• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
caute baby,
asi by som sa aj ja stresovala, keby sme cvicili vojtovku 3x denne ..........
Saskarisko ano, niektore deti ani nestvorkuju, ale rovno chodia, ale ked Ti dieta v roku ani nestvorkuje, ani sa nedviha, ani sa nestavia na nohy, ani nechodi, tak je jasne,ze nieco nie je v poriadku............. ja by som bola z toho uplne na nervy, to este obdivujem July, ze to tak dobre zvlada ...........
30. apr 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
gratulujeme dalsej skolkarke :wink:
veru, aj my cele dni trajdame, moje dieta nechce ist este ani o siedmej vecer domov a to je po styroch hodinach vonku :grinning: :grinning: :grinning:
pepies, myslim, ze ty si pisala o autosedackach, my mame britax evolva - mam pocit, ze je to presne ten isty vyrobca, ja som si tiez vypocula testy na nete a nasla som tam tuto autosdacku, ja ju mam ale od 9-36 kg a som max. spokojna, dokonca som uz aj raz naburala auto a mala som malu v aute a ani nou nepohlo, takze som si ju aj otestovala, ze je super
http://www.kvalitniautosedacky.cz/britax-evolva-123-p-261.html
ja ju mam z ciech, kedze tu v tulipe stala 8500sk a z ciech som si ju dala doviest za nejakych 6tisic a teraz som tam kukala, ze je este ovela lacnejsia :wink: dufam, ze som ti aspon trosku pomohla tymito informacia, keby si este nieco potrebovala kludne sa opytaj, ale keby si si chcela pozriet nie je problem
boooooze, ale som sa rozpisala :grinning:
julyb a vobec sa neboj o maleho, kaze dieta je individualne, samo najlepsie vie, kedy ma zacat a naco sa vlastne citi, neboj sa on o nic nepride, vsetko to krasne dozenie :wink: :wink: :wink:
30. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za tipy na autosedacky, asi zoberieme tu Romer King Plus,stoji okolo 200 EUR, este mam mesiac cas, takze budem skumat, ale som uz viac-menej rozhodnuta ........ :wink:
30. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, kde ste? spite? :grinning:
30. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nespim :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pekne od teba, ze si ma tu nenechala samu :grinning:
30. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis akurat pijem caj a este som dopijala kavu a chystam sa upratat byt :slight_smile:
30. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nerobim nic....popijam vodicku...doma bordel ako po vybuchu...ale nechce sa mi....tak kaslem na to...
30. apr 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to zuzu,,,kazdy den upratujem ako debil a kazdy den to iste :angry: niekedy sa naserem a nechavam to tak ked uz fakt nemam chut a idem radsej von
30. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, su dolezitejsie veci v zivote ako poriadok v byte :slight_smile:
30. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj ako je to prislovie? neporiadok v byte stastne dite :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow...to je dobre....to som nepocula :grinning:
30. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to naozaj zevraj je take prislovie :grinning: :grinning: :grinning: preco nemas foto v pase? :slight_smile:
30. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi sme tu dve co nic prave nerobime
30. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypila som kavu a tri salky caju hannasaki a teraz mozem chodit len na wcko :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon sa nebudes nudit... :grinning:
foto?hmmm...nemam aktualne nic....
30. apr 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spravit sosovicovu polievku a udusit si zeleninku teda dam si ju zapiect mnammmm,,,,no a ked mala vstane tak mam v plane ist na bus na kolonku a odtial prechadzka hore do jedlovin
30. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekny plan...pokial nezacne prsat...
my mame fazulu a parene buchty...
idem si lahnut....nejako ma boli chrbat
30. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to príslovie je : bordel v bytě, šťastné dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ahoj...
tak teda neriadim....nech su moje deti stastne...a my s nimi :wink:
30. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja dat urobit sa papanie a to polievku,,,no aj mne sa zda ze bude prsat,,,,
bibi cau :slight_smile:
30. apr 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sem daka metelica :slight_smile:
30. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ide sem burka...hrmi jedna radost
30. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som riadenie bytu a bordelu čo v ňom mám vzdala...
lucxy- ani nechoď von, fakt sa sem sunie akási šurga .....hádam nedonesie krúpy :astonished:

ja som si práve pošmákla na pečenom kurati s pečenými zemiačkami, juj, ale mám plný bruch :grinning:. dám si kávu a šup šup trochu učiť, hádam sa mi dačo naleje do hlavy.
30. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas je to zaujimave....z balkona som prave vsetko odpratala...lebo tu je doslovne vichrica
30. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu- na Ľadovni vždy všetko začína,, hlavne tie búrky....a potom to dôjde k nám :grinning:
30. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj neboj do trmy vrmy nepojdem :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dako rychlo to skoncilo? kde ste zduchli
30. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preficalo to, ale bolo predtym riadne dusno, tak som myslela, ze buda riadna hrmavica ..............
30. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok