• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

10. októbra 2013 
@annie13 dakujem za info, pre nas je DT daleko, to uz potom asi skor vyskusame nieco v BB :slight_smile:, ale este raz vdaka a budem rada ak das info, ze ako bolo na veselych zabkach :slight_smile:
10. okt 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata, chcela by som sa opytat ci niektora nepoznate dobru kadernicku v bb. taku co by mi vedela poradit ohladne farby flasov lebo uz som z nich chora :slight_smile: dakujem
1. nov 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate niektora telefonne cislo na ortopeda - kontrola klbikov v 1. mes? ja som si ho v porodnici odpisala, ale papierik sa dako stratil :sweat_smile:
2. nov 2011 o 15:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkan
045/520 12 02
Kasubova
2. nov 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annie13 dakujem, ale zabudla som dodat ze v BB :slight_smile:
2. nov 2011 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkan :unamused: tak tam nemam
3. nov 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! Nemáte niektorá v pláne v blízkej budúcnosti, chodiť plávať na tie kurzy s babätkom? Bud do Zvolena alebo na Sliač.
8. nov 2011 o 21:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemate niektora nahodou kontakt na dobru fotografku, ktora by urobila pekne tehulkovske fotky? Najlepsie vo Zvolene..... Dakujem pekne
3. dec 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina_telekova skús Igor Dian, má aj web vyhladaj si,,fakt pekne foti,je z BB
4. dec 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! Chcem sa spytat, ci neviete este o nejakych mikulasskych akciach pre deticky vo Zvolene?
:slight_smile: V sobotu bol mikulassky vlacik, dcerke sa velmi pacilo..
4. dec 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sara07 Dakujem velmi pekne
4. dec 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzuzana82 Tiez dakujem pekne
4. dec 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mada111 https://www.facebook.com/kamsdetmivbanskejbystrici su tam aj nejake mikulasske akcie v ZV :slight_smile: pripadne tam najdes dalsie odporucania na ine stranky
4. dec 2011 o 17:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkan AL KHOURI IHSAN MUDr., PhD.
Krížna 465/1, 97401 Banská Bystrica

Tel.: 048/415 36 13
Odporucam, strasne tolerantna sestricka a strasne dobry ortoped,ma tam vzdy vela ludi a napriek tomu sestricka uprednosti hned ked zaklopete ze ste s babom,narozdiel od nemocnice tam sa vraj dlho caka v rade. :wink:
4. dec 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla dakujem, uz sme tam boli :slight_smile: a ako pises, zobrala nas hned ako otvorila dvere
4. dec 2011 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulkan potom som si vsimla ze prispevok je stary mesiac,ze uz asi nepomozem :sweat_smile: Su suprovi ze a tolerantni. :wink: :wink:
4. dec 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkan dakujem, pokukam.. :wink:
4. dec 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi poradit cievnu chirurgicku ambulanciu vo Zvolene?
5. dec 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminky, viete mi odporučit nejakého dobrého pediatra v BB V Radvani alebo niekde poblíž?
Viem, že na Huštáku ich je zopár, máte nejaké skúsenosti s nimi? Poprípade s Rosiarovou v Radvani?? Vopred vdaka
8. dec 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella365 skus MUDr. Andelovu na Kyjevskom, je to vazne anjel. My k nej chodime a som s nou maximalne spokojna. rosiarova neviem, ja som na tie doktorky v Radvani nepocula nic dobre a to teraz byvam v Radvani.
8. dec 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Kyjevske mi je daleko, chcem to mat co najviac poruke :grinning: no ja som chodila ako dieta k Soltesovej a bola fajn, len by som uz asi trochu mladsiu chcela..
9. dec 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella365 aj my sme chceli Andelovú, no nezobrala nás /má veľa detí/, a tak chodíme k šoltésovej. Som spokojná, má milú a ochotnú sestričku. Aj keď mladšia doktorka by nebola od veci :slight_smile:
9. dec 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2011 o 16:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajciatko Mile mamicky, pozyvame vas 20.12. (utorok) do materskeho klubu Rodinka na Zapade. Budeme mat rucne prace zamerane na Vianoce, mozte si vyrobit pohladnicu alebo nejaku dekoraciu. O deticky dufam bude postarane.. pokusime sa zohnat nejake operky.. Ak mate zaujem prosim napiste mi sem. Budeme mat aj nejake male obcerstvenie a posedenie, myslim ze nam bude skvelo! Ak mate aj ocinkov doma mozte ich kludne so sebou zobrat. Dvaja su uz nahlaseny :slight_smile: ako operky. Vstupne bude dobrovolne.
Like · · Follow post · 21 hours ago
Kristína Barcíková likes this.

od 9:00-11:30

pocula som, ze sa zase rozbehlo MC na Zapade, a toto je pozvanka kt. som dostala na FB od znamej.
inak sa chcu stretavat mamicky kazdy UT a STV 0d 9-11.00
15. dec 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte
Mamičky zo ZV prosím Vás pekne mohli by ste mi odporučiť nejakú dobrú predajňu kočíkov v ZV
Chystám sa tam 13.1 na 3D sono tak by som si rada pozrela novú kolekciu Jané V BB ju zatiaľ nemali no mo :grinning: no po novom roku
Ďakujem krásne
26. dec 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím vás keď ste debatili o tých doktorkách, ako to je keď porodíte, tak máte nadiktovať nejakú detskú lekárku, však? A treba si tú detskú lekárku zabeštelovať ešte pred pôrodom, alebo nadiktujem tú, ktorú si vyberám ja.
28. dec 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karin77 ahoj, áno, najlepšie je dohodnúť sa s pediatričkou ešte pred pôrodom. napr. tá moja mi povedala, že jej mám zavolať, ke nás pustia z pôrodnice a ešte v ten deň (alebo deň na to) príde bábätko pozrieť u nás doma. a tam sme aj zmluvu podpísali...
a v pôrodnici sa uvádza meno detskej lekárky, pretože jej sa potom má odovzdať dokumentácia o dieťatku...
28. dec 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikailla Ahoj chcela by som sa opýtať na toho ortopéda objednáva sa dopredu a ako rýchlo objednajú?
A má aj sono?
Ďakujem lebo sme boli v ZH ale niesom spokojná vôbec tak som chcela niečo v BB ale našla som len v nemocnici.
Ďakujem
@janulkan
28. dec 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Parvitas ďakujem, myslím, že by s tým nemal byť problém, uvediem meno lekárky, ktorú má starší syn. Niečo si spomínam, že sa ma na meno detskej lekárky pýtali v nemocnici pred 7 rokmi keď som rodila syna. Parvitas a koľko si doteraz pribrala, lebo ja som v 29tt a už som pribrala vyše 10 kg. Pri prvom dieťati som skončila na 13kg, a ja už teraz mám vyše 10kg, hrozné. :frowning2:
28. dec 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok