• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
zachvilu prejdeme na tretie zuby :grinning: umele :grinning: a bude pokoj :grinning:
27. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj riešite zuby ešte stále? no, lucxy, dúfam, že sa ti čoskoro uľaví. Ja si myslím, že by si mala mať aj antibitotiká, pretože v 70-80% sa tam urobí hnisavý vačok, teda pokiaľ ťa to bude bolieť tak trhane, radšej chod na kontrolu, aby sa tio hojenie zbytočne nepredlžovalo- to u mm sa vždy urobí hnis.ložisko, takže s každým trhaným zubom musí mať antib.

ukana- kde chodíš s Maťkom k zubnému? ja by som potrebovala urobiť u Fifka preventívku- kua, už som prešvihla termín :angry: . len neviem, kde je dáka dobrá detská zubárka.

inak, ja by som potrebovala vari už aj tie umelé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ľahko sa čistia a neboliáááááá :grinning: :sweat_smile:
27. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, chodime na sever, k Ivanovej, ale uz ma plne....neberie.......vo Vrutkach ani neviem, kde je zubarka :sweat_smile: preco si presvihla termin? to treba raz za kalendarny rok, tak ak ste minuly rok boli na preventivke, tak staci az do decembra :slight_smile:
27. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práveže, my sme prešvihli ten minulý rok!!! ani sa nedalo, musel byť mimo kolektívu a mimo množstva ľudí. tak idem zháňať inde, ale dík
27. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bibi oni mi tam vcera tie ant. zabudli dat/az tak sa tesili domov/,,,ale uz ich mam,,,,
27. mar 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy- našťastie :wink:
27. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas navstivila teta chripka. Aj deti a aj ja sme ju pustili dnu, len MM odolal :sweat_smile:
BOli na cely clovek :astonished:
lucxy- nech je to skoro ok :wink:
27. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka ja chodim s malou k zubine do Priekopy a som velmi spokojna. Mala sa tam tesi a to ma uz dve plomby a bola v pohode :wink:
27. mar 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka- my sme sa teraz zbavili chorôb, teda všetci sú už fit, len ja som ráno opäť pocítila nosohltan :angry: a to mám ešte jednu dávku antibiotík. to chodíš k dr. Slameňovej?
27. mar 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidím, všetky baby sú asi niekde na žúre ........ :wink:
piatok večer a kojace matky sú doma :wink:
27. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie , chodim k Hruskovej :slight_smile:
27. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hello,posielame srdecny xmelovy:slight_smile: pozdrav z damskej ladovenskej party...ps:sme vo sviecke...:slight_smile:
27. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale, vazne? do Sviecky sme chodili s muzom na pivec cele leto, ked som bola tehu ..... fnuk fnuk fnuk........
tak si dajte aj za mna a zabavte sa...............
papa :wink:
27. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
zuzu trafila si akurát som si otvorila chmeláka lebo som straaaaašne smedná
27. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nikto??? :astonished: :astonished: asi ste vonku, ked uz konecne neprsi..........a to pifko si dnes aj ja asi kupim a pekne sama doma vypijem :grinning: :grinning: ste mi chute narobili :slight_smile:
28. mar 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas len nakukam narychlo a vidim, ze vikendy su asi vsetci vonku, aj my sa chystame o chvilku, len pocasie sa akosi tentuje.
tak pekny den vsetkym............
uka, aj my sme vcera pivkovali, mnam, ja len decentne :wink: :slight_smile:
28. mar 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu nakukla a nic sa tu nedeje. Ja rozmyslam, ci dat malej ATB, mam nerozrobene v chladnicke a dost kasle aj ked teplotu zvysenu nema :sweat_smile:
28. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prečo jej ich chceš dať?
28. mar 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa len rozhodujem. Ale asi pockam do pondelka, pojdem ju dat popocuvat a nech dokina rozhodne. Uz sice ATB dlhsie nemala, vacsinou to riesim homeopatikami. Zatial sa darilo.Mate niekto s kusenost s kvapkami Kaloba?
Bibinka ty robis servitkovu techniku?
28. mar 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekny vecer tak my sme si dnes boli este trosku uzit posledny sniezik polyzovali sme sa a sme happy
28. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka- nie nerobím,ale veľmi by som chcela, chystám sa na to strašne dlho, lenže nemám časúúúúú a ak aj čas je, tak deti nedajú dýchať :grinning: :grinning: :grinning: . a som zahltená tou školou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak, kaloba sú homeopatiká? som o tom ešte nepočula.

adiku- kde je ešte sneh? :confused:
28. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi,sneh je vsade :grinning: na martinkach az 180cm :confused: :sweat_smile:
28. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej,babulky.. tak som vas po 100 rokoch prišla kuknut :slight_smile:)))
ale ste toho popisali...,nestiham citat....
vsetko nejdem,to by som sedela do rana :slight_smile:))
dufam,ze sa mate vsetky aj s detičkami dobre a že sa rovnako ako ja tešíte na tie krááásne jarnéééé lúče :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
pozdravujeme vas
28. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee ranko :grinning: :grinning: :grinning: vidim ze to tu zije :grinning: :grinning: :grinning:
sykorka, veru po 1OO rokoch si prisla :grinning:
ja mam dnes lenivy den...nerobim nic :grinning: navarila som si vcera, mangel je v praci aj ja som sama s detmi...talze mam ozajstnu nedelu :slight_smile:
29. mar 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana- jáj, ja sa dívam okolo seba tak na max 100metrov. a na martinky nemám momentálne výhľad. :grinning:

ja mám tiež peknú nedeľu, dvaja chlapi šli ku starkým, ja som s mladším doma, lebo musím tvoriť nejaké "úžasné závery" k diplomke a mne sa chce tak spať, že ledva držím oči. a to som mala už dve kávy. ....to je to ponocovanie do tretej. :angry: :angry:
ale boli sme s malým na takej rannej prechádzke- dve hodiny po nábreží Turca, malý sa vytešoval z kačiek, nahádzali sme tam starého chleba, tak mali kačice vianoce :grinning: :grinning: :grinning:.
29. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, my ich aktivne vykrmujeme celu zimu, uz musia byt obzrate :grinning:

ja dnes upratujem a momentalne som hodinu a pol telefonovala s kamoskou z TN :astonished: :sweat_smile: sme sa dlho nevideli, az mam ucho spotene :grinning:
29. mar 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkyjte no dnes ste to tu moc netrhli :confused:
my sme dens boli vyskušať reštiku v otm novom penzione na ladovni a musím povedať supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer pekné prostredie a ešte lepšia mexická kuchyna ked už s amoje dieťa najedlo tak to už je čo povedať....tam by sme mohli nejaké stretko zorganizovať....
29. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte :slight_smile:
30. mar 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: ikulka, tak mexické jedlá ja môžem...
30. mar 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stretko sa tu organizuje :grinning: :wink:
30. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok