Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matka26
30. mar 2009

ahojte,
no my sme tiez boli vcera v tom novom penzione, ale mna to nejako obzvlast neuchvatilo, asi som nejaka divna ☹
inak pocasie mi uz lezie na nervy, je to hrozne, uz sa neviem dockat slniecka, uz aby vyslo 😉

bibinka
30. mar 2009

baby, ten nový penzion myslíte tam pri Heliose?

mexickú kuchyňu aj mexické nápoje já múžuuuu.....joj som si zaspomínala...

lenk30
30. mar 2009

ahojte............no už aby bolo to slniečko 😒
babule ktorá ste chodila na plávanie s drobcom? od kedy sa to chodí a kde? a je to dobré?

lucxy
30. mar 2009

ahojte,,,lenk30 viem, ze na plavanie chodila anculka tak sa spytaj jej 🙂
mne uz je konecne lepsie,,,, 🙂

bibinka
30. mar 2009

lucxy- to je fajn, len nech sa ti to dobre zahojí 😉 ....hádam tento týždeň sa môžeme stretnúť,ešte sa presne dohodneme

idem dať čertíkov do poriadku a uložiť ich. posledné dva dni som akosi "odpadla" s nimi o pol 8 a zobudila som sa až ráno 😅

-zajtra ideme do toho Poľska, do Žywiecu a Bialskej, som zvedavá ako drobci zvládnu cestu.....a ako pošpanujú moje nervy 😎

matica2
30. mar 2009

ahojte 🙂
bibi tak to prajem pevné nervy 😉 akurát sme rozmyšlali že by sme išli do polska ale tak že adku dame do školky a zoberieme len sašku. s dvoma to by bola samovražda na nervy 😅

abetka
30. mar 2009

bibinka- mas moj obdiv ist s dvomi detmi do Polska 😉 .

matica2
30. mar 2009

akurát v telke dávali že prileteli bociany tak to už bude fakt jaaaaaaar 😀

zuzu13
30. mar 2009

hello
tak ikulka, ja to mam 5O krokov od domu a ja som tam este nebola...ale verim ti...nie si prva co vzdava hold novej terke....takze najbl. stretko v terke? a vacsina bude aj tak pred terkou....becouse ...no smoking.... 😀 😀 😀

matka co mas proti pocasiu? my sme sa vcera prechadzali po dazdi skoro 2 hodiny...a bolo nam malo 😀 😀 😀

bibinka, o pol 8 padam aj ja...a pravidelne...takze vobec ma to neprekvapuje...vitaj v klube 😀

matica, priletiet mohli, len dufam, ze ma nepreleteli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibinka
30. mar 2009

my keď chodíme do Ostravy a do JIčína, tak cestu zvládnu v pohode,nie sú otravní, lenže Poľsko je Poľsko. síce tam nejdeme na klasické trhy,ale aj tak ,tam je hrozná kosa. Lenže keby sme Fifka dali do škôlky, musela by ho vybrať babka a to by on "neprekusol", že ho odstrkujeme. taký výpad nám urobil prednedávnom, keď som šla na skúšku a v Turanoch sme ho odovzdávali starkým, tak taký hysák chytil,, že som skoro na tú skúšku nešla 😝 aj mi ho bolo ľúto, on tak veľmi prežíva, že on niečo nemôže.... 😅. No čo, už ich raz máme, tak ich musíme aj brať so sebou. POtom vám napíšem ako to zvládli.

zuzu- keďže to máš 50krokov od domu, Tak tam môžeš ísť rovno v papučiach a chytiť nám miesto 😀 😀 😀,keďže predpokladám, že je tam riadny nátresk. 😀 a propo....ty už nechceš doma bociana? veď si ešte mladá a krásna a atraktívna....

martina7905
31. mar 2009

ahojte to este vsetky spite my sme uz hore od pol 7 a idem ku dr.tak sa tesim ako nik ☹

zuzu13
31. mar 2009

xixixixi...bibinka...ja bociana???stačia mi moji dvaja "vtáci"...načo tretí 😀 😀 😀

lucxy
31. mar 2009

ahojte,,,cau mati ako sa mas? ku akemu dr. ides?teda ak to nie je tajne,,,sa tu ani neukazes
zuzu cau 🙂

lucxy
31. mar 2009

no konecne vonku svieti slniecko,,,,ale ten studeny vietor brrr 😎

adiku
31. mar 2009

ahojte zdravim Vas vsetky zajtra idem k zubarke tak drzte palec som zvedava co povie, zuzu idem k tej tvojej zlutovala sa nado mnou

martina7905
31. mar 2009

ahoj lucxy bola som dnes na sone ale dobre to dopadlo tak som spokojna a preco tu niesom vela pecenia aj teraz mam objednavku na stvrtok tak idem makat a velka noc ani nehovorim 😉

lucxy
31. mar 2009

cau adiku,,,,ako? drobci posluchaju?drzim ti palce a daj si to dokopy aby si nedopadla ako ja ,,,,v piatok idem na vybratie tych stehov,,,,fnuk
matka no uz sa ti musi o tom peceni aj snivat 🙂 chvalabohu ze ti to sono dopadlo dobre

matica2
31. mar 2009

ahooojte dnes je dooobre von 🙂

larisa
31. mar 2009

ahojte, 🙂
ja sa tak tešim prišla jar konečneeee 😀

abetka
31. mar 2009

ale to tu viazne 😉

ukana
31. mar 2009

adiku drzim palce u zubarky.........my sme boli byciklovat 😉

lucxy
31. mar 2009

no vonku to dneska vyzeralo nadherne, ze? ale ten vetrisko co fukal bol riadne studeny,,,snad zajtra nebude 😅

matka26
1. apr 2009

dobre ranko...no konecne som aj ja prvaaaaaaa 😀 😀 😀
my sme boli poobede tri hodiny vonku, malej vietor vobec nevadil, zato mne ano a poriadne ma prefukalo ☹ ale hadam dnes to bude bez toho vetra, to by bolo uplne super 😎

anculka
1. apr 2009

Ahojte! 😉

zuzu13
1. apr 2009

...brééé ránko.... 😀
veru jar už máme tu...a milý pán Iľko ma neskutočne potešil...takže cez víkend sa vybláznim na záhradke a bude aj grilovačka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
včera som zdrhla z roboty...tak sme sa boli aj my prechádzať...popri potoku už máme rozkvitnuté záružlie, podbele....
tak idem pracovať...prajem vám krásny dníček 😉

ukana
1. apr 2009

ahojte.........dnes az 14-16C hlasia 😵 😵 😵 😵 😵 my uz sme tiez nastartovani na nejake vylety a tak, len nech sa otepli 😎 😎 😎 😎

ancul, dnes sa cvici? 😉 mam nove teplaky nastartovane 😉 , aj nove pneumatiky na bruchu ☹ 😠

anculka
1. apr 2009

Ukana, Myslim ze ano.

matica2
1. apr 2009

ahojte prajeeeeem bláznivý 1. apríl 😝 😝 😝

pepies
1. apr 2009

ahojte, aj ja by som sla pocvickat, ale este nemozem kvoli krku, snad buducu stredu sa mi uz podari....... 🙂

ozaj, dnes je prvy april, rozmyslam, co vyvedieme muzovi 😉 😉 😉

abetka
1. apr 2009

ahojte. JA nemozem MM nic vymyslet, lebo je vo Svajciarsku, tak ani cvivenie sa mi neujde. Uz som sa zmierila s tym, ze budem mat matadorky ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre