Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
1. apr 2009

Ahojte 🙂 a pekný den 🙂
ja cvičit idem, máme síce domovú prvú schodzu ale hádam do šiestej skončí 🙂

bibinka
1. apr 2009

čaute, tak zase šálite s cvičením? 😀

ukana- že pneumatiky, a kde ich ty máš???? 😀 😀 😀 a berieš na cvičko aj Maťka? máš ip

abetka- že matadorky 😀 😀 😀 😀,ale podľa foto zo stretnutí som ti tam nič nevidela. ale veď ak denno denne beháš okolo malého( čo určite robíš), tak máš cvičenia dosť. A to spoločné cvičenie je vlastne také odreagovanie sa od denných povinností, než na zhadzovanie tuku

kočky, tak v tom Poľsku sa -podľa mňa oplatia hlavne potraviny, niektoré druhy aj o 2/3 lascnejšie ako u nás. My sme kúpili hlavne plienky, plné auto ich bolo-kvalita ako tesco fialové(iné nám nerobia dobre), sirupy(z ovocia, si predstavte!!!) ,šunky, mäso, no proste,fajn sme kúpili. Ale priamo v Bialsko-Biale sme šli len do pár obchodov, trebalo by viac časúúú. Presne ako hovorila lenkamt, dá sa tam pekne nakúpiť.

bibinka
1. apr 2009

úha, všetky vychutnávate jar? 😕 😉 😉 😉
ja som popresádzala kvety(už asi 3x za tento rok 😀 😀 ), upratala, klasika....nuda ma md 😀 😀 😀 keďže dieťa spí 😀

kristina.ruzickova
1. apr 2009

ahojte ahojte...
dnes sA na cvičení LOSUJE o zájazd so zorou....takže kto sa zúčastnil apsoň 5 krát na cvičení má šancu vyhrať 🙂
ostatní môžu vyhrať drobnosti od mesta Martin..

tešíme sa na Vás :_))

Kika a mesto MT

abetka
1. apr 2009

ja som bola so segrou v ramci prechadyky v Tescu, ale co sa tam dialo. tak hruza 😝

pepies
1. apr 2009

bibi ze sa da dobre nakupit !!! 😉 aj my sme super nakupili.......... 😉 hlavne buginke som rada 😀
a kde ste boli konkretne? len v Bialsko alebo aj inde? 😉 🙂

julyb
1. apr 2009

Ahojte, boli ste niekto v tom novom obchode v meste pre detičky v tej novej pasáži kde je aj kaviaren Metropolitan????

pepies
1. apr 2009

July ani neviem, ze tam je nejaky obchod.......... Inac ja zo zasady martinske detske obchody nenavstevujem. Kupovala som nejake detske veci v Emma Mini, to je ten obchod v centre, nebolo to 2x lacne a po jednom prani vytahane, zmolky, no proste otras a ceny tam maju neskutocne. a polska vyroba, ziadna extra znacka ]-
( takze po tychto skusenostiach vsetko objednavam cez net al. kupujem za hranicami nasej vlasti .... 😀

zuzu13
1. apr 2009

ahojte, tak ja som uz docvicila...pri takomto tempe mozno schudnem... 😀 😀 😀 o 7,OO do prace, o 15,3O z prace, cestou nakup, 16,OO s malou von...17,3O prichod domov, okupat, vecera, navarit...no a je 18,45 a ja som tak vycerpana....ze "cvicit" uz nebudem ani vecer s mangelom...uff 😝 ale aspon mam hotovo...a mozem si sadnut a s kludom naliat vinko 😀 😀 😀

matica2
1. apr 2009

aaahojte
aj ja som si pocvičila 😀 vygabala som našu: spálnu, pracovnu, detskú a hernu v jednom 😅 a umyla okno (ešte ma čaká 6 okien 😒 ). no ale parádne je von len nech to trakto pokračujeeee 😀

julyb
1. apr 2009

Ja som cvičiť bola a bolo super 😀 😀 😀 😀 😀 ale nemám 2 deti 😀

pepies
1. apr 2009

muz upiekol strudlu, takze som poriadne zhresila a dala si 😉
to mam namiesto cvicenia .... 😉

ikulka
1. apr 2009

ahojkajte jooooooooooj to je už krásny život v takomto počasí..... 🙂
veru aj ja som dnes umyla okná lae iba 2som stihla a záclony zavesila.....ešte ma ich tiež "zopár" čaká....ono je to pekné mať velký byt ale potom ho upratovááááááť 😝 🙄

pepies
1. apr 2009

baby ja len ziram, VY ste teda sikulky 😉

saskarisko
2. apr 2009

Dobre ranko,
ked sa nam uz tak krasne vybralo to pocasie, nedame buduci tyzden nejake detske stretko vonku ? 😕

A vy ste teda v nejakom extra pracovnom nasadeni. Ja zatial len periem zimne bundy, a chystam sa ich odlozit. Ale buduci tyzden dostal tatino naordinovane umyvanie okien, tak uz teraz sa tesi dopredu 😅

matica2
2. apr 2009

ahojte 🙂 máme ale pekné ránko
saskarisko to máte teda šikovného ocka ked okna poumýva 😉

pepies
2. apr 2009

ahojte, konecne modra obloha a slnko, milujem jar 😉

zuzu13
2. apr 2009

krasne dobre ranko...my sme uz absolvovali prechadzku do skoly pre prihlasku na strednu a ideme na kontrolu do nemocnice...vonku je uzasne...mala isla s maminou k starkej{k mojej}...rano si nachystala "naradie do piesku"...takze poobede mam prigram zaisteny 😀 😀 😀 😀
prajem slnieckovy den...pa

pepies
2. apr 2009

ja sa tu vytesujem, ze aka jar a vyjdem na balkon a skoro ma odfuklo, taky vetrisko fuka, brrr 😀

ukana
2. apr 2009

aj ja som bola cvicit.......... 🙂 🙂 a okna uz mam umyte a terazky idem pracovat 😖

julyb
2. apr 2009

Ahojte,
my ideme o chvílu na rehabku, no a už pomaly chystám narodeninovú oslavu pre nášho velkáča ( zatial mám hojdačku na dvor, pieskovisko a hopsadlo) a teraz rozmýslam akú tortu mu spravím aby mohol okoštovať asi nejakú s piškótkami.... 🙂
pekný den................. 🙂

pepies
2. apr 2009

to je neuveritelne, ako to rychlo ubieha, uz budete mat rocik July 😉
my ideme vonku.
papa

bibinka
2. apr 2009

krásny dník vám všetkým.
zuzu- to ti už ide synátor na strednú?uha a kde sa rozhodol? alebo ste ho vy dvaja usmernili? Maličká sa rada hrá v piesku? Môj Alexík by tam aj nocoval. možno sa niekedy na Ľad.stretneme na piesku, mama tam býva blízko a to pieskovisko je vždy naša záchytná stanica aj na dve hodiny(či bolo blato,či sneh...)

julyb- fakt, to už bude mať rok? letí to, že? ja som na narodky robila torty pre malých,ale to bola pre nich len pastva na oči a na fotenie, jedli sme len dospelí . Malí sa radšej hrali s darčekmi.Inak, pekné dary si nakúpila.

ukana- tak tebe ešte nestačilo cvičenia? a teraz tú svalovicu očakávaj....hihi.

pepies- ty už vozíš malého v tej novej buginke?alebo si to nechávaš na leto? My už ideme predať ten náš špotťák, lebo nám len zavadzia na chodbe a ostanú námlen tie najjednoduchšie golfky-také do obchodov....Alexander zistil, že je lepšie behanie...

Ja mám dnes super náladu, lebo mám konečne odklepnutú diplomovku, takže môžem ju dať tlačiť a odovzdať. Konečne si pár dní vydýchnem a ......poumývam okná, lebo sa už cez ne nedá pozerať, poupratujem zimné háby do skríň a povyťahujem jarné topánky.Musím presadiť pár priesad čo som si na okne vypestovala a........................učiť sa na štátnice, fuj, tak na toto sa teda neteším 😝

matka26
2. apr 2009

ahojte,
dnes sme stravili cely den vonku, bolo super a krasne, dufam, ze taketo pocasie uz ostane a budeme si len a len uzivat slniecko a vsetok cas travit vonku...
no my tiez uz chodime do piesku, mala ho miluje, tiez by tam aj nocovala, keby mohla 😀 a maminka bude na lavicke chytat bronz 😀 😀 😀
boli sme aj v meste, bolo tam milion ludi, uz vidno, ze vyslo slniecko a vsetko sa to tam zlieza 😀

nicolmt
2. apr 2009

no uz aby nam otvorili to krasne nove ihrisko ..neviem co ho tolko sanuju 🤐
no a potvrdzujem zuzu poctivo otvorila pieskovu sezonu..boli sme skontrolovat 😀 mata teba som tam nevidela 😉 a sa mi tak marilo ze lenku som zazrela 😕 ale kedze som nevidela 2ky tak som nevykrikovala 😀

pepies
2. apr 2009

bibinka buginu mame este doma, bo sa mi zdala dnes najprv zima, fukal rano taky vetrisko, tak mame normalny sportak, ktory sa da tiez v pohode nalozit do auta .................. do buginy nemam fusak ani nanoznik, takze je vyslovene letna ......
ale uz sa tesim, kedy vytiahnem bugy-bugy.....

aj my sme boli dnes pol dna v meste, v parku, v cukrarni a pod...... Bolo super ....

Dobru noc ...... 🙂

abetka
3. apr 2009

Dobre ranko. 😉 a pekny den vsetkym 🙂 😵

lenkamt
3. apr 2009

ahojte 🙂

Riškovi prajeme všetko najlepšie k meninám 🙂 🙂 🙂

hurá idem umývať oknááááááááááááááááááááááááááááá 😀

zuzu13
3. apr 2009

krásne dobré slnečné ránko..a k tomu piatoček 😀

pepies
3. apr 2009

ahojte,
Riskovi vsetko naj k meninam .......
Esteze hovorite, ze je Richarda, bo aj brat je Richard 😉
Pekny den vsetkym, ideme vonku .... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre