Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
15. okt 2009

Iron v Tescu take predavaju, myslim, ze je to taka ich Tesco rada. My mame tiez tu kocku.

lubi22
15. okt 2009

Vladka mala je zlatunka aj v tej modrej. Manzel ju peknucko obliekol. Ja tiez nemusim velmi ruzovu, hoci isto by som sa jej nevyhla pri dievcatku. A isto by som rada kupila aj ruzove, robi dievcatka takymi jemnymi princeznickami. Ale este radsej zelenkave ap. A poznam maminky, co obliekaju dievcatka iba do ruzovej, max nejaka cervena, to mi pride take bez fantazie. Ale asi im sa to tak paci 🙂

drozdik78
15. okt 2009

iron ked pozres obcas na bazaroch stale to tam nekto predava - resp. nieco na taky styl 🙂

kucina1
15. okt 2009

denka oblieka tanicku do ruzova
snehulienka zboznuje cervenu tak adelka je v cervenom xixi taka jahodka mala xixi

tomaska tatino sam nikdy tomasovi veci na oblecenie nevybral

nsoci
15. okt 2009

ahojte...

no ja uz ani usta otvorit nemozem, hruza.... rano idem zasa k zubarke nech kukne ci to zub ci angina ci co
nsoci take mala na stretavke - to ukradla z tej open air cajovne
ale fakt nieco take by som malemu kupila
my chystame kupit sanky s operadlom
sa tesim jak mala jak ho budem vozit

holky mate niekto skusenosti s oteruvzdornou umyvatelnou farbou do bytu?
muz chce tku, ze mu v praci odporucali, ze ked maly bude tapkat po stenach
tak neviem

poobede som bola u snehulienky, reku matko sa bude hrat s adelkou a my pokecame, ale prd, revali jak tury obaja... rozmaznanci jedinacikovski hadali sa o hracky 😀

matko uz treti den papa... nechapem... otvara usta a zere kvanta... celu avent flasku jedla - 270ml a este by chcel, nechapacka... aky obrat zo dna na den, predtym len tak zobkal a ked raz otvoril usta pri papani mala som chut otvorit sampus + vsetko bolo vsade na nom, stolicke, zemi... a teraz ani podbradnik netreba, zasnem

nsoci
15. okt 2009

Drozdik PRESNE hentu kocku som chcela. Iron mozem ju kupit?

denkolc
15. okt 2009

Lubi, Kucina má pravdu...ja som zaťažená na ružovú....ale priznám si, že som proste komerčáčka....A aby ste nepovedali, objednala som si od švagrinej oblečká a už mi došlo - sú to leopardie vzory....takže už nielen cukrík ružový, ale aj leopardica.... 😀 😀 😀
Inak, nie je to moc jednoduché nájsť vhodné veci, lebo nie vždy sa ružová dá zohnať...a najnovšie je v móde aj fialová, tak nám spestrila šatník..hehehe...

Nsoci, u môjho bráška sme kúpili tú umývateľnú farbu na stenu, talianskej výroby, tmavočervená farba....a je to fakt super! Dá sa to normálne vlhkou handričkou udržiavať v pohode...ale tá cena bola 😲 ...

Ironka, Vianoce....tiež by som si priala to, čo Vlaďka alebo Pasojka....Ale sa mi to nesplní.... ☹ Asi by som mala podať loto, lebo ten, kto nemá šťastie v láske, môže vyhrať...

denkolc
15. okt 2009

Ajka, jak si mohla písať sem o pol piatej, keď sme boli u vás na návšteve??? 😀 😀 😀

drozdik78
15. okt 2009

nsoci ja ju mam z lidla inak a tam bola o dost drahsia ako ju predavaju tu 😠 ale je to paradna vec 🙂)

denca ...no ani ja nebudem take stastie ale aspon si povedzme ze mame krasne deticky a to je najhlavnejsie 😉

nsoci
15. okt 2009

No idem ju kupit a potom najdem inu pre iron 😀

egyptanka
15. okt 2009

Do riti preco nevie zaspat? Mne uz je do revu. Uz ma po dnesnom dni tak bolia prsia, co ju mam furt na cecku aby zaspala a nepomaha ... 😢 😢 😢

egyptanka
15. okt 2009

nsoci, tu je to centrum co som ti spominala
http://www.almacentrum.sk/

lubi22
15. okt 2009

Nsoci presne tu kocku mame z Tesca, myslim, ze stala do 400 Sk vtedy este.

Denka mozno kebyze mam dievcatko, obliekam aj ja do ruzova, ktovie. Ale ja mam najradsej pistaciovu a zelenu, takze aj ked kupujem darceky na oblecenie malym dievcatkam, vyhladavam skor tuto farbu 🙂

U nas muz vzdy "schvaluje", co ideme kupit malym na oblecenie. Ja urobim predvyber a jemu iba ukazujem ale povacsine sa zhodneme. Ale niekedy vyberie on nieco ine este navyse. Vsetko im vyberame spolu. Muz ma zase velmi rad na nich oranzovu, aj ja som si ju oblubila 🙂 My radi spolu nakupujeme, on je moj naj poradca, to ked sme v obchode on mi vyberie lepsie ako ja sama.

matja
15. okt 2009

fúúha, malý zaspal až teraz. Veľmi plakal, nechcel ostať v postieľke sám, prsník pomohol iba na chvíľu. Teraz sme mu dali do postieľky veľkého plyšového myšiaka a ostal ticho, tak hádam už zaspal. Idem ho mrknúť, len čo dopíšem.

V rúre sa pečie čerešňová bublaninka 😝

nsoci, my máme tú farbu a je to super, vyjde z nej červené víno, dokonca aj paradajkový pretlak bez jedinej stopy 😉 Vyskúšané 😀

nsoci
15. okt 2009

Ja som zas zatazena na hnedu. Matkovi vsetci kupili modre vecicky tak kombinujem s hnedou. No a malej Hanke budem k hnedej dokupovat cervenu. A zelene, zlte a biele vecicky ponosi po matkovi. To som to poriesila, ze. Uz aj kocik mam vybranby pre druhe 😉
http://www.bumbleride.com/collection2007a/queen...

nsoci
15. okt 2009

Egy jeeej dakujem moc.... hned sa tam nahrniem nech spoznam mamicky z Dubravky.
Inak maju tam super kurzy.
Kuknite aj v centre mesta su niektore a obzvlast davam do pozornosti BebeWalk.
http://www.almacentrum.sk/ponuka-kurzov/

matja
15. okt 2009

fíha, nsoci, a kedy budeš kupovať kočík? 😀 😉

Patrik chodil do konca leta zladený prevažne do žlta, krémova a dohneda a teraz má veľa veci modrých. Na zimu som kúpila jeden modrý a jeden bledokrémový overal.

egyptanka
15. okt 2009

isiel manzel uspat ... ja uz fakt nevladzem, keby som mohla tak si dam nejekeho stamprla.

elenam
15. okt 2009

Krásny večer prajem babenky. Ide ma urvať od nervov. Môj manžel, chrápe a budí malú- asi bude spať v obývačke. Čo mám robiť. Kvapky na chrápanie mu smrdia - vraj ho chcem otráviť. Nemáte niektorá skúsenosti s tými naplasťami, čo teraz reklamujú - voľný dych.
Egy - neskúšala si fit loptu? Ja som donedávna takto uspávala moju malú, či to bolo cez deň alebo večer. Sadla som si, ju som mala na rukách a hopsala som si. A fakt to stále zabralo- vyskúšaj. 🙂

nsoci
15. okt 2009

Ten kocik je odpruzeny, s velkym kosikom, nafukovacie kolesa (predne jemne otocne), am prehadzovaciu rucku, vazi 9kg podvozok, da sa dat do lahu a plus sa da prifat sedatko pre starsieho
http://www.bumbleride.com/collection2007a/toddl...

nasla mi ho snehu 😉

Uz len to druhe babo mi chyba 😀

denkolc
15. okt 2009

Myslím, že veľa z našich povahových čŕt sa odráža na tom, ako a čo obliekame deťom.........veľmi veľa....to máte tak, ako keď si ľudia kúpia psíka a nevedomky sa na seba psík a jeho pán ponášajú... 😉 😀
Tak aj s detičkami je to tak...tí, čo sa radi obliekajú do zemitých farieb, aj detičkám kúpia niečo nekrikľavé....a tí, čo si kompenzujú komplexy a nosia ružové veci, obliekajú do takých aj svoje dieťa... 😉 😉 😉

drozdik78
15. okt 2009

http://www.babybazar.sk/drevena-kocka-id2001714... ha este jedna taka ista iron pre tebaaaaa

nsoci
15. okt 2009

Drozdik to je ta ista - predava ju ta ista holka a akurat tam anhodila rezervaciu pre mna 😀
Ale tu je tiez
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6826819

Denka to je moja parketa.... styl obliekania a povaha ludi... vsetko vidim vsetko sledujem...a je to strasne jak to sedi 😀

Inak aj Ajka oblieka malu do ruzoveho... 😀 😅

drozdik78
15. okt 2009

kurnik 🙂 " zavidim " vam tie vymozenosti co mate v BA 😠 😠 to centrum vyzera fakt dobre, nuz co musime sa tesit z toho co mame 🙂

egyptanka
15. okt 2009

a ja som kralovna ruzovej 🙂

matja
15. okt 2009

egy, tuším sme mali podobný večer. Ja som nechápala, čo je malému, len plač a plač. Už som si myslela, že mu potriem ďasienka tým gélom, ale nemám dojem, že by ho boleli zúbky. Myšiak zabral. Otočil ho hore riťou, malý sa dal presne tak isto vedľa neho a spia 😀 Aj som si ich odfotila: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Bojím sa ho aj zobrať, aby sa Paťko neprebudil.

drozdik78
15. okt 2009

nsoci 🙂 boze a to som aj porovnavala ci to nie je ta ista a zdalo sa mi ze nie ...asi uz neviem citat s porozumenim 😉 ... takze pri stretnuti so mnou by si ma vedela odhadnut 🙂) ?

egyptanka
15. okt 2009

matja, ja som to vzdala ... isiel muz uspavat. Ale je ticho v spalni tak neviem v akom su stave.

egyptanka
15. okt 2009

Teraz dosiel zo spalne a vraj mala uz spi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre