inak kamoska co tam sla, ani nemenila pengy, platili rovno kartou a to mas (teda aspon ja) dokonca bez poplatku ..ale je fakt ze sa neda spoliehat ze sa vsade plati kartou a samozrejme aky mas limit 😀

adiku
24. mar 2009

boze zatrsat 😀 proste vyhodit z kopytka xixixi

pepies
24. mar 2009

nicol aj ja milujem latino, inac aj latino house okrem ineho 😉 , ale to bejvavalo kedysi ...... uz starnem .....
my sme zamenili aj zlotaky pre istotu, keby nahodou, napr. moze zlyhat terminal alebo hocico a kde budem potom lietat a zhanat bankomat al. zmenaren...... karta je uz pripravena, idem si vybielit ucet.... po tomto nakupe budem totiz svorc...... 😉 je to super, ze sa da platit aj kartou, ked ja ani neviem, kolko mam denny limit ......... 😉

pepies
24. mar 2009

babenky teraz kukam tu trasu na Bielsko, neviete mi povedat, ci je lepsie ist na Skalité, Milowku, Ziwiec a Bielsko Biala
alebo na Třinec a Český Tešín atd???? Mne odporučili tu baby z fóra, že mám ísť na Tešín, tak neviem .......... je tam kúsok aj dialnica, ale ževraj je bezplatná.......
ak viete, poradte. dakujem. 🙂

pepies
24. mar 2009

takze nikto nic, nevadi, idem do vane, dobru nocku 😉

bibinka
24. mar 2009

pepies- cez Skalité-Milúvku-Žiwiec-Bialsko-Biala

bibinka
24. mar 2009

hm, ale už ti radím asi neskoro, že, isto už spíš. inak ja som túto trasu písala už vyššiel. Cez Tešín máš veľkú okľuku a tá diaľnica je preplnená, takže ti nepomôže. A diaľnica je aj od hraníc na Skalitom po Milúvku .

lucxy
25. mar 2009

dobre ranko ,,,,to co ma znamenat sa zobudim a sneh&?
baby dobre ponakupujte 🙂

lenkamt
25. mar 2009

ja už máááááááááám - kuk album. 🙂

cestovná postieľka čo som ja videla stála 175zlotých.

latino večer beriem, mne je to jedno, len poďme 😀

bogetka je moja kámoška 😉 takže chodievajte tam 😀

a do žiwiecu sme šli ako napísala Bibinka 🙂

zuzu13
25. mar 2009

Dobre ranko,vitko je uz na sale a ja sa prechadzam po meste...bude to najdlhsia hodina...

lenkamt
25. mar 2009

Zuzi, neboj. bude dobre. Lenka bola na sále 4hodiny 😔

zuzu13
25. mar 2009

Lenka...🙂 dakujem,uz sedim v bufete v nem.lebo von je zima a vetrisko:-/

nicolmt
25. mar 2009

zuzu vysielame pozitif energy 😉
leni ta to je super ze si nakupila tolko..a dokonca aj pre seba 😲 no toto 😝 ste to este vcera vystihli, dnes metelica paradna zas 😕
fest ste ma namotali, hadam aj my pojdeme...mozno pockam a kupim si kocik tam, vsak ta jar furt nikde 😠

saskarisko
25. mar 2009

Ahojte,
Zuzu - neboj, uz to bude mat za chvilu za sebou. aj ked uplne chapem, ze momentalne jedna hodina pre Teba znamena celu vecnost

Lenka - ako ste pokupili ?

Baby, kde je na Ladovni antikvariat ? Vysvetlite to prosim, cloveku neznalych pomerov. viem, kde je tam Slovenska restika a ten domov dochodcov, inak Ladoven nepoznam. Dakujem

lenkamt
25. mar 2009

no včera za dolným kubínom iný časopriestor - 2m snehu 😝 v poľsku tiež ale svietilo slnko, takže bolo fajne, my sme chodili autom a len vystupovali, takže v pohode.
nabudúce pôjdeme do bielska, aby sme vedeli porovnať 😉

antikvariát vôbec neviem 😅

bibinka
25. mar 2009

ahojte- kua, zase prišla pani zima 😠 😠 😠 😠 😠 , tá snáď už ani neodíde 😠 ...... no aspoň sem tam vykukne slnko, lebo mám takú depku že ač 😀 😀

zuzu- neboj, dobre to dopadne, bude síce trošku bolesti, ale Víťko je už mládenec a čosi vydrží...a je tu ešte maminkina náruč- to je najlepší liek 😉

lenkamt- a tak to si pekne nakúpila- to si všetko v tom Žywieci? Normálne som si tam predstavovala cestu...ja už som ako médium, už aby sme tam aj my šli 😀 😀 .muž vymýšľa, že dáko koncom týždňa, pokiaľ sa budem snažiť a dopíšem diplomku 😝

saskarisko-Aj ked Ľadoveň nepoznáš, slovenskú reštauráciu áno, no a taký mini antikvariát je v bazáre oproti tej reštike,v tom obch.centre, ak sa to tak dá povedať. minule som tam videla celkom zaujímavé knihy. a vedľa sú aj dva sekáče, jeden detský-ale príšerne nadsadené ceny a druhý pre dospelých. akú knihu zháňaš?

saskarisko
25. mar 2009

Bibinka - dakujem, v podstate ziadnu. len sa chcem kuknut, co tam maju. ale mali by tam mat aj take klasicke leporela, tak na tie som sa chcela kuknut.

lenkamt
25. mar 2009

Bibi - áno len v tom žywieci - na začiatku kúsok po lidli napravo je obchod bierunka - niečo ako lidl - veľmi lacné potraviny - džús 2l - 19,-- bonduelle kukurica tá väčšia 14,-- tuniak v konzerve 7,-- a podobne. potom sme šli smerom do mesta do dvoch obchodných centier /jendo naľavo, druhé napravo/ v tom prvom je obuv ccc - topánky detské 200-300,-- dospelácke do 500,--
no a potom v tescu, tam som nakúpila dvojičkám oblečko 🙂

adiku
25. mar 2009

zuzu aj my myslime mysleli sme a budeme mysliet vsetko bude fajn uvidis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre