Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

moni244
11. nov 2013

ahojte, pochádzam z Martina ale už pár rokov žijem v Bratislave ale často sem chodievam a teraz už aj s 10 mesačnou dcérkou, tak sa chcem opýtať, je tu nejaká kaviareň, detské centrum, kde by sa vedela ona pohrať keď je takéto úžasné počasie vonku? Na internete som našla len Detský sen na Severe, je tu aj niečo iné? A ak nie, aké máte skúsenosti s Detským snom?

cherry1981
9. dec 2013

Ahojte baby chcem sa opytat, navstevujete niektora Eurodent MEDIMA v Martine? Ako ste spokojne? Budem vdacna za kazdu reakciu 😉

petka035
10. dec 2013

@cherry1981 my sme tam boli so synom.13mesiacov ma,narazil si zubky.Uzasny pristup,ochota.. .A teda aj co pocuvam od znamych tak to tam velmi chvalia

sorciera24
10. dec 2013

@cherry1981 moj maly tam tiez chodi, nakolko nikde nechcu zubari brat tak male deticky, sice si zaplatis, ale za ten pristup to stoji....moj maly sa priam tesi k zubarke......

cencula
10. dec 2013

ja na MEDINU mám len dobré slová, ked som mala chlapca opuchnutého, tak zubári ho odmietli ošetriť aj napriek tomu, že mal 5 rokov a bol opuchnutý, dokonca mu nemenovaná sestrička odporučila ibalgin od bolesti a v medine ho bez problémov zobrali, zaplatili sme si, ale zaplatila by som aj na budúce.

cherry1981
26. jan 2014

@cencula
@petka035
@sorciera24 Dakebujemujem baby a viete mi poradit ako trhaju zuby?
Ja potrebujm dat vytrhnut zub velmi sa bojim neviete mi poradit?

cencula
22. feb 2014

cherry1981 už asi píšem neskoro, ale ja som tam bola s dieťaťom a bolo to OK

cencula
22. feb 2014

nemá niekto záujem o šteniatka zlatého retrieva? predám velmi lacno, bližšie info aj foto v správe

lelask
25. feb 2014

PlayWisely - mudre hranie- pre deticky od 4m do 4+ rokov. Pridte sa pozriet na ukazkovu lekciu zdarma! Blizsie info na www.bystredeti.sk.

cencula
2. apr 2014

ahojte mamičky dávam do pozornosti nový katalog http://katalogy.dedra.cz/Catalogue-4/#page=1

rusanu
6. jún 2014

Ahojte, maminky z MT, dávam do pozornosti, ktorá si chce privyrobiť a súčasne sa niečomu peknému venovať popri materskej, napíšte správičku. Ale rovno napíšem , že ide o AVON, takže aby ste vedeli tie, ktoré sa tomu venovať v žiadnom prípade nechcete / hoci neviete, o čo prichádzate./ . Mne sa vďaka Avonu plnia sny, naozaj ..... teším sa na správičky 🙂 Prajem krásny a pohodový deň všetkým 🙂

cencula
6. jún 2014

a ked si k avonu pridáte dedru, bude lepšie, kto má záujem podám bližšie info v správe

sellina22
15. aug 2014

Milé maminky, chcela by som sa poradiť (neviem, či ste náhodou už o tom nepísali 🙂 ) ohľadom materskej školy v Martine ...aké máte skúsenosti napr. s evanjelickou, s ďatelinkou, lienkou alebo tou za úradom práce poprípade nejakou inou, ktorá sa vám zdá dobrá ? Ďakujem vám

cencula
16. aug 2014

ahojte ak si chce niekto privyrobiť ponúkam katalogový predaj DEDRA, ktorej som sa ja osobne velmi bránila, ale drogéria je výborná, vstupné poplatky sa neplatia žiadne, povinné odbery nie sú. Registrovala som sa prvoobjednávkou, na ktorej som získala doživotnú zlavu na všetky výrobky. Výrobky môžem len odporučiť. Ak by mal niekto záujem pomôžem, napíšte do IP.

kaculiatko88
24. aug 2014

Milé maminy,
môžete mi poradiť nejakého dobrého gynekológa v Martine, ktorý by zobral moju kartu aj keď mám trvalý pobyt na Východnom Slovensku. Študujem na VŠ v Martine a zistila som že som tehotná a v štúdiu by som chcela pokračovať. A tak do poradne ku môjmu dr. nestíhala chodievať.
Ďakujem veľmi pekne za každú radu.

cencula
8. okt 2014

Má niekto prosím vás skúsenosti s týmto? http://www.zlavadna.sk/zlava_93689_dominosoft-s...
dakujem

rusanu
13. okt 2014

Milé mamičky,mám možnosť zohnať bio kokosový olej ,ktorý som sama odskúšala, 240gr za 5 Euro. V prípade záuju píste,upresníme podmienky. Pekný večer prajem. 🙂

rusanu
13. okt 2014

@kaculiatko88 ja chodím k dr. Málikovi,príjemný a pohodový doktor už mi dve deti odrodil. Je v budove Sénia na Prieložteku.

rusanu
15. okt 2014

Ahojte,maminy, ponúkam možnosť zohnať skvelý a mnou odskúšaný kokosový olej , 240 gramov za 5 Eur . V prípade záujumu rposím správu. Prajem pekný deň všetkým 🙂

rusanu
20. okt 2014

Milé mamičky,mám možnosť zohnať bio kokosový olej ,ktorý som sama odskúšala, 240gr za 5 Euro. 🙂

rusanu
20. okt 2014

Dievčence, vie niektorá,kde by som zohnala bábiku Mášu z rozprávky Máša a medveď ?

zuzu13
22. okt 2014

Zdravím žienky, v sobotu je burza detských vecí na ZŠ J. Kronera na Ľadovni. Registrácia predávajúcich je od 8,00 do 8,30. Burza začína o 9,00 hod a trvá do 13,00hod.

zuzu13
2. dec 2014
30kika30
7. jan 2015

ahojte maminy zhanam niake info o zš v záturčí chceme tam dať synátora tak by ma zaujímalo aké máte skúsenosti

martika123
13. jan 2015

Ahoj a čo ta kozmeticka v priekope kozmeticky salon tina aka je .

cencula
1. feb 2015

prosím vás neviete mi niekto poradiť alebo dať link odkial stiahnem ladové kráľovstvo rozprávku? dakujem vám velmi pene ja mám rada takéto rozprávky a spravili by sme si s chlapcami v piatok kino, alebo nejaké pekné podobné rozprávky dakujem

miriamk2
25. aug 2015

Ahojte, má prosím vas kontakt niektorá z vás na kadernictvo ERIKA VO VRUTKACH? nemozem sa na nete akosi k nemu dopatrat 😒 vopred ďakujem 🙂

zuzana914
8. sep 2015

ahojte, prosím o pomoc, presťahovali sme sa z Oravy do Vrútok a hľadám dobrého pediatra pre naše bábo, ktore čakáme v novembri. Poradíte? ďakujem

zuzu13
30. sep 2015
denaha
16. feb 2016

Ahojte,budeme sa stahovat do Martina,preto potrebujem vediet ci tam su aj mestske jasle ,alebo iba tie sukromne..dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre