Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

kika22
14. máj 2009

baby tak dúfam, že sa tu stretneme a podelíme sa o skúsenosti a rady našich drobcov 🙂

bajciatko
10. okt 2011

@annie13 dakujem za info, pre nas je DT daleko, to uz potom asi skor vyskusame nieco v BB 🙂, ale este raz vdaka a budem rada ak das info, ze ako bolo na veselych zabkach 🙂

ribelina
1. nov 2011

Ahojte dievcata, chcela by som sa opytat ci niektora nepoznate dobru kadernicku v bb. taku co by mi vedela poradit ohladne farby flasov lebo uz som z nich chora 🙂 dakujem

janulkan
2. nov 2011

baby nemate niektora telefonne cislo na ortopeda - kontrola klbikov v 1. mes? ja som si ho v porodnici odpisala, ale papierik sa dako stratil 😅

annie13
2. nov 2011

@janulkan
045/520 12 02
Kasubova

janulkan
2. nov 2011

@annie13 dakujem, ale zabudla som dodat ze v BB 🙂

annie13
3. nov 2011

@janulkan 😒 tak tam nemam

siska33
8. nov 2011

ahojte! Nemáte niektorá v pláne v blízkej budúcnosti, chodiť plávať na tie kurzy s babätkom? Bud do Zvolena alebo na Sliač.

tina_telekova
3. dec 2011

Ahojte, nemate niektora nahodou kontakt na dobru fotografku, ktora by urobila pekne tehulkovske fotky? Najlepsie vo Zvolene..... Dakujem pekne

sara07
4. dec 2011

@tina_telekova skús Igor Dian, má aj web vyhladaj si,,fakt pekne foti,je z BB

zzuzana82
4. dec 2011

@tina_telekova velmi pekne foti 😉 http://mspodniakova.sk/

mada111
4. dec 2011

Ahojte baby! Chcem sa spytat, ci neviete este o nejakych mikulasskych akciach pre deticky vo Zvolene?
🙂 V sobotu bol mikulassky vlacik, dcerke sa velmi pacilo..

tina_telekova
4. dec 2011

@sara07 Dakujem velmi pekne

tina_telekova
4. dec 2011

@zzuzana82 Tiez dakujem pekne

janulkan
4. dec 2011

@mada111 https://www.facebook.com/kamsdetmivbanskejbystrici su tam aj nejake mikulasske akcie v ZV 🙂 pripadne tam najdes dalsie odporucania na ine stranky

mikailla
4. dec 2011

@janulkan AL KHOURI IHSAN MUDr., PhD.
Krížna 465/1, 97401 Banská Bystrica

Tel.: 048/415 36 13
Odporucam, strasne tolerantna sestricka a strasne dobry ortoped,ma tam vzdy vela ludi a napriek tomu sestricka uprednosti hned ked zaklopete ze ste s babom,narozdiel od nemocnice tam sa vraj dlho caka v rade. 😉

janulkan
4. dec 2011

@mikailla dakujem, uz sme tam boli 🙂 a ako pises, zobrala nas hned ako otvorila dvere

mikailla
4. dec 2011

@janulkan potom som si vsimla ze prispevok je stary mesiac,ze uz asi nepomozem 😅 Su suprovi ze a tolerantni. 😉 😉

mada111
4. dec 2011

@janulkan dakujem, pokukam.. 😉

tina_telekova
5. dec 2011

Ahojte, neviete mi poradit cievnu chirurgicku ambulanciu vo Zvolene?

stella365
8. dec 2011

Ahoj maminky, viete mi odporučit nejakého dobrého pediatra v BB V Radvani alebo niekde poblíž?
Viem, že na Huštáku ich je zopár, máte nejaké skúsenosti s nimi? Poprípade s Rosiarovou v Radvani?? Vopred vdaka

deni26
8. dec 2011

@stella365 skus MUDr. Andelovu na Kyjevskom, je to vazne anjel. My k nej chodime a som s nou maximalne spokojna. rosiarova neviem, ja som na tie doktorky v Radvani nepocula nic dobre a to teraz byvam v Radvani.

stella365
9. dec 2011

na Kyjevske mi je daleko, chcem to mat co najviac poruke 😀 no ja som chodila ako dieta k Soltesovej a bola fajn, len by som uz asi trochu mladsiu chcela..

ev1cka11
9. dec 2011

@stella365 aj my sme chceli Andelovú, no nezobrala nás /má veľa detí/, a tak chodíme k šoltésovej. Som spokojná, má milú a ochotnú sestričku. Aj keď mladšia doktorka by nebola od veci 🙂

lypka
12. dec 2011
katuljenka
15. dec 2011

@bajciatko Mile mamicky, pozyvame vas 20.12. (utorok) do materskeho klubu Rodinka na Zapade. Budeme mat rucne prace zamerane na Vianoce, mozte si vyrobit pohladnicu alebo nejaku dekoraciu. O deticky dufam bude postarane.. pokusime sa zohnat nejake operky.. Ak mate zaujem prosim napiste mi sem. Budeme mat aj nejake male obcerstvenie a posedenie, myslim ze nam bude skvelo! Ak mate aj ocinkov doma mozte ich kludne so sebou zobrat. Dvaja su uz nahlaseny 🙂 ako operky. Vstupne bude dobrovolne.
Like · · Follow post · 21 hours ago
Kristína Barcíková likes this.

od 9:00-11:30

pocula som, ze sa zase rozbehlo MC na Zapade, a toto je pozvanka kt. som dostala na FB od znamej.
inak sa chcu stretavat mamicky kazdy UT a STV 0d 9-11.00

lubica69
26. dec 2011

Ahojte
Mamičky zo ZV prosím Vás pekne mohli by ste mi odporučiť nejakú dobrú predajňu kočíkov v ZV
Chystám sa tam 13.1 na 3D sono tak by som si rada pozrela novú kolekciu Jané V BB ju zatiaľ nemali no mo 😀 no po novom roku
Ďakujem krásne

karin77
28. dec 2011

Ahojte, prosím vás keď ste debatili o tých doktorkách, ako to je keď porodíte, tak máte nadiktovať nejakú detskú lekárku, však? A treba si tú detskú lekárku zabeštelovať ešte pred pôrodom, alebo nadiktujem tú, ktorú si vyberám ja.

parvitas
28. dec 2011

@karin77 ahoj, áno, najlepšie je dohodnúť sa s pediatričkou ešte pred pôrodom. napr. tá moja mi povedala, že jej mám zavolať, ke nás pustia z pôrodnice a ešte v ten deň (alebo deň na to) príde bábätko pozrieť u nás doma. a tam sme aj zmluvu podpísali...
a v pôrodnici sa uvádza meno detskej lekárky, pretože jej sa potom má odovzdať dokumentácia o dieťatku...

adra22
28. dec 2011

@mikailla Ahoj chcela by som sa opýtať na toho ortopéda objednáva sa dopredu a ako rýchlo objednajú?
A má aj sono?
Ďakujem lebo sme boli v ZH ale niesom spokojná vôbec tak som chcela niečo v BB ale našla som len v nemocnici.
Ďakujem
@janulkan

karin77
28. dec 2011

Parvitas ďakujem, myslím, že by s tým nemal byť problém, uvediem meno lekárky, ktorú má starší syn. Niečo si spomínam, že sa ma na meno detskej lekárky pýtali v nemocnici pred 7 rokmi keď som rodila syna. Parvitas a koľko si doteraz pribrala, lebo ja som v 29tt a už som pribrala vyše 10 kg. Pri prvom dieťati som skončila na 13kg, a ja už teraz mám vyše 10kg, hrozné. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre