• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
ozaj babulky idete sa niektoré pozrieť zajtra do mesta na beh k srdcu snp? my ideme povzbudzovať ocino náš ide bežať... :slight_smile:
22. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a čo ideme z načatým večerom :grinning:
22. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati dajme si drink........ :grinning: :wink: :slight_smile: a podme skypovať :grinning:
22. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideeeem...... :grinning:
22. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeej,baby moje :wink: :wink: :wink: :wink:

idem vas ja konečne pozdravit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame sa uz lepsie...

najprv chytili baby nejaku brusnu chripku... jedna grcala a jednu prehanalo :(((

tak sa tu diali veci... potom mala kika sopliky... potom trosku zapalene usko.. potom zase ocko... vsetko bolo bez AT... potom ocko hned na druhy den v poriadku... a vo stvrtok večer ju chytili horučky okolo 39,7....v nedelu som sla na pohotovost.. tak mala zapalene hrdielko... tak teraz uz sme konečne zdrave.... chvalabohu....
konecne sa kika usmieva a ma dobru naladu :slight_smile:)

zuby nemame žiadne :((((
este ju kojim,ale už som kupila aj umele mliečko... to zo začiatku nechcela,ale uz vypije aj to...ved,co jej ine ostava... no,ale vobec ju to viac nezasyti,ako som si myslela... :( aj tak sa po troch hodinach zobudi :(
s jedenim,to tiez neni bohviečo... noo,ale uz je to lepsie ako to bolo minuly mesiac...
ale baba je to riadna... ved v 7mesiacoch mala 8,5kg,takze teraz ma niečo cez 9kg

takže aspon tak v kratkosti... už je pekne,tak uz si kludne dam s vami niekde rande :slight_smile:))
držkajte sa

a saskarisko,graaaaaaaaaatulujem k malej saske,je náááádherna!!!!
22. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky sykorka,,,,tak aspon ze to malej preslo a je uz lepsie,,,, :slight_smile:
ako baby spite?
Leni uz mas pripraveny domestos? ha ha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.

kukám, že akcia "krmenie kačiek vo Vrútkach" prebehla úspešne, tak nabudúce aj s nami, čo?

ja som v lídli kukala ten nosič, stojí tam 14 Eur. Tak som si včera požičala od kamošky,či by mi v tom malý bol..........no ale nevidím v tom nejaký význam. On síce chce byť stále na rukách, ale ja už som si asi zvykla, že v jednej ruke jeho, v druhej kočík. To by som mala takto obe ruky voľné a nevedela by som čo s nimi :grinning: . Či je to lepšie na chrbátik - ako len na rukách?

Včera sme boli pozrieť pešo tata na stavbe nášho domčeka na Kolonke - až pod rampamy. A od tiaľ až domov sme šli dole kopcom na rukách. Niekedy už mám z toho riadne nervy, no ale čo už - keď som si ho to ja naučila :unamused:

Včera pred tou búrkou som akurát zaparkovala auto pred domom a ešte vytiahla kočík, že prejdeme po Vrútkach - len som ho zložila, tak šupec. tak som mala mokrý nácvik
23. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :grinning:

hlásim, domestos už nastriekaný vo wecku, ja pijem kávu a spamätávam sa :grinning:
23. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenk30 ved si sa mala pridat,,,inak kacky sme nekrmili, ale neva
ten nosic je lepsi na chrbat, ja som ho celkom pouzivala aj doma ked som vysavala,,,,alebo kuchtila
no a stym nosenim je to tak na co dieta naucime tak bude :slight_smile: no kazde dietatko je ine,,,
23. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...........dobreeeee rano.................idem si dat kavu........ :sunglasses: :sunglasses: a idem pre dieta :slight_smile:
23. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello, prechadzka za nami, nakupene, dieta vylietane, obed uvareny, kava vypita...
lenka to je dobre, ze domestos je v akcii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a kde su fotky...??? :fearful:
23. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dokedy si hyrila? :slight_smile: alkoholl este asi doznieva co? :slight_smile:
23. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso zuzu, že obed navarený, nakúpené...................... ja čím skôr vstávam........tým je to so mnou horšie.

Môj malý teraz vstáva o 4 a vyžaduje si plnú pozornosť, takže sa mi nejak zle rozlepujú oči........
23. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, ja by som sa radšej obzerala po ergonomickom nosiči, čo tá klokanka v Lidli nie je... Však ti požičiam tú Manducu a uvidíš, či ti bude vyhovovať. Alebo ešte aj Ergo môže byť fajn.
23. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenk30...neboj ked bude vacsi budes zvladat aj ty....my sme nauceny o 8-mej ist do obchodu, nakup hodim domov....ostaneme von a pocas ranajok postavim na obed...a ten sa vari sam... :grinning: :grinning: :grinning: tak tak...
Lucka uz spi...normalne zjedla na desiatu jogurt a banan a oplavala do postele... :fearful: ...no co uz...hlavne ze vie, ze ked sa jej chce spat tak treba ist spat...a nie blbnut :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, co vsetky dospavate????
23. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte :slight_smile: a fotky nemáte z čurbesu
23. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica....budu...len sa musi "fotografista" pripojit na kona... :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa a ako bolo :slight_smile:
23. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica...bolo...
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
23. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. JA som uplne grogy. :rolling_eyes: .Robim palacinky, maly spi a mala pozeraja hopsajuce celebrity :grinning:
Ja som sa citila super na stretku a vobec sa mi nechcelo spat po tolkej kofole, tak som obtazovala MM :grinning:
Vraj mam chodit castejsie :sweat_smile:
23. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak paráda :slight_smile: kedy je dalsie? :sweat_smile:
23. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokedy ste boli?.....ja uz sa pomaly preberam......... :grinning: zuzu, ty si nejaka akcna :confused: , ja mat tvoju energiu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nechapem kde ste vsetky,,,vsak zuzu? :grinning: :grinning: ja som dneska aj okna umyla a akurat si idem zaliat kafco a potom do jedlovin grilovat si zeleninku
23. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo MDD na Strecne
http://www.pmza.sk/
23. máj 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok