Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

16kristina02
12. máj 2011

@cicus13 aj my sme tam boli ked bol klub včera 😎 ja sa chystam spojazdniť bicykel, tak by sme sa rychlejšie vedeli dostať na žabaka vlasne kdekolvek 🙂

cicus13
12. máj 2011

@16kristina02 😀 😀 akurát včera som bola kupovať šróby na sedačku 😀 😀 už by som chcela aj ja, len malý si strháva okuliariky z očí 😠 😠 prilbu už mám, len mi musí drahý pripevniť sedačku a pôjdeme to skúsiť...dúfam, že sa Nikimu bude páčiť 😝
Vy ste ešte neskúšali ?

brculka80
12. máj 2011

@cicus13 tak sa niekedy dohodnime na zabaku. my teraz chodime iba poobede von..ked bude pekne mohli by sme ist piknikovat aj s @16kristina02

adulina
12. máj 2011

@cicus13 a ty kde byvas ked zdravotne mas daleko? lebo aj ja mam zdravotne daleko a zabak blizko. 😕

16kristina02
12. máj 2011

@cicus13 my sme ešte neskušali isť na bicykli, ešte ani sedačku nemam, musim zohnať. to bude super, lebo sa da potom aj na bicykloch aj do Ivanky skočiť na to namestíčko 😎

16kristina02
12. máj 2011

@brculka80 možme aj na žabak nam, je to podstate jedno 😎

16kristina02
12. máj 2011

@cicus13 maximko okuliare tiež nechce mať zatial 😎

cicus13
12. máj 2011

@adulina no smer na Ivanku skoro pri Vyšváderovom obchode 😀
@brculka80 to by bolo super 😉
@16kristina02 no už ich len zacvičiť na bycikel a bude 😀 😀 😀
No len teraz sa má oškarediť tak neviem neviem ☹

16kristina02
12. máj 2011

@cicus13 ano aj ja som pozerala počko že sa ma ochladiť a zasa pršať ☹ ale dokým to prejde, snad už aj bicykel bude pojazdný 😎

andrea_b
13. máj 2011

@cicus13 je to 800g za 10Eur, ale ozvala sa mi este jedna mamina...nech sa kamoska vyjadri cim skor

cicus13
14. máj 2011

@andrea_b tak ho chce 😉 😉 ste odtiaľto z Bernolákova však ? Tak by som sa niekde s Vami stretla 🙂

andrea_b
14. máj 2011

@cicus13
jasne, byvam na jablonovej, tak budem ho viem nechat u fera a veroniky v obchode, alebo sa mozeme stretnut 🙂

cicus13
14. máj 2011

@andrea_b no ja bývam asi 6 dom od Ferovho obchodu 😀 😀 😀 ste doma stále ? alebo chodíte do práce ? Prípadne mi nechajte v IP na Vás číslo tel. a ja Vám cinknem kedy by som sa mohla zastaviť 😉 lebo cez víkend málokedy chodievam na net, ale zastavila by som sa u Vás ak by Vám to nevadilo. Inak sa možno aj z videnia poznáme 😉

adulina
16. máj 2011

@cicus13 tak to sme skoro susedky, aj ja bývam od Ferovho obchodu na skok, mozeme sa tam niekedy stretnut 🙂

cicus13
16. máj 2011

@adulina fakt?:-] jasne, budem rada, a mozno sme sa aj videli😀

mychaella
17. máj 2011

ahojte, vidim, ze tu riesite cyklistiku, my chodime kazdy den do ivanky na to ishrisko s malym na bicykli medzi 4tou az 7mou ako sa nam podari vymotat ak sa bude chciet niekto pridat...
ozaj a baby ak chcete cyklosedacky tak kamarat pracuje v sportovom obchode vie dat 30percent zlavu

16kristina02
17. máj 2011

@mychaella ahoj, no škoda že som si to až teraz prečitala, lebo už sme dnes doobeda kupili. 😒

a chcem sa spytať či pod prilbu pre detičky davate aj ešte nejaku tenku čapicu 😉 ? ? ?

adulina
17. máj 2011

@16kristina02 ja davam ciapku podla pocasia, lebo dost sa aj hlava potí 🙂

adulina
18. máj 2011

@cicus13 no aj ja budem rada, kedy tak chodite von?

cicus13
18. máj 2011

@adulina ráno okolo 10.00 a poobede keď sa napapá tak okolo pol šiestej 😉 poobede vačšinou chodím na žabiak

mychaella
18. máj 2011

@16kristina02 nedavame v takomto pocasi ako adulina iba ked je chladno...

leishmania
19. máj 2011

@16kristina02 ahoj, my sme sa dnes videli u rada v robote, mne sa aj zdalo ze si to ty a teraz aj podla maleho tu vidim 🙂 a dik za tip, skusila som mu dat vodicku lyzickou a na jeho pomery celkom dost vypil 😉

16kristina02
20. máj 2011

Jejda ahojky, no to som važne ani netušila že si to ty, ale tak už aspon viem. A som rada že som pomohla, Maximko tiež zo začiatku ,,vypil " ledva jednu dve ližičky, tieklo mu to kade tade, ale aspon trošku a potom postupne pil viac a viac až sme prešli na flašu, bol kojený a nemal problem sa prisať ani ked pil vodičku z flaše. 🙂

leishmania
20. máj 2011

@16kristina02 viem vypadala som dost zanedbane 😀 😀 asi ti mato hovoril, my sme boli susedia, vraj som mu kradla motorku a bila ho jak 2-3 rocna 😅 a rado je moj bratranec... a asi poznas moju segru, ona chodievala v bernolakove aj von, spolocensky zivot a tak 😀 lydia f.

16kristina02
20. máj 2011

@leishmania ano lydie z vydenia poznám. 🙂

leishmania
20. máj 2011

@16kristina02 kojis alebo je maly uz na UM? mam totiz 50% zlavovy kupon do DMka na UM nestle junior 1+

16kristina02
20. máj 2011

@leishmania už nekojim, kojila som do 6.mesiaca potom som mliečko stratila. Maximko papa Sunar 😉 ale dakujeme

leishmania
20. máj 2011

@16kristina02 mam aj na sunar zlavu 3,32e keby si chcela necham u tvojich svokrovcov v schranke, nasi totiz byvaju par metrov pod nimi

16kristina02
20. máj 2011

@leishmania ok, Ďakujeme, ako sa vam za to odvďačíme?

leishmania
20. máj 2011

@16kristina02 jejda to je v pohode, mne to chodi z DMka lebo tam nakupujem na kratu, ja by som to vyhodila, lebo je kojeny, tak ked to vyuzijete budem rada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre