Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ikulka
20. máj 2009

ahoj
mati ako kabelka 😉 🙂
no my sme dnes boli na kožnom saške dala na tu hlavičku olej a nejake mliečko máme dávať 2x denne...tak uvidím či pomože
a poobede som sa bola v práci ukázať aby na mna nezabudli,tak som sa aj trošku konečne inej voni navonala
😀

bocmanka
20. máj 2009

🙂 čauteeeeeeeee....

matica2
20. máj 2009

ikulka kabelka veje v prievane 😀

saskarisko
20. máj 2009

Ahojte,
dakujeme vsetkym za zelania 😵

matica2
20. máj 2009

saskarisko malá je náááádherná 🙂

bibinka
20. máj 2009

saskarisko- malinká je naozaj naozaj krááááásna. Veľa šťastíčka prajem 😉

julyb
21. máj 2009

Kati malinká je zlatučká, joj normálne by som sa dala aj ja ukecat, ked vidím aká je krásna....ale až o pár rokov...

lenkamt
21. máj 2009

ahojte 🙂

Kati - malá je kráááááááááááááááásna 😵 😵 😵 a Riško aký zlatý braček 🙂

idem si zaliať kávu??? 😀

lucxy
21. máj 2009

ahojte,,,saskarisko mala je krasnucka 🙂 posielame pusinku
ja som bola skoro rano smalou v lidli kupit jej sandalky,,,,,a aj dynu sme si kupili mnam mnam
ideme na chvilku pred dom s kolobezkou a potom rychlo navarit 🙂

lenk30
21. máj 2009

ahojte.
saskarisko, jééééééééj gratulujem, že 4 dni - aj ja chceeeeeeeeeeeeem.
bože čo to je so mnou. Ja som nebola moc presvedčená, že chcem dieťa, potom že možno jedno. A teraz pri tomto mojom zlatíčku sa mi to tak zapáčilo, že by som aj 3 😀

lucxy, tak si pekne mala prísť s kolobežkou do vrútočiek a dali by sme si rannú kávičku

lenk30
21. máj 2009

saskarisko, na tej drhej fotke sa tvoja princeznička v tej nemocničnej uniforme podobá na môjho filipka

lucxy
21. máj 2009

lenk30 ahojky,,,no tak nabuduce daj skorej vediet a mozme sa stretnut,,,,vsak ked si tam vcera stala s kocikom tak mala len podme za nou podme 😀

lenkamt
21. máj 2009

aj ja idem zajtra kočíkovať do vrútok 😀 teda ak nebude pršať 😒

lucxy
21. máj 2009

no lenka dufam, ze nebude prsat 🙂

bibinka
21. máj 2009

lenk30- ty si z Vrútok? som nevedela.... 😉
dnes som bola s Alexíkom na kontrole na orl a musí brať antibiotika ☹ . Z nosa mu vyšla moraxella, fuj, 😝 , tak na preliečenie.On vôbec nemá už žiadne ťažkosti, ani sople ani iné, ale využívame to, lebo by sa mu to aj tak vrátilo za nejaké dva tri týždne.
Cestou som mu kúpila konečne nové topánočky, kua, skoro 600,-ale sú to také sandálky s pevnou pätou (Santé ), s tými mám veľmi dobrú skúsenosť.

lucxy
21. máj 2009

http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200905... ja som kupila dneska malej tieto a su super
nech sa alexik vylieci,,,a inak co je to moraxella ja fakt neviem 😕

lucxy
21. máj 2009

baby take mam nervy az teraz mi mala zaspala

bibinka
21. máj 2009

lucxy- peknučké. Inak moraxella- je hnusná baktéria, vyrába neplechu v telíčku dieťaťa(zelené sople, kašeľ), treba ju liečiť atb, lebo sa rada vracia.Tak máme amoksiklav, aj keď malý je v pohode, už nemá žiadne sople ani kašeľ, ale tá mrcha "čuší" dakde v nose 😝 😠

lucxy
21. máj 2009

aha tak uz som o cosi mudrejsia 🙂 no lenk30 je zvrutok ja som to tiez nevedela

julyb
21. máj 2009

Ahojte, ja som bola konečne po roku na kontrole na gynde v Heliose a konečne mám aj tablety, lebo druhé ešte eeeee....
Lucxy to aj staršie deti tak tažko zaspávajú??? Ja som sa tešila že ked bude väčší, unavím ho a zaspí ako drevo, lebo teraz hlavne večer nie a nie spat....Inak som nevedela že v Lídli majú aj sandálky, ja do Lidlu nechodím lebo ten v MT sa mi zdá preplnený cigánmi...
Ja som malému kupovala sandálky v protetike, nech mám istotu že prvé bude mať dobré a stáli 19 euro....

ukana
21. máj 2009

ahojte..............o sandalkach ani nevravte, prebehla som cele mesto, aby som nejake nasla, take co sa mi pacia, nestali 40Eur 😖 a boli kozene........nasli sme, mali posledne........v Tulipe v Ambre........za 16.90 😅 😅

julyb, v Lidli maju kadeco, aj oblecenie, aj sandalky, ale vzdy nieco ine a len par kusov.......v Priekope je Lidl v pohode, len tie rady pri pokladni, 🙄 🙄 🙄 🙄 .........ale uz bude aj Tesco........ 🙂 🙂 🙂
ja som tiez kupovala v lekarni zo zaciatku topanky, ale teraz uz tam nemaju take velkosti, co potrebujeme ☹

bibinka
21. máj 2009

julyb- deti sú vo vyššom veku čoraz ťažšie uspateľné, lebo fungujú na systéme dobíjacích bateriek- to jest aktivitou ich len a len nabiješ na 100% výkon 😀 😀 😀 😀 😀

martinský lidl nekomentujem, otras, cigáni a dôchodcovia, ktorí zase "fičia" na oranžových akciových cenovkách a pre 10 halierovú zľavu vykúpia celé regály a pritom ti prejdú po achilovkách aj 5x za sebou( tí istí) 😠 😠 😠

u nás vo Vrútkach je nátresk v sobotu keď otvoria a ráno keď začínajú akcie, ale inak je tam celkom dýchateľne. A ak chceš nejaké slušné sandálky(sú vcelku kvalitné, hlavne tie topky na zimu, treba ísť ráno, ako bola Lucxy 😉

ukana- to fakt? tak to som šťastná, že som tie naše vzala, lebo aj ja mám takú skúsenosť, že keď hneď nekúpim, potom ani za boha nenatrafím na niečo normálne a kvalitné. Filipka mám poriešeného ešte z minulého roka, len som sandálky( z protetiky) orajbala a teraz sa už sušia .

ukana
21. máj 2009

bibi, ja ked nieco zhanam, tak nikdy nemaju podla mojich predstav 😅 , preto ked niekedy aj neplanovane kupim nieco dopredu, vacsinou najlepsie nakupim 🙂

julyb
21. máj 2009

Ja som sa konečne dokopala k pridaniu fotiek do oboch albumov 🙂

bibinka
21. máj 2009

ja tiež musím pridať aktuálne fotos 😉

matica2
21. máj 2009

ahojte 🙂
hlava mi padá od únavy ale aspon vás pozdravím dočítam zajtra. zabávat tie moje veverky celý den to je niečo ale zajtra konečne ideme na očné a už im nebudem kvapkat 😵

lucxy
22. máj 2009

dobre ranko,,,tak prave hlasili ze maju byt burky blesky tak bacha 🙂

lenkamt
22. máj 2009

ahojte 🙂

Julyb - ste krásna rodinka, malého by som hneď vycmágala na tie líčiská 😀

Lucxy - no tak nech poprší cez obed, aby sa dalo poobede prechádzať, beriem aj Zuzu s Luckou 🙂

ukana
22. máj 2009

caute, ja som dnes v sandalkach, tak nech neprsi 😠 😠 😠 😠 😠 ..........ale pri pohlade na oblohu...... 😖 😖 😖

julyb, krasne fotky 🙂 🙂 🙂

lenkamt
22. máj 2009

ako je vrútkach??? či sa mám nahodiť do gala -vlasy a tak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre