Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
16. okt 2009

lenka myslela som to asi tak, ze nie vzdy su "konzervy" v poriadku aj ked su v zaruke...moze sa stat vselico (nechcem strasit) ... mozno mu len kombinacia nesadla...
a je to tak, ze ak je to zo stravy, tak to prejde, ak uz take nebude chvilku jest... inac ked mu chces dat banan, tak mu ho zmiesaj s cerstvym jablkom radsej...cerstve jabko je dobre na travenie
😉

potulka
16. okt 2009

baskaj, my sme sa minuly tyzden borili s podobnym problemom, no na rozdiel od vas az 8 dni. 😅 matej sa netvaril, ze ma nejaky problem, to skor ja. po takych 4 dnoch som mu okrem zeleniny na obed zacala davat ovocie na olovrant - varenu hrusku, kupovane aj domace slivkovo-jablcne pyre. neviem, ci to zabralo, alebo si matej proste povedal, ze sa teda vylozi... stalo sa mu to vo vani. 😀 vysledny produkt nebol vobec suchy a bobkovity, ako byva pri klasickej zapche. tyzden predtym sa posr... az za usi, tak je mozne, ze sa crievka museli znova naplnit.

kucina1
16. okt 2009

boli sme na prechadzke a na poste, 2 hodinky ale pocasie nic moc. doniesli sme si z posty poriadne zateplene menzestraky, s nimi som velmi spokojna a vynikajuci sedak do vane, tomasko v nom prave na suchu trenuje a velmi sa mu paci. neviem sa dockat vecerneho kupania, to bude radosti.
a dokonca sa v nom do plienky pokakal. tak sme objavili tvar serblika.
staci uz len vyrezat dierku s namontovat na pravy serbel xixi

sla som aj okolo asi 4 lekarni a myslela som na ten testik ale nebola odvaha ho kupit xixi

ajka82
16. okt 2009

krpecsi dava poobedneho slofika a ja rozmyslam ci ju necham samu v izbe na nasej posteli a pojdem zohriat maso pre mna na obed...ale ja bojim, ze sa zobudi, zakym budem za rohom a zleze dolu hlavu z postele 😒

pasoa
16. okt 2009

potulka, my stromec na stenu nedáme ani na strop ho nezavesíme (tak to máva moja mama), lebo sme kúpili 2 roky dozadu taký mega v Poľsku, čo je od podlahy po strop, umelý.. no... megalománia... čo narobíš.... 😀

iron
16. okt 2009

no u nas sa vrta, fasa, dufam ze mala bude aj tak spat...idem si vziat nieco na jedenie

pasoa
16. okt 2009

pozdravuje vás brčko. je na fb

potulka
16. okt 2009

pasoa, a co vam brani nechat ho v skrini a kupit si maly zivy? 😉

najde sa tu niekto, koho dieta zaspavalo na prse a odnaucilo sa to? potrebovala by som navod. matej zjedol pomerne slusnu porciu obeda, takze mlieko nepotreboval, ale zato potreboval spat no a ked som ho skusala ponosit na rukach, reval ako tur. nechapal, preco si proste k nemu nelahnem a neotrcim prso. chvilu som odolavala, ale nakoniec som to nezvladla. ved sa nemoze takto urevat az do zachripnutia... 😔

iron
16. okt 2009

jéj dakujeme ako sa jej dari?

potulka
16. okt 2009

pasoa, odkaz, ze ju nepozdravujeme, bo na nas prdi! 😠 😉

iron
16. okt 2009

potulka..u nas cez den zaspavanie funguje tak, ze si k nej lahnem , hladkam po chrbatiku a zaspinka. Skus mozno ti to pomoze.

ajka82
16. okt 2009

iron, ja kedto chcem tak vyskusat, ze lahnem k nej a hladkam, tak nezaspi, vtedy ma ide vyzliect a zurivo sa po mne vrha
ale niekedy zaspi len tak na mojej hrudi 😉

egyptanka
16. okt 2009

rozculenie do nepricetnosti druhy krat 😠

iron
16. okt 2009

no neviem potulka...musite si najst svoj system. Vidis kazde je ine... 🙂

iron
16. okt 2009

egy...no daj, co tentokrat... 😅

potulka
16. okt 2009

iron, dakujem. skusim, hoci tomu nedavam velku sancu. ked sa pajedi a my ho skusame hladkat, odstrkava nam ruky. 😅

iron
16. okt 2009

kto uz ma tri zuby? len my?....a je to normalne, ze najskor dvojka a jednotka nic?...hm,
pasojka vidis, aj my sme v niecom vynimocny... 😉

pasoa
16. okt 2009

iron, nepochybne. však to je tu o "naj" detičkách, no nie?
a Tvoja ninka bola ako výnimočná medzi prvými - tým svojím páčom! 😀

ajka82
16. okt 2009

egy co ta zas rozculilo?

a my este zubyani z daleka 😅

iron
16. okt 2009

my takymto stylom nebudeme musiet mixovat...ale uz teraz sa bojim dojcenia, ty bláho...sak mi hryzne ze dovidenia...vsetky suhvezdia poratam... 😒

egyptanka
16. okt 2009

iron, to je na dlho vecer napisem ... ideme teraz von a mala je uz oblecena tak aby sa nespotila.
potulka, ked najdes nejaky sposob tak daj vediet ... lebo aj moj cecok je pre malu ako Rohypnol na spanie. 🙂

pasoa
16. okt 2009

trochu z fb-diskusie s brčkom:

Pavla
potulka ťa nechce nechať pozdravovať, lebo ževraj na nás prdíš
14:37Ivana
tak odkaz potulke ze ju pozdravujem zvlast 🙂)

ajka82
16. okt 2009

iron my nemixujeme tiez, staci viac povarit a nakrajat na take pol cm kusky a spapa v pohode 😉

iron
16. okt 2009

kuci...radsej som si to nepustila, len precitala titulku..
a dnes idem na postu pre overalik, som zvedava....dufam ze jej bude dobry.

pasoa
16. okt 2009

iron: Keď sa vlak zastavil, skočil na koľaje jeden z prizerajúcich sa cestujúcich a schmatol chlapca. Niekoľko minút po incidente prišla záchranka, to však už bolo batoľa v náručí jeho rozrušenej matky. Záchranár Jon Wright po jeho prezretí skonštatoval, že utŕžilo len drobné zranenia.

"Vlak, našťastie, spomaľoval, pretože vošiel do stanice. Aj tak je však zázrak, že dieťaťu spôsobil len hrču na hlave,"

ajka82
16. okt 2009

kucina staci mi nazov, viac necitam 😖

iron
16. okt 2009

fu, ešteže tak

pasoa
16. okt 2009

bože, zbláznila by som sa asi, alebo skočila za ním.
toto našťastie dobre skončilo, bože chvalabohu, lebo by som zas nespala... ach dokelu, kucina, kam na to chodíš????

kucina1
16. okt 2009

a ja by som sa zbaznila, ale na toto som prisla len nahodou ked som si klikla na pravda.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre