Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

drozdik78
16. okt 2009

tusim ste niektora zhanali 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5577694

drozdik78
16. okt 2009
mona1111
16. okt 2009

a my konecne pojdeme dnes von po 4 dnoch uprsaneho pocasie...... Zacalo svietit slniecko tak dufam, ze to aj vydrzi.......

denkolc
16. okt 2009

Drozdík, neviem, či by ten svetrík Maťko obliekol...... 😀

lenka138
16. okt 2009

no my sme po dlhšej dobe konečne mali ako takú noc, ale kŕmila som ho 2x, o pol 3 a pol6 a zakaždým som pri nom zdriemla, čo sa mi teda nestáva, neviem čo som bola taká unavená

aj ja sa už teším na vianoce. My sme drobcovi teraz cez víkend kúpili hojdacieho sloníka(plyšový), to sme dodatočne k polrôčiku. Síce sa na nom sám ešte neudrží, ale aj tak sa mu veľmi páči a už je celý doslintaný

ja malého obliekam do toho čo príde, nejako neriešim konkrétne farby, ale moja obľúbená je zelená a malý sa mi páči v každej 😉

drozdik78
16. okt 2009

xxixxi ja len ze je zeleny 😀 ci moc dievcensky 😀 ?

drozdik78
16. okt 2009

ci skor velkostne jaj ved Matko patri do rambo klubu som zabudla 😀

lenka138
16. okt 2009

ozaj my máme zajtra uvítanie do života, no síce trochu neskoro, ale dúfam, že dostaneme aspon niečo pekné

včera tu niekto spomínal toho hovoriaceho psíka od fisher-price, je to dobrá vec, my sme to kúpili krsnaťu a v kuse si toho psíka so sebou vláčil všade kam šiel a stále si púšťal pesničky a veľmi sa mu to páčilo

drozdik78
16. okt 2009

lenka my sme dostali na uvitani knihu a 70 euro 😀

...a toho psika chcem aj ja malej kupit pod stromcek 🙂

matja
16. okt 2009

drozdik, tu stranku www.potestedeti.sk ma kamaratka so svojim bratom. Odporucam sa zaregistrovat a poziadat o dostavanie e-booku zadarmo, je tam vela peknych myslienok na zamyslenie - tyka sa vychovy deti.

matja
16. okt 2009

drozdik, my sme dostali na uvitani jednu osusku 😀

egyptanka
16. okt 2009

my sme ani uvitanie nemali ...

egyptanka
16. okt 2009

do prcic som sa teraz rozculila ... vsetci naokolo su najmudrejsi, len ja som ta co nechce dietatu dopriat ...

ajka82
16. okt 2009

my sme mali dnes po dlhsom case celu prespatu noc, bez nosenia a hladkania 😵 ... ale jej zaspavanie na sedem krat...jak som ju dala do postielky prispatu, do 4 minut oci uplne rozplestene a uz aj tam stala a skerila sa...

my sme dotali na privitani, kvetinku, hrkalku a vkladnu knizku s 200 € 😎

egy co sa rozculujes? teraz tych najmudrejsich bude okolo teba, ja som si uz pomaly zvykla na to 😉

lenka138
16. okt 2009

máte skúsenosť s hnačkou u vašich detičiek, už teraz v období prikrmovania? dnes mi už kakal štvrtýkrát a je to aj také hlienovité. Na obed som mu dala iba mrkvičku a namisto večernej kaše mu dám banán, len neviem či nevadí, že ho kojím, či mu to vlastne mliekom stále nepodporujem

lenka138
16. okt 2009

vau ajka, že 200, to je dobré 😉 😉 😉

ajka82
16. okt 2009

lenka, my ani nie...nejedol maly predtym jak tak kakal nieco nove? a pokial kojis, nemusi kakat vzdy hustejsie... ja si pamatam ze moja dost riedko kakala, ked som dva dni po sebe zjedla cinu(troska pikantnejsiu) a aj do kazdej plienky 😅 (uz sme prikrmovali vtedy)
a hlienovite moze byt aj vtedy ak mal malynahodou sopliky, ze mu postekali...

lenka138
16. okt 2009

a zabudla som napísať, že už včera mi tiež viac kakal, cez noc nič a dnes zase od rána. teplotku nemá, má len 37

iron
16. okt 2009

ahojte, kava bola super. Mala spinka a noc sme mali otrasnu. Idu zubky ako som pisala. A dokonca aj citit, ale nie vrchne jednotky ale jedna vrchna dvoja. Takze haluz. Budi sa mi v noci s placom, nechce papat, len ked jej trosku upokojim dasienka. Zaspala vcera o pol jedenastej a o druhej bola hore, to nechcela spinkat..zaspala o tretej, potom o piatej...
je strasne umrncana, boli ju to, anjelika mojho maleho.

A zase mame sople v jednej dierke.

Lenka s hnackami nemam problem, ale asi by som radsej zavolala lekarke

iron
16. okt 2009

a mame aj teplotku 37,6 po odratani... ☹

lenka138
16. okt 2009

jedol kúpenský príkrm, zhruba odvtedy by to aj bolo, len sme to jedli mimo domu a ja si presne nepamätám ktorý som mu dala a čo obsahoval, asi mrkvu, zemiak a por, ale neviem isto a včera dostal cukinu, tak možno aj z toho a ja jediné čo som jedla také iné sú slivky, ale to len tak, že predvčerom jednu a včera dve, tak neviem ☹

ajka82
16. okt 2009

lenka ak sa ti zdala stolica hlienovita dnes, tak to moze byt ta cukyna, po nej byva troska mazlava... ale hnacky nie, ale kedspominas ze by to mohlo byt od prikrmu, radsej zavolaj dr.
strava prejde detom zaludkom a crevami tak za 8 hod. a dlhsie (a mame to aj oskusane, ked dobre travi 😉 )

ajka82
16. okt 2009

a k tym slivkam, ak si ty zjedla jednu-dve, tak to v tom mlieku ani "neuciti"

baskaj
16. okt 2009

kočky, čo mám dať malému, aby ho prehnalo? zase mi už 4. deň nekaká. mám podozrenie, že je to zo špenátu. len je nervózny, tlačí, ale nejde. ani RR nepomáha...

iron
16. okt 2009

baska...vraj slivky pomahaju

lenka138
16. okt 2009

príkrm papal v stredu na obed a hnačkovať začal včera poobede

ajka to si ako myslela, že ak sa mi zdá, že je to od príkrmu, tak mám radšej zavolať dr. lebo ja som myslela, že to je práveže dobré. Ak je to zo stravy, tak to prejde

ajka82
16. okt 2009

baska isto ti poradia slivky, alebo hrusku... (moja malavsak take jedla avobec ju neprehnalo 😅 )

lenka138
16. okt 2009

no vidíš baskaj, my máme práve opačný problém, ale vraj je na to dobrý aj harmančekový čajík

iron
16. okt 2009

au boli ma hlava....zatial ani paralen nezabera...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre