• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
no uz je asi hore...takze idem

pekny dnicek
4. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooooo....kde ste?
4. máj 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bocmanka, krasne foto :wink:
4. máj 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sme :grinning:
4. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc pekne fotos :slight_smile: sa riadne podobas s maminou :slight_smile:
4. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no ja som tie vlasy zbadala az asi o tyzden ..... alebo zeby mi tak sproste rastli ????

do prdele staci vikend na navsteve a maly sa mi tak naucil na ruky, ze som dnes mala co robit .... Uff :confused: vobec nechcel byt sam, reval, krical, vsetko mozne a ked som prisla k nemu, tak usmev od ucha k uchu ......
4. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pepies tak ho to rychlo odnauc lebo prides o ruky a aj o nervy :slight_smile: deti sa vedia nenormalne pretvarovat,,,teda aspon nasa mala slecna
4. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,

zuzu, ja som bola dnes s Alexíkom celý deň na Ľadovni, ako to, že som ťa tam nikde nevidela? boli sme aj na piesku....no nič to, hádam nabudúce... :dizzy_face: Alexíkovi idú snáď všetky štyri "posledné" stoličky naraz či čo, je podráždený, musela som mu dať na noc brufen, chúdiatko, zaspal okamýžite ako náhle mu zabral :cry: :pensive:

....aj mne treba pozotierať podlahy, nechcete mi niektorá prísť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy no vsak jasne, ze ho musim odnaucit, som bola dnes normalne hotova, nie som zvyknuta, aby nas kludasek cely den hukal ........
4. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuná pršiiii
4. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu matica
4. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi si my mohla dat do ruky mop ked som bola u teba :grinning:
4. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no baby, to že sa podobám s maminou ani nehovorte, môj muž má z toho šoky.....
4. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=2720122#navigator

a mám pjekné zistenie, romy sa nebojí psíkov....
hurááááááááááá
4. máj 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,no mame pekne pocasie :unamused: riadne fuci
5. máj 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupi ze od piatku do pondelka ma byt dobre pocasie a aj vysoke teploty :slight_smile:
5. máj 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
pocasie otras, maleho som musela dat do fusaka.
ano, vikend ma byt 21-26 stupnov !!! :wink:
5. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja mam bolavy clenok, tak nemozeme chodit ani von, v nedelu som zle skocila, tak len krivkam a skacem na jednej nohe :frowning2: :frowning2: :frowning2:
dnes nam nesla elektrika skoro hodinu, no super :angry: zacina tento den krasne :frowning2:
inak sa mame fajn, dodatocne vsetkym oslavencom vsetko len to naj naj naj :wink: :wink: :wink:
a s tym pocasim ste ma velmi potesili, som hrozne rada, ze bude cez predlzeny vikend krasne :slight_smile:
5. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no mam navarené, napečené a uz len dat sašku spat a mám chvílu pohov :grinning:
riadna zima von ani som doobeda nebola len sa prejdeme ked pojdem pre adku do školky a zas len zalezieme dnu
5. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, my dojedáme zo včera rizoto, takže mám kľud, Alexík už chrní-počasie ho zmohlo. Ja sa musím ešte poučkať a psychicky pripraviť na zajtra. Len ste ma nepotešili, že bude pršať :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

matica- no, mohla som, ale hanbila som sa na teba takto vybafnúť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello
matka veru nesla elektina...viem to ...a budem si to dlho pamatat...deti pred vchodom a ja zaseknuta vo vytahu :angry: ...a nikto nedvihal telefon...ani SSE, ani vytahari...ani poruchy....no nadavala som ako pohan... :sweat_smile:
nakoniec ma vytiahli...no horor...8Okg tela tahat cez skarku vo vytahu.... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: zuzu to fakt?...by som sa váľala smiechom keby som to videla...ale nie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu no ty si hviezdiš za každých okoloností :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa smejte....mne veru nebolo do smiechu...normalne som zacinala mat pocit, ze nemozem dychat....ovievala som sa vodicakom.... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

boc...no viem si ta pradstavit...ako by sa sa gulala dolu schodami od smiechu....

matica...veru....hviezdim ta het... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu- ani nespomínaj, úplne sa viem vžiť do tvojej kože. Ale našťastie boli obidve deti spolu, len si pomysli, keby bola Lucka sama.... uf, hnusný zážitok.... daj si pivčo alebo niečo tvrdšie a ....zabudneeeeš :wink: :grinning: :sweat_smile:
5. máj 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi...to by som nesla do takeho rizika...ze Lucka sama....to nie.... :slight_smile:
ale bola sranda....za tu polhodinu ticha, tmy v malom priestore som mala dost casu aj rozmyslat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a idem si dat biele vinko s mineralkou...da si niekto????
5. máj 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Zuzu - teda to je zazitok :confounded: . toto sa mi nastastie za tie roky, co som byvala v panelaku nikdy nestalo
Bocmanka - pekne fotecky, a naozaj sa podobas s maminou

My sme mali dnes "uzasny zazitok" vo Vrutkach v predajni rybiek, a asi tam dost dlhu dobu nepachneme. Riskovi prislo nejako nevolno, a troska im to tam ovracal. Chuda, ani nevedel, co sa deje, a nakoniec mu vadili spinave nohavice :sweat_smile:

Zuzu - ja by som si dala aj bez mineralky, ale nemoznoooo :cry:
5. máj 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko, mozno....mozno....za poharik....preco nie....alex bude rada, a mozno sa aj poponahla, za takou dobrotou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu - no, ale ked si dam, tak nemam vodica, lebo moj drahy bude chciet tiez :grinning:
5. máj 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to je pruser....
ale ty mas na to narok....ved on bude pit pocas tvojho pobytu v nemocnici...a ty nie....dokonca budes mat aj dietu....nie???pozdrav ho...a nalej mu len mineralku... :wink: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok