• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
je hic, spod mrakov kuká slnko. stačí tenké triko a dáždnik do kabelky
22. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mam napisat ako je vonku? na skapatie staciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
22. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz sa tesim na vas :slight_smile:
22. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucxy, ja som rozmýšľala či mi nebude lepšie zaparkovať v priekope pri čínskom múre, či ako sa to tam volá :fearful: :confused:
22. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuj a kebyze to das pred krivan tam je parkovisko :slight_smile:
22. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja a tam sa kadiaľ dostanem? :grinning: šak to pre mňa ako žilina :grinning:
22. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak radsej mi napis kde si schopna ist zaparkovat
22. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no buď k tomu činskemu muru alebo až dozadu k vlakovej stanici, to som pisala aj Janke, že to pichnem k tej pajzlackej krčme :grinning:
22. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj skusam sa jej dovolat,,,ale asi to bude lepsie do tych vrutok pretoze tu vpriekope nic nieje
22. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom tam, len aby sme nezmokli :zipper_mouth:
22. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam je aj podchod kde su obchody tak prinajhorsom sa tam schovame,,,,a dobre sa sedi vonku tam vtej pizerke fiore
22. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam stretko o 15.45 so Zuzu pri aute, takže o tej 16 sa môžme spichnúť pred stanicou :grinning:
ja pochybujem že budem sedieť :grinning: ja musím buď kočíkovať, alebo behať za nimi, najlepšie by bolo uzatvorené ihrisko :grinning: no veď nejako bude, sa unavím a večer mi bude stačiť jedno pivo :sweat_smile: :grinning:
22. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre tak o 16tej pri stanici ja sa dohodnem s jankou ona byva hned vedla vo vchode
22. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy co organizujete?? :confused:
22. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa poobede ideme načať do vrútok :grinning: krycie meno tejto akcie je : kočíkovanie detí popri rieke :grinning:
22. máj 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a krmenie kaciek :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja len na skok. este raz vsetkym dakujeme :wink:
hladame si svoj system a rezim, takze casu na kona je pomenej. btw Lenka klobuk dole, ako si to vsetko stihala pri dvojickach ? :confused: :sweat_smile:
22. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme tu traja :grinning: ja , mamina a mm, + som nekojila, čo podľa mňa zaberá strašne veľa času :zipper_mouth:
no a vždy som tvrdila že je lepšie mať dvojičky /rovnaké potreby/ ako deti s malým vekovým rozdielom, takže ja sa skláňam pred tebou :wink:
22. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa sklanam pred vami lebo ja by som uz bola na psychoske :grinning:
22. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem nieco porobit tak sa lucim tak o 16tej :slight_smile:
22. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ja veru tiež obdivujem mamy s viac detmi či už rovnakými alebo krátko po sebe mna už z tejto jednej niekedy triafa...... :dizzy_face:
teraz najnovšie lietame po dedine na biku ako šarkani a už ju nebaví ani normálne bicyklovať chodí iba s jednou rukou alebo bez držania a man triafa pri nej, že mami aha aj takto sa dáááá :sweat_smile:
22. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked sa druhykrat narodim, tak chcem byt kacka na Turci...... :grinning: celu zimu sme ich zivili, a vidim, ze aj ostatni sa snazia :grinning:

len sa nenacnite, aby ste neplavali s kacickami v turci :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
22. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ikulka saška sa vyšantí a ju to prestane bavit. aj adka taka bola a sa skludnila. aj naša saška je teraz na bici ako odtrhnutý vagón :grinning: ved vieš :sweat_smile:
22. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana ja by som chcela byt lastovička aby som na zimu odletela do teplúčka :sweat_smile:
22. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja by som chcela byť šejk v Saudskej Arábii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alebo jeho prvá manželka....a jediná :sweat_smile:
22. máj 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,,,tak stretko s detmi bolo oki,,,,no chodili sme ako atrakcia po vrutkach,,,pretoze bola lenka s dvojickami a este jaja s dvojickami ja smalou a zuzu smalou
no a ja kebyze sa mam druhy krat narodit tak chcem byt chlapom :grinning:
22. máj 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello...zdravim vas z polcesty na stretnutie...dufam, ze sa dostavite...tesim sa na vas...a tie co nepridete, nevadi, na vas sa tesim nabuduce :wink:
a ja ked sa este raz narodim, chcem byt ja... :grinning:
22. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tu ide dobra burka
22. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: aka buuuuuuuuuurka :confused: :confused: :confused: nech vas to neodradi :sweat_smile:
22. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok