Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

ttina23
3. nov 2009

kde ste vsetky????????????????????

pupi78
3. nov 2009

Tina, väčšinou fičíme na Facebooku, pridaj sa. 🙂

sana15
3. nov 2009

je tu mrtvo 😕 Nestiham sa pripojit ani k netu,tak po sto rokoch sa tu ukazem a tu nic noveho 😨

kika22
autor
14. nov 2009

no veru ani ja nestiham...reku nakuknem cio sa deje a nic....sana mate zubky, ste zdraví?

sana15
6. dec 2009

je tu uz totalne mrtvo. mate svoju skupinu na FB?
Kika,minuly tyzden sa mu prerezal druhy. teraz je taky srandovny s tami rastucimi dvoma zubkami. ale paradne hryzie. mna - stale do pleca, aj to boli 😅

vivien22
7. dec 2009

ahoj Sana, dávno som o vás nič nepočula. ako sa máte? čítam, že máte už 2 zúbky, aj my máme už 2. minulý týždeň sme boli v nemocnici s malým. dostal z ničoho nič vysoké horúčky až 40C, tak nás hospitalizovali. ale nič mu nezistili, vraj nejaký vírus. keď budeš mať čas tak sa niekedy ozvi, že ako sa vám darí. Maj sa pekne. majka

kika22
autor
19. dec 2009

no je tu mrtvo....nejak sem uz nechodime...skoda ...no hadam v Novom roku sa sem viac dostaneme nieco napisat... 🙂
my mame 4 zubky a presne ako vravis hryzie ma do pleca a muza toho vobec sranda...prihodim sem dake foto...idem kuk ci tam mas matuska v albume nejaku cerstvu foto... 🙂

Inac vsetkym prajem stastne a vesele 🙂 pocasie je aspon trosku uz vianocne 😉 a co sa tyka stromceka, tak toho roku mame len taky maly, aby nam ho Matej nezhodil 😀

pupi78
23. dec 2009

Pod stromčekom dary, detská tvár už žiari, pod stromčekom balíčky pre veľkých i maličkých. Každý si v nich nájde, radosť, šťastie, nádej.
praje Martinko s rodičmi 🙂 🙂 🙂

sana15
26. dec 2009

jej Pupi,dakujeme za prianie. Dufam,ze ste vsetky prezili krasne Vianoce s svojimi deturecami.
My mame veliky stromcek az po strop,este aj zivy 😔 ale dnes 26 este zije 😀 Chodia teraz navstevy,tak maly ma darcekov a darcekov,ale kasle na vsetky hracky....najlepsie hracky su v kuchynskej linke 😀

Kika,cerstve foto uz len na FB. akurat som chcela pridat z Vianoc,ale nejde to,zase FB strajkuje,tak skusim zajtra ak bude casu po dalsej hromadnej navsteve. este ze mame tu umyvacku 😅 Aj ked dnes mi za vsetkymi poumyvala riady mamina. Este ze ju mam 🙂 Mohla by chodit castejsie 😀

sana15
26. dec 2009

inak stale mame len tie dva zuby....ale je na zjedenie ked sa usmeje a vidno mu len tie 😵

sana15
26. dec 2009

Majka,jeeej ahoj. a dobre vidim????? na ceste dalsi prirastok? GRATULUJEM 😵

mimi21
27. dec 2009

jani moja Ninka ma sedem mesiacov prec a stale ziadne zubaky 😅 na jednej strane aj dobre kedze este stale kojim

sana15
30. dec 2009

To ma este cas, nam zacali ist v deviatich. a tiez som rada,lebo ked ma uhryzne do bradavky aj s tymi dvoma,tak to stoji za to.neviem si predstavit,co by mi urobil zo styrmi 😀

zabullka
4. jan 2010

ahojte vsetky maminy, chcela by som sa vas informacne opytat ci by ste mali zaujem plavat s vasimi babatkami aj v okoli BB. Som aqua baby instruktorka a chcela by som taketo nieco rozbehnut aj v BB, taktiez by som chcela zacat cviciť s babatkami vo veku 3 mes.- 3 roky, z vase odpovede dakujem, v pripade otazok ma mozte kontaktovat na katarinazabkova@yahoo.com

dionova4
13. jan 2010

Ahojte maminy, prepáčte že Vám sem takto nabehnem ale veľmi súrne potrebujem pomoc a tak to skúsim aj tu....
čo najskôr hľadám nejakú rehabilitačnú sestru na cvičenie so synom /9 mesiacov/ zatiaľ na 3 mesiace. Ide o cca 1-2 hodiny asi 3-4 krát do týždňa.
Prosím ak ste tu niektorá alebo o niekom viete, kto by si chcel a mohol takto privyrobiť a pritom mi veľmi pomôct, ozvite sa prosím do internej pošty.
Na odmene sa dohodneme pri stretnutí.
Spojím sa s každou s Vás ktorá sa mi ozve do internej pošty a nechá na seba kontakt . pripadne by sme sa vedeli hned i stretnuť.

dakujem srdečne za ochotu. dionova

dionova4
13. jan 2010

Ešte som zabudla, cvičili by sme u nás doma /Banská Bystrica/. dionova

zabullka
19. mar 2010

Milé mamičky, budúce mamičky.
Pripravujeme pre vás a vaše bábätká kurzy plávania a cvičenia v okolí Banskej Bystrice približne do 10km od centra.
Kurzy plávania- 100 eur/mes., 8 lekcií- 2x./týždenne
Celková doba plávania je ohraničená na dobu 1 hodina a 30 minút, ktoré sú približne rozložené takto:

* 15 minút – pred zahájením lekcie
* 45 minút – trvanie lekcie
* 15 minút – saunovanie
* 15 minút – aklimatizačná doba
Prvé kurzy otvárame v septembri 2010 a preto vás už chcem teraz poprosiť kto by mal záujem keby ste sa hlásili na túto mailovú adresu
plavaniecviceniesbabatkamibb@gmail.com

jamaat
28. mar 2010

Ejha, vy ste to tu nejako začali flákať. Aj som občas nakukla k vám a fčuľ nič. 🙂

monka9
7. apr 2010

ahojte zienky, pisem sem prvy krat. hladala som region zvolen a nasla som vás. mam 2mesačneho chlapceka a kedze som uz starsou mamickou (35) a moje rovesnicky - kamaratky uz maju vacsinou deticky väcsie a su v praci, rada by som si nasla aj touto cestou nejake zienky na pokec, mozno casom aj na prechadzky, aby nam bolo veselsie. ak by mala niektora z vas zaujem budem veeelmi rada 🙂 .

dadqa86
18. apr 2010

Ahojte mozem sa k vam pridat aj ja?Kedze som s Presova,ale pochadzam zo Zvolena a chodim tam k rodicom? 😒

aly
30. apr 2010

Ahojte zienky, tiez som rodila vo ZV. Chcem sa opytat idete niektora do BB na Milu pre mamu? Je to podujatie pre rodicov s detickami, organizovane Materskymi centrami. 🙂 Mohlo by to byt celkom zaujimave

kika22
autor
18. máj 2010

No ahojte...som tu zas po dlhej dobe...som rada, ze ste sa sem niektore pridali 🙂
Straaasny máj mame...do kelu...zima a k tomu dazd, mam co robit ked prsi, aby som maleho doma nejako prebavila...
A dnes sme mali zlýýýý den...boli sme na chirurgii, Matej si na seba vylial vriacu kavu...no proste strasne...to som mama 😠, a to som bola pri nom, no zle sa rychlo veru stane ☹

leginca
19. máj 2010

Ahojte,
až teraz som našla túto tému. Ja som z BB a mám 6-ročného syna, ale začíname pracovať na druhom dieťatku.

No májové počasie je zatiaľ strašné - ale na tento víkend hlásia polojasno a okolo 22 stupňov, tak dúfam, že to bude tak, lebo v sobotu 22. 5. - chceme ísť na akciu Rodičovské pexeso - bude to pod pamätníkom a je tam veľa atrakcií pre deti.
Tu je link s informáciami aj s programom - boli sme minulý rok a bolo to fakt super. 🙂

http://www.buducamamicka.sk/_obsah.php?content=93

annie13
21. máj 2010

aj my sa chystame na rodicovske, kedze sa tesime tak bude prsat 😀

leginca
21. máj 2010

No ja dúfam, že nebude pršať, aby mali deti radosť. 😎

annie13
21. máj 2010

no ja kojim tak sa neviem rozhodnut kedy ist 2 x nie
aj na laciho strike by sme sli o 12tej
aj na particku o tretej ale to by ani maly nevydrzal a malu uz vonkoncom nie

bajciatko
21. máj 2010

Ahoj maminy, aj my sa chystame na Rodicovske 🙂

aly
27. máj 2010

Tak ako bolo na pexese? My sme neboli, manžel bol chorý. Inak s tým počasím súhlasím, podobá sa mi to na apríl.
A Kikka viem že zlé sa rýchlo stane, aj ked máme oči na stopkách celý čas.

annie13
27. máj 2010

@aly nema ta co mrziet oproti vlanajsku sa to neda porovnat menej atrakcii malo darcekov slaby program

bajciatko
27. máj 2010

my sme nakoniec nesli, prislo mi to este skoro, kedze danielka ma len 7 mes, nemala by z toho nic, hoci ja som sa tesila, ze sa postretavam s kamaratkami, no nevadi... boli svagrovci a ti si velmi pochvalovali, mozno aj preto, ze neboli minuly rok ako pise annie a nemaju to s cim porovnat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre