Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
8. mar 2010

nsoci mne dosiel zvyseny minuly mesiac

egy tak sup k lekarovi, drz sa

iron
8. mar 2010

ahojte

k anketam: mixnem to maso, ale ostanu take vacsie kusky, ale ovocie papame ze si odhryzkava, takze s velkymi kusmi nemame problem
UM pijeme z flasky, sosacik ma nenapadol, ona z neho nevie pit, takze u nas vedie flaska

a moja dcera ma zubny kamen na jednom zube...to som zvedava ako s tym budeme bojovat u takeho maleho baba

iron
8. mar 2010

egy....veru k lekarovi aj so vzorkou mocu, tu asi pomozu len antibiotika

iron
8. mar 2010

no co teraz tu uz nikto nie. Ja mam chvilku volno, ranajkujem a Ninka pozera vysielanie pre materske skoly na dvojky, strasne sa jej to paci.

nsoci
8. mar 2010

Egy utekaj k lekarovi.

pasoa
8. mar 2010

nšoči, mne prišiel hneď po podaní žiadosti v ďalší mesiac.
píšem ako hotentót, ale hádam rozumieš

egy, mäsko krájam na malé kúsočky, ale keď varím robím viac s tým, že ho potom naporcujem do sáčkov a zamrazím, tak ho predtým buď pomeliem alebo mixnem v kuchynskom robote a to je tiež posekané na také malé kúsočky. Hašé už nerobím.

ďakujeme všetkým za narodeninové priania a pusinky, celý víkend som tu nebola, lebo sa oslavovalo, ale som si zbežne prebehla, čo nové.

a dodatočne chceme popriať Hanke, Miške a všetkým ďalším oslávencom!

u nás oslava super, v sobotu iba my sami traja, torta, sviečka, kvietok,
s matúškom sme od manžela dostali spoločný darček (ja mám narodky onedlho) a síce letnú dovolenku, no tak sa vytešujem a dúfam, že budeme v tom termíne zdraví ;)

v nedeľu došiel môj otec a brat a manželovi rodičia a bratia. veľký hluk, ale manželova rodina je už raz taká. inak pohoda, na úvod bola polievka, za tým kačka, narobila som tie syrové guľky, syrové očká, ovocný šalát, káva, torta... no nezjedla sa ani polovica samozrejme, všetci do prasknutia napchatí už po kačke...
🙂
dnes príde na kávičku môj dedo a teda matúškov pradedo (ten, o ktorom som písala, že sa s tetou z mladosti dali dokopy) ale teta nepríde, je v nemocnici. Tak jej aspoň po dedovi pošlem kúsok torty.
a zajtra príde moja mama a druhý brat.
a tým by už hádam narodeninový virvar mohol utíchnuť 🙂
darčekov nebolo veľa, všetkým som povedala, že nás poteší finančný príspevok na matúškove plávanie.

pasoa
8. mar 2010

no, kým som dopísala (lebo som medzitým 10x odbiehala k matúškovi) tak sme už na ďalšej strane.

egy, neviem, na čo čakáš a píšeš na koňa ako ti je blbo, sa namiesto toho radšej obleč a choď k doktorke. hádam nechceš skončiť v nemocnici?

iron, si myslím, že s tým zubným kameňom nebudú nič robiť. však sú to mliečne zuby, raz vypadnú aj tak a narastú nové. ale to je iba môj laický názor.

iron
8. mar 2010

pasoa...no asi s tym naozaj nebudu nic robit, ale vypadnu az ked bude o dost starsia......no budem to musiet nejako mechanicky dat dole, ale je to svinstvo....
ja s tym tiez bojujem....
Ja sa bojim aby jej to neposkodilo dasienka.

egyptanka
8. mar 2010

Ale moja doktorka je dnes poobede. Tak preto čakám. Nebuďte na mňa zlé 😖

pasoa
8. mar 2010

ach tak...

matja
8. mar 2010

ahojte,

náš víkend bol celkom fajn, len mi je ľúto malého, je dosť mrzutý, musia ho tie zúbky trápiť. Napriek tomu sme včera boli v aquaparku, kde sa mu páčilo, počľapotal si trošku a unavil sa tak, že večer zaspal bez mrnknutia 🙂

anketa - mäsko krájam na malé kúsočky. Nie sú to ani kocky, ale ani malinké vlásočky, také niečo medzi.

Paťko sa čoraz častejšie budí o 6. hod. Už sa teším na zmenu času.

fúha, ale sa to tu nakopilo... chorým maminkám, ocinkom (aj nášmu bolo v noci zle), detičkám prajem skoré uzdravenie.

egyptanka
8. mar 2010

Au Au Au :(

iron
8. mar 2010

Mne je zle...ble...
No egy, este to nejak vydrz a potom ti uz pomozu

kucina1
8. mar 2010

fu baby no nezavidim vam, u nas mal tomasko dnes rano hnacku, vcera mal hnacku 3x. bola som v pivnici a mame to tam take zaplnene sanami, letnymi gumami a neviem cim este, vdaka bruchu som sa nemohla dostat poriadne do policky s predsnidavkami. a ked som sa tam uz dotrepala zisitla som, ze su tam posledne dva kusy, tak mame vsetky domace zasoby uz spapkane

nsoci
8. mar 2010

Som si zdriemla s matkom a dojedal kapustnicu. Mnam. Tusim navarim zajtra dalsiu. Zabera mi na tehu bleee

nsoci
8. mar 2010

http://www.emimino.cz/clanky/seed-pli-se-system...
hentaka velka vanicka by nam bodal

a este totok som nasla
cestovnapozicovna.sk

potulka
8. mar 2010

ahojte

hmmmm, tak zeby sme aj my dozreli na jeden spanok? matejko doobeda odmietal lezat, hoci ocka ma malicke a len ukrivdene vresti... 🙄 varim obed, nakrmim a skusim znova uspat.

nsoci
8. mar 2010

Potulka cesnacik (lyzicka) spapany a moze byt 😉 idem varit obed

mona1111
8. mar 2010

ahojte

K ankete

masko krajam alebo ho trham s vidlickou hlavna vec ze samko to pekne spapa...a aj prezuva co je dolezite....

Dnes sme len dvojko manzel je v praci pride az zajtra rano, ale o jednej cakame navstevu pride kamoska z prace, tak idem sa naobedovat ....

nscoi mne uz prisiel zvyseny rodicovsky este minuly mesiac....

potulka
8. mar 2010

uboziatko moje, mamine pokusy ho nacisto odrovnali. 😔 kym sa uvaril obed, mrncal na nocniku a potom z neho skoro spadol, lebo zaspaval. pri obede detto, takze zjedol asi 5 lyziciek, odniesla som ho do postielky a tam behom 10 sekund zaspinkal. toto asi nebola spravna cesta. dnesny rezim je asi v keli. 🙄

dedde
8. mar 2010

aj mne uz prišiel zvysený rodicovsky vo februári

k ankete

masko krájam na uplne malé kocky, ona to pekne prežuva

denkolc
8. mar 2010

Egy, vyzerá to na liečbu antibiotikami...aaaaaach, jaj... ☹ Vylieč sa čo najrýchlejšie...

Ja mäsko teraz nemám domáce, takže len tie, čo sú v príkrmoch pomleté....domáce robím len omáčky so žĺtkom teraz 😅

A dostali ste aj doplatok za január, či ako??? Ja očakávam plus 200 eur za január a február....či?

Ach, tie chorôbky...kamoška mi práve píše, že malej sa polepšilo v teplotách, ale hnačky a grcačky stále a dostali to aj chalani...takže tri deti grcajúce, hnačkujúce, choré, s teplotami.....tak to by ma asi porazilo... ☹

kajuska111
8. mar 2010

ahojte,
znova po dlhsej odmlke, ale aspon som sem tam precitala 🙂

k ankete: masko nasklbem vidlickou ma male kusky...

inak sa mame fajn, som rada, ze som sa osobne stretla s Ajkou a Mgk (Mackou) a ich drobcekmi....su velmi fajn vsetci styria...Kubko je riadny huncut a Karinka samostatna jednotka 😀 tak by k nam uz kludne mohla prist aj sama...teda keby mala vodicak 😉

dedde
8. mar 2010

den, január sa vypláca vo februári, február zas v marci, takze ak si ešte nedostala vo februári zvýsenu matersku, tak dostanes v marci za január 100 eur aj za február 100 eur

egyptanka
8. mar 2010

Sedim u lekára a som 14. v poradí. Dúfam, ze tu nic nechytim :(

kajuska111
8. mar 2010

egy, drzim palce....mocak je svina... 😖

dedde
8. mar 2010

egy tak to sa nacakas

denkolc
8. mar 2010

Dedde, však práveže som ešte nedostala zvýšené....tak dúfam, že v marci doplatia január a február...lebo moje konto totálne plače..... 😢

Kajuška a ste sa nepofotili spolu? Či som dačo prehliadla?

Inak my sme boli dnes u rehabilitačnej doktorky a malá sa tam rozutekala po ordinácii, tak tej skoro oči vypadli...ale bola happy a ja totálne na mäkko.....uvidíme, čo povie dnes pediatrička....a očkovanie, ach jaj....

Idem dať dáke fotky tiež z "oslavy".....

dedde
8. mar 2010

Den tak dostanes teraz o 200 eur viac

a Tanicka sa ti rozutekala uplne sama?

cakame fotecky 🙂

mona1111
8. mar 2010

den urcite teraz dostanes zvysene aj doplatok no neviem neviem co s tolkymi peniazkami budes robit.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre