• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
ahojte,
Riska az striaslo, ked zahrmelo :sweat_smile: , a aj tu riadne fucalo, ale dazd, kde nist tu nist.

a ja mam este lepsiu "prupovidku" - necudujte sa, ze je tu neporiadok (taky klasicky bezny), ale my tu zijeme :grinning: :sweat_smile:
30. apr 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko- výstižné :wink:

zdúchla som pre Filátko do škôlky, už siestujeme domka,práve sa všetci napchávame zmrzlinou, ale po večeri( nie je to tá zmrzka:slight_smile:) vyrážame do prírody, dáme si našu klasickú okružnú jazdu okolo Vrútok :grinning:
30. apr 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: kde ste čo manifestujete :grinning:
1. máj 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tak krásne, že všetky trajdajú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne...vsetci sa trajdaju...kade tade :grinning: ...
my sme boli v sprievode.... :grinning: mali sme mavatka{zo suchej travy} :grinning: a behali sme po hore :sweat_smile: ...potom sme mali suskovu vojnu... :grinning: a nakoniec sme si pripomenuli velku noc...oblievali sme sa vodou z potoka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lucka nespala cez obed, takze za chvilku ide haji...a ja asi tiez :grinning:

a hlavne....vybozkavala som celu rodinku pod rozkvitnutou ceresnou, tak ako sa na 1. maj patri :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kurňa, tak ja asi vyschnem, dnes som nedostala božtek pod čerešňou, fňuk fňuk....... bude to platiť, ak sa vycmágam pod čerešňou zajtra? :grinning:
1. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež májové teľa :grinning:

ale aspoň som pokecala s Adiku a Nicol :grinning: až sa mi stratil 1ks dieťaťa :grinning: Verča dnes mala 9rokov, idem pridať fotky :wink:
1. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: tak aj ja som akosi tu ceresnu presvihla..no ale mozem je za to, ze na zahrade mame len visnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavne...ja mam sklerozu :grinning: :grinning:

inak fakt baby, super neplanovane stretko..s adiku a lenkou :sweat_smile: danny nam pozical pieskove naradie..normalne ze pol hodinu kludu od dietata :astonished: potom sup k dvojkam a dannymu do piesku a dalsia pol hodka kludu :sweat_smile: aj na buduce :grinning:

leni...no a to sme tam boli 4 kusy dospelych a aj tak nam ubzikla :astonished: sa tes na pubertu :wink:
1. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tešíííííííím :sweat_smile: :grinning:
1. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Lenka - Veronike vsetko naj k meninam :wink: Torta sa Ti vydarila :wink:

My sme nejaku ceresnu zohnali. a boztok bol az tak naruzivy, ze sme omylom Riskovi pristupili kornutok so zmrzliny :sweat_smile: :grinning:
1. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka...som na teba dnes myslela..ze uz sa ti to krati ..co hovori dr..ako to vidi..kedy, kedy? :sweat_smile:
1. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicol - do utorka urcite vydrzim, a potom uvidim co povie. dakujem za opytanie. ale ja uz by som islaaaa .... :sweat_smile:
1. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááá tak preto to naruzlive bozkavanie pod ceresnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
inak risko sa ti narodil na termin :confused: lebo sara mala povodne expediciu 30.5. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni a jaka ty si sikovnica..super torty :sweat_smile:
1. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicol - pri Riskovi som prenasala 4 dni, a odo dna terminu mi pomahal doktor, aby som sa zacala otvarat. A mam obavu, ze teraz to bude obdobne :sweat_smile:
1. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...my sme uz doma z prechadzky...skoro sme zamrzli a odfuklo nas

veronike k narodeninam vsetko naj...idem kuk foto...

ja som tiez nahodila nove foto...tak kuk... :sweat_smile:
2. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, si sikulka, torty su super :wink:
2. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja som tiež májové tela ale len preto že ja som u mamy na prázdninách a ocinka máme doma :sweat_smile:
saskarisko no ja som prvú prenášala 5 dní ale druhá bola pred termínom a rýchlo :wink:
veronike všetučko naj..... to už je riadna slečna :dizzy_face:
2. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica, pekne foto...takze opekacka...no...veru by som brala :wink:
2. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu diky. tak som sa s chuti napchala tou opečenou slaninkou :sweat_smile:
2. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica...verim ti...ja by som sa tiez napchala :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja tie veverice obliect a ideme von lebo starkej byt zbúrajú :grinning: aleeeee ked sa mi nechceee do toho vetra :unamused:
2. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme...lucka prave vstala....tak pekny dnicek :wink:
2. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,,,ja akurat pijem kafco :slight_smile:
2. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello lucxy...ja uz mam dopite....a padam von... :slight_smile:
2. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zuzu no este som zmyvala dlazku a konecne som si sadla na zadok :grinning: vonku je 20stupnov no skoda ze ten vietor fuka
2. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru...ked zafuka tak je riadna kosa...ideme sa trosku prejst a potom k nasim na hodinku...ked sa uz mamina nestara o Lucku, tak nech nas aspon vidia raz za cas :grinning:
2. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prijemnu prechadzku my sme chceli ist do jedlovin lenze ide byt hokej o 4tej :angry:
2. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už dotrajdali my stačilo toho vetra :wink: aspon sa trošku prebehli
2. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte no čítam že ste sa dobre bavili tieto vlné dni.... :slight_smile:
my sme dnes boli v cirkuse saške sa moc páčilo len málo zvieratiek na jej vkus bolo :frowning2: a idem sa pochváliť 30,4 sa nám v rodine narodil malý alex, to čo som spomínala tu pribuznu v UK, len sa narodil cca 4týždne pred termínom, tak je maličký má 2600g.
veronika gratulujeme je to už riadna kočka......
2. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
JA som vyslala mangela s Alzbetou do cirkusu. Je nejaka nachladnuta, ma nadchu a aj pokasliava, ale tak pilala usi, ze to by nam asi neodpustila, keby nesla :grinning:
Veronike- vsetko najlepsie. Lenka tu tortu , ten povrch si robila z cukrikov alebo marcipanu?A odkial si zohnala ten obrazok?DAkujem
Ikulka- gratulujeme k Alexovi, nech je zdravy a spokojne babetko
JA som vcera vecer varila , tak mam volni, este ryzu musim dorobibit :sweat_smile:
Peknu nedelu vam prajem :wink:
3. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok