Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ukana
27. mar 2009

zachvilu prejdeme na tretie zuby 😀 umele 😀 a bude pokoj 😀

bibinka
27. mar 2009

juj riešite zuby ešte stále? no, lucxy, dúfam, že sa ti čoskoro uľaví. Ja si myslím, že by si mala mať aj antibitotiká, pretože v 70-80% sa tam urobí hnisavý vačok, teda pokiaľ ťa to bude bolieť tak trhane, radšej chod na kontrolu, aby sa tio hojenie zbytočne nepredlžovalo- to u mm sa vždy urobí hnis.ložisko, takže s každým trhaným zubom musí mať antib.

ukana- kde chodíš s Maťkom k zubnému? ja by som potrebovala urobiť u Fifka preventívku- kua, už som prešvihla termín 😠 . len neviem, kde je dáka dobrá detská zubárka.

inak, ja by som potrebovala vari už aj tie umelé 😀 😀 😀 😀 , ľahko sa čistia a neboliáááááá 😀 😅

ukana
27. mar 2009

bibi, chodime na sever, k Ivanovej, ale uz ma plne....neberie.......vo Vrutkach ani neviem, kde je zubarka 😅 preco si presvihla termin? to treba raz za kalendarny rok, tak ak ste minuly rok boli na preventivke, tak staci az do decembra 🙂

bibinka
27. mar 2009

no práveže, my sme prešvihli ten minulý rok!!! ani sa nedalo, musel byť mimo kolektívu a mimo množstva ľudí. tak idem zháňať inde, ale dík

lucxy
27. mar 2009

no bibi oni mi tam vcera tie ant. zabudli dat/az tak sa tesili domov/,,,ale uz ich mam,,,,

bibinka
27. mar 2009

lucxy- našťastie 😉

abetka
27. mar 2009

no nas navstivila teta chripka. Aj deti a aj ja sme ju pustili dnu, len MM odolal 😅
BOli na cely clovek 😲
lucxy- nech je to skoro ok 😉

abetka
27. mar 2009

bibinka ja chodim s malou k zubine do Priekopy a som velmi spokojna. Mala sa tam tesi a to ma uz dve plomby a bola v pohode 😉

bibinka
27. mar 2009

abetka- my sme sa teraz zbavili chorôb, teda všetci sú už fit, len ja som ráno opäť pocítila nosohltan 😠 a to mám ešte jednu dávku antibiotík. to chodíš k dr. Slameňovej?

pepies
27. mar 2009

ako vidím, všetky baby sú asi niekde na žúre ........ 😉
piatok večer a kojace matky sú doma 😉

abetka
27. mar 2009

nie , chodim k Hruskovej 🙂

zuzu13
27. mar 2009

Hello,posielame srdecny xmelovy🙂 pozdrav z damskej ladovenskej party...ps:sme vo sviecke...🙂

pepies
27. mar 2009

ale, vazne? do Sviecky sme chodili s muzom na pivec cele leto, ked som bola tehu ..... fnuk fnuk fnuk........
tak si dajte aj za mna a zabavte sa...............
papa 😉

matica2
27. mar 2009

ahojte
zuzu trafila si akurát som si otvorila chmeláka lebo som straaaaašne smedná

ukana
28. mar 2009

dnes nikto??? 😲 😲 asi ste vonku, ked uz konecne neprsi..........a to pifko si dnes aj ja asi kupim a pekne sama doma vypijem 😀 😀 ste mi chute narobili 🙂

pepies
28. mar 2009

ja zas len nakukam narychlo a vidim, ze vikendy su asi vsetci vonku, aj my sa chystame o chvilku, len pocasie sa akosi tentuje.
tak pekny den vsetkym............
uka, aj my sme vcera pivkovali, mnam, ja len decentne 😉 🙂

abetka
28. mar 2009

ja som tu nakukla a nic sa tu nedeje. Ja rozmyslam, ci dat malej ATB, mam nerozrobene v chladnicke a dost kasle aj ked teplotu zvysenu nema 😅

bibinka
28. mar 2009

a prečo jej ich chceš dať?

abetka
28. mar 2009

no ja sa len rozhodujem. Ale asi pockam do pondelka, pojdem ju dat popocuvat a nech dokina rozhodne. Uz sice ATB dlhsie nemala, vacsinou to riesim homeopatikami. Zatial sa darilo.Mate niekto s kusenost s kvapkami Kaloba?
Bibinka ty robis servitkovu techniku?

adiku
28. mar 2009

ahojte pekny vecer tak my sme si dnes boli este trosku uzit posledny sniezik polyzovali sme sa a sme happy

bibinka
28. mar 2009

abetka- nie nerobím,ale veľmi by som chcela, chystám sa na to strašne dlho, lenže nemám časúúúúú a ak aj čas je, tak deti nedajú dýchať 😀 😀 😀 . a som zahltená tou školou. 😝
inak, kaloba sú homeopatiká? som o tom ešte nepočula.

adiku- kde je ešte sneh? 😕

ukana
28. mar 2009

bibi,sneh je vsade 😀 na martinkach az 180cm 😕 😅

sykorka
28. mar 2009

jeeeeeeeeej,babulky.. tak som vas po 100 rokoch prišla kuknut 🙂)))
ale ste toho popisali...,nestiham citat....
vsetko nejdem,to by som sedela do rana 🙂))
dufam,ze sa mate vsetky aj s detičkami dobre a že sa rovnako ako ja tešíte na tie krááásne jarnéééé lúče 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
pozdravujeme vas

zuzu13
29. mar 2009

dobreee ranko 😀 😀 😀 vidim ze to tu zije 😀 😀 😀
sykorka, veru po 1OO rokoch si prisla 😀
ja mam dnes lenivy den...nerobim nic 😀 navarila som si vcera, mangel je v praci aj ja som sama s detmi...talze mam ozajstnu nedelu 🙂

bibinka
29. mar 2009

ukana- jáj, ja sa dívam okolo seba tak na max 100metrov. a na martinky nemám momentálne výhľad. 😀

ja mám tiež peknú nedeľu, dvaja chlapi šli ku starkým, ja som s mladším doma, lebo musím tvoriť nejaké "úžasné závery" k diplomke a mne sa chce tak spať, že ledva držím oči. a to som mala už dve kávy. ....to je to ponocovanie do tretej. 😠 😠
ale boli sme s malým na takej rannej prechádzke- dve hodiny po nábreží Turca, malý sa vytešoval z kačiek, nahádzali sme tam starého chleba, tak mali kačice vianoce 😀 😀 😀.

ukana
29. mar 2009

bibi, my ich aktivne vykrmujeme celu zimu, uz musia byt obzrate 😀

ja dnes upratujem a momentalne som hodinu a pol telefonovala s kamoskou z TN 😲 😅 sme sa dlho nevideli, az mam ucho spotene 😀

ikulka
29. mar 2009

ahojkyjte no dnes ste to tu moc netrhli 😕
my sme dens boli vyskušať reštiku v otm novom penzione na ladovni a musím povedať supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer pekné prostredie a ešte lepšia mexická kuchyna ked už s amoje dieťa najedlo tak to už je čo povedať....tam by sme mohli nejaké stretko zorganizovať....

matica2
30. mar 2009

🙂 ahojte 🙂

bocmanka
30. mar 2009

😵 ikulka, tak mexické jedlá ja môžem...

abetka
30. mar 2009

ja stretko sa tu organizuje 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre