• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

16. augusta 2017 
@adulina jaj to nie :slight_smile: len je prijemne mat taku moznost, hlavne ked uz budem chodit do prace :slight_smile: teraz som ho mala dlho doma a uz bol strasne divy a nevybureny, urazy oboch chalanov sa stupnovali, tak som uvitala, ze je dnes skolka.... aj ked mi je luto, ze sme rano zistili, ze funguje len par tried kvoli vysokej chorobnosti a maly prisiel teda po dlhej dobe do neznameho prostredia, tusim ze je v mysickovej triede
27. okt 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae no nas Alinko je v myske, ale on hovoril, ze tam mali slonikov, tak neviem, inac aj Alex bol 5dni doma a des a hruza, sa divim, ze este stale mam svoju farbu vlasov, aj dostal po zadku vcera po stvrt roku asi, ale uz som fakt nevladala :stuck_out_tongue_closed_eyes: on ked je ten tyzden doma tak musi tam uz ist, tak dnes som ho supla, aj ked trosku este kasle ale aj dokina hovorila, ze moze ist ma vsetko v poriadku :sweat_smile:
27. okt 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae a ty ides uz do prace?
27. okt 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulina no u nas rovnako, maly este kasle troska, hlavne v noci, ked mu zatecu hlieny, ale cez den je v pohode, uz ani nesmrka, tak som si povedala, ze uz je na case :slight_smile: hotova som z neho :slight_smile:
do prace zatial nejdem, ale uz sa troska rozhliadam po nejakom fleku... ak sa najde nieco neodolatelne, tak by som sla aspon na part time, no uvidime ako budu peniaze tlacit
27. okt 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae no ved aj on rano ako stary tuberak kasle, cez den je to v poho :slight_smile:
27. okt 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulina tak asi mali rovnakeho skolkarskeho bacila :slight_smile: aj ste to zvladli bez ATBs?
27. okt 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae nie neboli sme na ATB, len solmucol na kasel a nasivin, a Vy?
28. okt 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulina nam dala doktorka nieco proti hlienom, obcas som dala robitussin a to je vsetko :slight_smile: len ten kasel nie a nie prejst :(
29. okt 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae nam sa uz chvalabohu lepsi, len obcas este tak buble, a chrci to v nom, ale inac poho :slight_smile: Tamarka tentokrat ani sopel od neho nedostala, takze to asi ani nic nebolo :wink:
30. okt 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulina u nas sme boli chori vsetci okrem Marka :slight_smile: ten nemal ani len soplik! ale zato Tomi brhli stale kazde rano :(
30. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Súrne zháňam nejakú ochotnú, milú, zodpovednú pani, alebo maminu, ktorá by sa mi postarala o syna, ktorý má 1rok a 4 mesiace. Boli by to 2 dni v týždni + poprípade podľa potreby. Ak o niekom viete, za prijateľnú ľudskú cenu, prosím, dajte mi vedieť. Ďakujem.
31. okt 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maaja Ano, poznáme sa. :D
31. okt 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte
Baby kde chodite ked sa už neda moc byt na ihrisku?
3. nov 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, je tu nejaka maminka ktora by sa pridala na spolocne kocikovanie. Mame 6 tyzdnov staru dcerku a uz ma moc nebavi sa premavat samej:slight_smile:
8. nov 2011 o 21:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, pripajam sa, od jari sme tiez bernolakovcania :slight_smile: Nestihla som zatial citat vase prispevky, neviete ci je u nas spinning?
16. nov 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi povedat, ci je z Bernolakova vidiet na Kamzik? chcela by som si tam dat Satro Internet, no podmienka je viditelnost Kamzika. Dakujem za radu.
6. dec 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@psyxooo, od nas z bytovky pri cintorine je kamzik pekne vidno (ak je dobre pocasie), asi to zavisi od toho kde byvas.
14. dec 2011 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem chrenik, inak, cintorin je tam, kde sa planuje ten novy kus dialnice? viete o tom nieco viac ako sa pise na internete? my budeme asi na opacnom konci, niekde pri Dunajskej ulici, este neviem nazov nasej ulice, takze odtial asi neuvidim :(
2. jan 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete prosim, kde sa cvici zumba?
17. jan 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae cviči sa v kulturnom dome v stredu, ale neviem presne o kolkej :slight_smile:
19. jan 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@16kristina02 dakujem :slight_smile: no musim ist volakde nejaky letak pohladat :slight_smile:
baby vy nechodite nikam cvicit?
20. jan 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae na kulturnom dome to podla mna bude napisane.
20. jan 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@psyxooo, pokial som si dobre prestudovala uzemny plan Bernolakova, tak privadzac na dialnicu je planovany od mosta (smer chorvatsky) a bude sa napajat na kruhovy objazd pri Lidli. Pokial viem, na obecnom urade bolo pripomienkove konanie ohladne dialnice a tam sa mohli ludia dozvediet viac. Ja z toho celeho aj tam pocit, ze to s tou dialnicou dopadne tak, ako s dialnicou medzi Zilinou a Ruzomberkom - plany su, ale realita je hodne vzdialena :confounded: :wink:
21. jan 2012 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata zumby chtive, tak mam to z 1.ruky od Mati cvicitelky, zumba je v kulturnom dome, PO 18,00 h. a v ST19,30 h. Tak pridite sa vyskakat a pobavit , vyplavia sa tuky a aj endorfiny , dobra priprava na plesy, a nie len do siat... a z endordinov budemat radost aj rodinka... :slight_smile:
23. jan 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hafko dakujem :slight_smile: nevies, ci je tam aj nejaka satna? o sprche asi mozem snivat, ze? a cenu nevies?
24. jan 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae takze vies je to stary kolturak z cias komnizmu moji rodicia aj som tam chedila do kina , skladali sme tam pionieraky slub, nikto tamnevlozil ani korunu investicie, vsetko iba platali aby to nepadlo, takze su tam WCka, velka sala po bokoch stolicky tam sidas veci a v strede super zabava, potrebujes vodu a uterak a chut sa zabavit a vypotit, dnes som bola Matka je naozaj super, kedze uy nemam ani 25 ani 35 , bola som tam najstarsia, si myslim, bola ohladuplna, isla super, dala aj oddychovky boli tam dievcata zaciatocnicky , ale vsetky povzbudzovala, no bola super, hudba bajecna, ja som sa dobre citila, naozaj,
pridi aj ty pozvi svoje kaamosky , ved tatkovia to hodinku vydrzia snapapkanym vykupkanym babom , a ty si oddychnes., pridi je tam super, cauko
25. jan 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae jaj zabudla som vstupne je 3 eura
25. jan 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hafko urcite pridem, ja som tazka zumba maniacka ;) len musim este nejak maleho odstavit uz konecne, lebo z roboty utekam domov co uz tu bolest neviem vydrzat a zase o pol osmej uspavame, takze hned ako toto vyriesim tak budem zavislacit s vami ;)
dakujem za info!
26. jan 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrenik dik, no snad to tak zle nebude s tou dialnicou, lebo zatial sice este nebyvame, ale tie kolony co sa tiahnu od tretej poobede z BA su hrozne :slight_smile: asi budem potom pracu zhanat radsej v Senci ci Trnave, ako v Blave :DDD no, mam sa na co tesit.
29. jan 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
&psyxooo, na tie kolony sa da zvyknut. a vyhoda Bernolakova je, ze mas niekolko obchadzkovych tras (cez chorvatsky, cez ivanku, cez novu dedinku,..). Ja som pred materskou robila vo Volkswagene a dalo sa to vydrzat. Je pravda, ze kolony su, ale je to len o zvyku
31. jan 2012 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok