Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
27. apr 2009

Ahojte,
este raz dakujeme za gratulácie 😀
Baby chcem sa opýtat, Matúsko má také červené drsné vyrážky na líčkach, obvodná mu na to dala Liocid mast ale nezaberá mu, nestretli ste sa s tým niektorá, budem s ním musiet vybehnút na kožné, len sa bojím odberu krvy lebo on je taký pucko, ani žilky mu poriadne nevidno

pepies
27. apr 2009

ahojte,
July - IP 😉

Baby, potrebovala by som si urobit statnicu z nemciny, neviete, ci bezia v MT nejake predpripravne jazykove kurzy na statne skusky? 🙂
Viem, ze teraz bezi anglictina na Hurbanovej ZS, len sa k tomu nemozem vobec dopatrat, ci existuje take nieco aj v nemcine ...... 😢
Na nete ani chyru ani slychu, alebo zle hladam????

matja
27. apr 2009

pepies, na obchodnej akademii robia take kurzy. Kedysi sa tam robili aj statnice, takze oni tam vedia dobre pripravit.

lucxy
27. apr 2009

ahojte,,,julyb vsetko najlepsie malemu k 1vemu rocku 😵
pepies viem, ze aj moja kamaratka tam chodila na tu obchodnu akademiu,,,, 🙂

matja
27. apr 2009

tu je link: http://www.oamt.sk/sjs/index.html
ibaze kurzy zacinaju v septembri a v januari

matja
27. apr 2009

teda v januari nezacinaju, ale da sa tam nastupit aj v polovici skolskeho roka 🙂

lucxy
27. apr 2009

matja ako malicky poslucha? 🙂

pepies
27. apr 2009

babenky dakujem, uz som pisala do OA. mne by to stacilo aj v septembri, keby to zacalo.............. to je jedno. len aby som sa dokopala k statnici............

ideme k doktorke, pekny den vsetkym. 😉

bibinka
27. apr 2009

čaute,

anculka- juj, to som rada, že kočík vyhovuje tebe aj Laurinke. 😉 😉 Ja som s ním bola tiež max.spokojná, normálne mi je za ním ľúto 😅 . Už máme len tie golfky, ale to neni vončo, tie musím pracne tlačiť, kdežto PP šlo samo. Ale Alexík aj tak už odmieta aj tie, takže skončíme a budeme používať pešobus 😀

pepies- kua, keby som vedela,že vieš dobre po nemecky, využila by som tvoje služby k diplomke 😀 Mne nejde do hlavy, môže sa robiť štátnica z jazyka aj na strednej škole? ja som myslela, že to musí byť zastrešené nejakou unioverzitou, aby to platilo 😕

Ja chcem začať konečne tú angličtinu Callanovou metódou. Dúfam,že sa mi podarí zapísať do kurzu, som akási zhnitá na tej materskej, vedomosti blednú a ziatila som, že môj slovník je riadne skresaný 😀

zuzu13
27. apr 2009

no teda, sa nezdáte...že študovať.... 😝 ...a jazyk....ja mám rada jazyk...ale údený v chcenovej omáčke 😀 😀 😀 a ten viem 😀 😀 😀
ale nie...len študujte...ja som tiež pri prvom študovala....a vyplatilo sa...aj ked tie bezzsenne noci....ale stálo to za to... 😉
matka, veru je to hrozné, keď sa ti neche ísť do práce...ale už pracujem, tak je mi to jedno 😀 už sa mi chce 😀 😀 😀

bibinka
27. apr 2009

zuzu- xixixixi, aj ja mám rada to čo ty 😀 a čo si ty študovala? ak smiem vedieť? 😎

matica2
27. apr 2009

no parádne sme sa so saškou pebehli boli sme na kaškách a tam paráda ticho a vtačiky nám spievali 😀 len sašku bolo počut ako vykrikovala mamí včielka mája, mamí mravec, mamí podme už 😀
bibi ak ty si zhitá na materskej tak ja som potom......ani neviem správny výraz 😅 ved ti si taká šikulka pri dvoch aj študuješ 😉

bibinka
27. apr 2009

matica- my už máme kašky nasušené, inak vieš, že o je zákonom chránená rastlinka? 😅 Saška je zlatá🙂)

no som zhnitá, fakt, a že študujem? ved ja si to ani niekedy neuvedomujem 😅 😀 😀 😀 ide to akosi mimo mňa.

ukana
27. apr 2009

pepies, akademia vzdelavania nieco nechysta? skus tam zavolat 😉

http://www.aveducation.sk/pobocky.php?action=sh...

julyb
27. apr 2009

Slušná pálka a nie je tam zahraničný lektor, už nevedia čo pýtať...

matja
27. apr 2009

lucxy, Patrik je celkom dobrucky, ale cez den sa az privelmi rad sa nosi na rukach 😀 Zato v noci nas necha oddychnut, budi sa raz alebo dva razy.

bibi, na AJ callanovou metodou som chodila pocas tehu, cize len nedavno a vedomosti uz dooost vybledli 😀

terqa
autor
27. apr 2009

Ahojte martincanky,
po dlhsej odmlke sa hlasim opat
23.4. o 19.00 sa nam narodil Tobiáško s mierami 3120 g/ 50 cm
dnes nas prepustili domov...

matja
27. apr 2009

jeej, Terqa, ahoj 🙂 🙂 Gratulujem k synčekovi a prajem obom veľa zdravíčka 😉

zuzu13
27. apr 2009

jeeeeeeeeeeeej...terqa...ahoooj....gratulujeme ...tebe, Tobiaskovi i celej rodinke prajeme vela zdravicka 😀 😀 😀

bibinka, ja som eko-uct... 😅 😀 😀 😀 😀

matja..... ved ty mas doma poklad 😉

matica2
27. apr 2009

tegra gratulujem a prajem veeela zdavička

ikulka
27. apr 2009

ahojkajte konečne som sa dokopala napísať
oslávencom všetučko naaaaj aj školkárom blahoželáme my ideme pre rozhodnutie zajtra tak hádam bude dobré.....
pepies tak aj my nakoniec autom do talianska 😀 si ma prehovorila 😉 🙂 😵

zuzu13
27. apr 2009

ikulka, my sme si boli vziat rozhodnutie dnes....Lucka nechcela ist zo skolky 😀 ...min. rok mali 1 triedu a tento rok maju + 2 ....a to este bola kopa rozhodnuti s podtextom neprijaty.... 😒

matica2
27. apr 2009

ikulka ja vás beriem do školky 😀

bibinka
27. apr 2009

terqa- gratulujem ku krásnemu synčekovi a prajem mu do života všetko najlepšie. 😉

bocmanka
27. apr 2009

🙂 terqa všetko naaaaaaj tobiáškovi, tebe veľa mliečka a celej rodinke kopeeeeec radosti s detičkami...
😵
matúškovi cmučky k prvému rôčiku posiela rominka a už by sme sa mohli stretnúť v meste na kafíčku...
😵 ja viem po italsky,ak náhodou niekto píše diplomovku, príp. sa chystá vydať za itala,...xixixixixxi

matka26
28. apr 2009

dobre raaaaaaanko, tak konecne som aj ja raz prvaaaaa 😀 😀 😀

matka26
28. apr 2009

terqa gratulujem k Tobiaskovi, hlavne nech je zdravucky, to je najdolezitejsie 😉

terqa
autor
28. apr 2009

dakujeme za gratulacie, sme v poridku a mlieka mam aj pre dalsie tri deti... 😎

pepies
28. apr 2009

terqa synčekovi prajeme len to naj ....... hlavne nech ste zdraví ....... 😉

julyb
28. apr 2009

Terqa všetko dobré a vela zdravia vám obom 🙂
Baby hodte mi do IP niekto či sa smalými detmi chodí špeciálne k detskému kožnému alebo len obyč...dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre