• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
Ahojky aj od nás malému tobiaškovi všeeetučko naj ...
no veru aj ja potrebujem so saškou ku kožnej nevieme sa zbaviť tej žltej kože vo vláskoch a má toho stále viac tak ak viete nehodte july do Ip ale tu pekne do eteru :grinning:
28. apr 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ikulke aj my sme to mali, pomohol ten olejček tuším Salicilový a vyčesať...
28. apr 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nám nepomáha olejček salicilový som síce neskušala ale natieram to stále olejom a nepomáha... aten salicilový je na volný predaj dostať? lebo viem že masť je na predpis
28. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Terqa - gratulujem k Tobiaskovi, a vsetko dobreho do zivota mu prajeme :dizzy_face:

My sme boli u koznej na poliklinike v meste, a myslim, ze je to tam rozdelene podla ulic. ale neviem, ci ma len deti alebo aj dospelych. a zapisovali sme sa tam na objednavku, a cakali sme max. tyzden (ale to bolo pred rokom). meno si uz nepamatam
28. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terqa tiez gratulujem k Tobiaskovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja co mozem poradit dobru koznu sukromnu je vo vrutkach pri policajtoch,,,,taka starucka kozna vola sa poliakova a robi tam aj s jej dcerou a mozem odporucit a vzdy mi pomohli :slight_smile: robia aj doobeda a potom poobede tusim od 3tej do 5tej,,, :slight_smile:
28. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mi Blahozelame k narodeniu Tobiaska a zelame vsetko len to naj! :dizzy_face:
29. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, kde ste všetky? :confused: sa trajdáte asi po vonku, čo?
Ešte k tomu kožnému, vraj je dobrá aj dr.v strojárenskej poliklinike (bývalé ZŤS) a býva tam veľmi málo ľudí, lebo je to od ruky.

my sme si dali s Alexíkom už dve prechádzky, teraz zbaštil obed a konečne spí.Tak kto ide so mnou kecať? :grinning: lebo nerada trpím samomluvou :grinning:
29. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau bibi,,,ja som tu skoro rano pisala tri krat a ani raz mi to neodoslalo tak som sa nato vyprdla,,,,ja som bola smalou vmeste v parku tam sa vyhrala,,,no a dufam,ze zaspi :slight_smile:
29. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy, v ktorom meste? xixixxi MT či Vr? :grinning:

my sme si ráno cestou zo škôlky dali koliečko okolo Turca cestou z pekárne a potom pred panelákom pred obedom sa Alexík pohrabal v prachu :grinning:
29. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi v MT :grinning: pekne mhd :grinning:
29. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a sa malej páčil výlet mhd? :grinning:
29. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
sa mi páči váš často používaný výraz - že "trajdáte" - to som ešte v živote nepočula ... :grinning: :grinning: :grinning:
to je asi čisto martinské ..... :wink:
takže aj my sme sa doteraz trajdali, je kráááásne ...... :wink:
29. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste sa trajdali, aj mne sa páči to slovo, som jeho fanúšikom od dnes????
29. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v CK doplatiť zálohu na dovolenku, potom v okolí Tulipu a potom u segry na záhrade .....
a vy čo ste robkali July a Matúško?
29. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa trajdám v práci :grinning: :grinning: :grinning: sem tam na vás kuknem, ale nejako nestíham.... :grinning:
29. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my na tom kožnom a doma sme trénovali štvornožkovanie, kedže mi dnes kožná povedala, že mám opozdilé dieta (ale v dobrom) ale že to bývajú velmi úspešný ludia, lebo sú húževnatý :grinning: tak sme húževnato trénovali a cvičili....
29. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
July tak to je fajn ... len pekne trénujte .......... ináč náš Jakub mal teraz 8 mesiacov a je riadne lenivý, tak len dúfam, že už konečne začne loziť ...... však si videla, že len dozadu .....

neviete mi poradiť autosedačku od 9-18kg? ževraj najbezpečnejšie a najpohodlnejšie sú Romer Evolva, konkrétne Romer King Plus.....

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&code=1062210

aké máte skúsenosti s autosedačkami? :wink:
29. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme chicco a som spokojná, al aj táto romer vizerá super :slight_smile:
29. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trajdame sa trajdeme vsetky :grinning: :grinning: :grinning:
tak pepies ja mam autosedacku tuto http://kociky.dema.sk/produkty/autosedacky/beline-sp-luxe a som spokojna
bibi no pacil sa jej vyletik :slight_smile:
29. apr 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb a co u koznej? :slight_smile:
29. apr 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte sa musím rozhodnúť podľa crash testov .....
29. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak čo ideme s načatým večerom :grinning:
29. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozáj aj my sme prijatý do školky :wink:
29. apr 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica gratulujeme
:wink:
29. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, uf, doteraz som spala :grinning: :grinning: :grinning: a teraz sa môžem trajdať po nete :grinning: :grinning: :grinning:
Ani neviem odkiaľ je ten výraz, myslím že nie je martinský, ale ostravský- tam je taký zvláštny jazyk, pozbieraný odvšadiaľ a ja ho teraz prenášam aj do MT. Ale už je v MT skoro 15 rokov, tak je teda !"martinský"......až som sa zamotala z toho vysvetlenia :grinning: :grinning: :grinning:

julyb, pepies- mne Alexík ležal skoro bez pohybu do ôsmeho mesiaca, aj dr. Vladárová( neurologička) ho označila ako opozdeného :sweat_smile: , no ale okolo toho roka to začal doháňať a dnes lieta ako šarkan :grinning: Takže ty Julyb sa nestresuj, Matúškovi sa možno len nechce hýbať -veď a načo, keď má doma "full servis"? Pepies sa nestresuje a má recht :grinning:
29. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica, gratulko k prijatiu do skolky :wink:
29. apr 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Bibi ja sa nestresujem, už dávno nie, 2 mesiace cvičíme Vojtovku a dietko sa pomaly stavia na nohy a ťažko porovnávať 2 deti ked každé je iné, Pepies sa samozrejme stresovat nemusí ked sa Kubko dvíha do vysokej opory a posúva dozadu, môj Matúš má hypotóniu, oslabené svalstvo na chrbte tak trochu stresu tam bolo na mieste :wink: a Full servis doma samozrejme má, ved ktoré prvorodené dieta ho nemá :sweat_smile:
Lucxy,inak boli sme u kožnej v Priekope a som zatial spokojná....

Pekný den :slight_smile:
30. apr 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
30. apr 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
gratulujem vsetkym novym skolkarkam :wink:

co sa tyka toho porovnavania, ved niektore deti ani nestvorkuju, ale rovno chodia
30. apr 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok